22036
Počet přihlášených týmů: 38
regionál KLIP 20 let Pořádá KLIP Litovel   25.6.2022 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 72.875
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   27 46.750
16105 František Krpec HRODE Krumsín   140 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 72.188
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   83 30.313
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   53 41.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 68.126
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   18 34.813
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   71 33.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 55.939
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   205 24.564
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   68 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 51.189
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   65 26.813
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   141 24.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 49.439
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   146 25.563
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   95 23.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 46.68
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   110 20.500
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   103 26.180
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 45.438
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   317 8.500
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   36 36.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 44.814
29027 Boleslav Iwanuszek PAK Albrechtice   274 16.126
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   150 28.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 39.158
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   249 18.782
16106 Robin Konšel "E" HRODE Krumsín   206 20.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 39.126
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   16 33.938
21004 Kamila Janíčková Carreau Brno   295 5.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 38.345
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   188 24.813
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   273 13.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 35.346
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   299 11.595
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   186 23.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 31.753
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   189 14.814
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   177 16.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 31.625
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   156 31.625
22156 Jana Ondryhalová PK Polouvsí   902 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 30.094
16133 Terezie Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   340 8.625
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   142 21.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 30.079
26043 Pavel Král FENYX Adamov   167 18.532
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   312 11.547
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 28.313
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   217 18.563
15052 Petr Macek KLIP Litovel   364 9.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 26.254
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   294 12.002
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   277 14.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 22.064
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   208 16.251
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   307 5.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 20.407
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   403 6.344
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   259 14.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 19.221
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   368 8.594
18070 Magdalena Koudelková PK Polouvsí   326 10.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 17.814
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   223 16.251
22121 Helena Korčáková PK Polouvsí   604 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 17.769
22148 Daniel Holba PC Hrabyně   359 6.767
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   348 11.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 17.125
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   211 13.875
13011 Petr Navrátil HAPEK   514 3.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 17.094
14021 Zbyněk Grepl PK Polouvsí   241 17.094
  Linduška Petr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 16.438
10065 Adam Pořízka HRODE Krumsín   311 8.000
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   378 8.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 11.469
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   313 11.469
  Straková Jarka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 8.688
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   408 6.969
16128 Jáchym Merta "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   593 1.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 6.204
21008 Jarmila Kuchařová FENYX Adamov   475 2.953
22142 Hana Valová FENYX Adamov   498 3.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 5
22149 Dana Židková PC Hrabyně   467 5.000
  Benjamin Vrubel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 4.25
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   518 1.250
20566 Jan Holický 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   456 3.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 3.344
21072 Oldřích Kutra 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   505 3.344
  Lankaš Ivo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 2.125
22108 Libor Navrátil KLIP Litovel   590 2.125
21861 Petr Škobrtal KLIP Litovel   976 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Radek Hostovský      0
  Michal Dušek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Vojtěch Švarc      0
  Marek Hečko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Udovič Anton      0
  Udovič Stanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Kodrič Božo      0
  Kodrič Martina      0