22031
Počet přihlášených týmů: 28
regionál O kořist z Mordové rokle Pořádá PCP LIPNÍK   11.6.2022 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 113.25
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   87 35.625
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   26 36.500
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   39 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 93.875
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   35 28.875
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   100 30.625
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   23 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 88.126
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   42 35.125
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   127 19.751
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   31 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 82.532
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   78 31.375
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   86 27.844
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   106 23.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 77.158
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   117 23.782
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   109 23.876
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   84 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 70.471
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   47 31.625
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   95 24.532
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   236 14.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 70.002
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   103 21.907
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   94 21.470
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   105 26.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 64.734
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   128 19.750
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   192 19.859
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   67 25.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 51.813
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   56 26.375
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   120 25.438
  Gorroňo López Blanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 49.378
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   165 18.845
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   171 18.000
20533 Eva Josífková SKP Řepy   204 12.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 48.629
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   167 19.908
20534 Věra Váňová SKP Řepy   179 17.595
20517 František Kožený SENIOR TÝM PRAHA 1   251 11.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 45.875
29061 Petr Vavrovič st. PC Sokol LIPNÍK   49 35.000
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   295 10.875
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   802 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 43.22
16117 Václav Stejskal JAPKO   92 24.063
10034 Milan Fukal JAPKO   133 19.157
  Bedřich Kocourek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 40.441
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   135 19.814
20527 Jaroslav Šíma PC Mimo Done Nymburk   438 4.751
21075 Marian Turoczy "E" PC Mimo Done Nymburk   189 15.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 38.636
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   200 17.408
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   194 17.877
18087 Josef Musil SPORT Kolín   415 3.351
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 29.501
12068 Petr Faust Sokol Kostomlaty   264 11.954
13062 Antonín Faust Sokol Kostomlaty   291 9.657
18039 Hana Javůrková Sokol Kostomlaty   308 7.890
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 29.33
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   93 23.626
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   351 5.704
  Andrea Syrová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 27.707
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   198 17.299
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   196 9.189
22170 Zdeněk Smieško Petank Club Praha   431 1.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 26.814
21807 Ivana Potrošovská PCP LIPNÍK   330 7.094
21006 Roman Potrošovský PCP LIPNÍK   331 7.094
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   263 12.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 23.813
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   233 11.812
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   238 9.001
24278 Lukáš Jeřala PC Sokol Velim   454 3.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 20.268
21037 Valerie Štěpánová SPORT Kolín   221 14.908
21040 Radek Levínský SPORT Kolín   380 5.360
  Sotona Petr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 19.079
18010 Petr Gruber SKP Řepy   393 3.000
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   394 3.000
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   208 13.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 15.441
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   301 10.315
22109 František Hajný PCP LIPNÍK   456 3.407
98432 Pavel Pažout PCP LIPNÍK   571 1.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 14.641
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   222 11.985
21039 Karel Novotný SPORT Kolín   439 2.656
  Hanušová Blanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 10.627
27051 Jana Srnská 1. KPK VRCHLABÍ   435 4.501
15075 Ludmila Švecová 1. KPK VRCHLABÍ   442 3.876
13063 Eva Vajová 1. KPK VRCHLABÍ   453 2.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 10.439
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   637 0.875
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   421 4.782
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   420 4.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 5.86
21021 Jindra Sekerešová "J" PCFT Sokoleč   345 5.860
  Kalianko Josef      0
  Tauchmanová Petra      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 5.469
13083 Jiří Janoš FRAPECO   424 4.469
22167 Lukáš Adámek FRAPECO   611 1.000
  603431981 volat      0