22038
Počet přihlášených týmů: 168
MČR MČR 1x1 Pořádá SK Sahara Vědomice   2.7.2022 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 58
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 56.5
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 55
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   10 55.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 54.25
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   5 54.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 49.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   12 49.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 48.5
26075 Jakub Konšel POP Praha   11 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 47.25
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   9 47.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 46.75
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   27 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 45
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   7 45.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 44.125
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   13 44.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 43.438
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   17 43.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 41.5
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   30 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 41.25
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   28 41.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 40.5
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   25 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 40.5
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   41 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 40.407
22007 Jan Resl POP Praha   14 40.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 40.375
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   53 40.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 39.25
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   26 39.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 38.063
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   64 38.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 37.625
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   38 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 37.625
21756 Kateřina Tintěrová Varan Karlovy Vary   37 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 37.501
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   20 37.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 37.25
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   40 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 37.25
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   31 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 36.813
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   63 36.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 36.625
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   68 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 36.25
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   19 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 35.875
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   29 35.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 35.625
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   89 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 35.25
20617 Jakub Rendla HAVAJ CB   39 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 35.125
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   35 35.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 34.938
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   24 34.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 34.125
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   58 34.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 34.063
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   59 34.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 33.938
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   16 33.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 33.875
21754 Jan Valenz PK OSIKA   85 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 33.875
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   61 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 33.875
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   32 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 33.625
13060 Petr Janík PCBD   46 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 33.25
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   23 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 33.25
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   22 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 32.688
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   34 32.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 32.625
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 32.25
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   78 32.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 31.813
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   72 31.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 31.75
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   74 31.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 31.625
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   160 31.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 31.375
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   73 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 31
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   92 31.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 30.875
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   51 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 30.813
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   84 30.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 30.313
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   21 30.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 29.5
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   69 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 29.438
10058 Marek Olšar TOP - ORLOVÁ   108 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 29.438
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   86 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 29.375
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   42 29.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 29.25
17060 Petr Bejšovec "E" PK Sokol Medlánky   103 29.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 29.063
15068 Kamil Žárský POP Praha   79 29.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 29
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   76 29.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 28.688
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   152 28.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 28.626
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   187 28.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 28.563
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   67 28.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 28.345
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   57 28.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 28.188
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   47 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 28.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   82 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 27.625
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   43 27.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 27.063
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   144 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 26.938
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   75 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 26.813
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   60 26.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 26.063
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   44 26.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 25.907
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   93 25.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 25.75
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   106 25.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 25.688
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   104 25.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 25.688
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   107 25.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 25.594
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   52 25.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 25.563
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   98 25.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 25.501
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   96 25.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 25.344
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   102 25.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 25.251
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   125 25.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 25.189
22100 Maryana Khrystyna Semeniv 1. KPK VRCHLABÍ   101 25.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 24.876
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   97 24.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 24.813
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   193 24.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 24.75
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   124 24.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 24.469
16117 Václav Stejskal JAPKO   113 24.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 24.375
22991 Jiří Koreš ml. HAVAJ CB   66 24.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 24.219
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   114 24.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 23.718
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   127 23.718
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 23.314
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   94 23.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 89 Síla: 23.157
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   110 23.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 90 Síla: 22.72
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   133 22.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 91 Síla: 22.221
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   77 22.221
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 92 Síla: 21.689
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   99 21.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 93 Síla: 21.564
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   118 21.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 95 Síla: 20.908
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   112 20.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 94 Síla: 20.908
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   170 20.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 96 Síla: 20.688
25014 Václav Mráz PK OSIKA   90 20.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 97 Síla: 20.673
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   186 20.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 98 Síla: 20.5
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   111 20.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 99 Síla: 20.189
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   130 20.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 100 Síla: 20.064
25075 Milan Špitalský PK OSIKA   135 20.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 101 Síla: 20.032
26043 Pavel Král FENYX Adamov   166 20.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 102 Síla: 20.001
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   139 20.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 103 Síla: 19.532
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   117 19.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 104 Síla: 19.47
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   119 19.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 105 Síla: 19.407
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   148 19.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 106 Síla: 18.93
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   205 18.930
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 107 Síla: 18.845
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   168 18.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 108 Síla: 18.721
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   155 18.721
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 109 Síla: 18.595
20534 Věra Váňová SKP Řepy   180 18.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 110 Síla: 18.157
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   149 18.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 111 Síla: 18
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   158 18.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 112 Síla: 17.97
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   131 17.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 113 Síla: 17.939
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   214 17.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 114 Síla: 17.908
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   126 17.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 115 Síla: 17.86
16124 Zuzana Malá SPORT Kolín   179 17.860
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 116 Síla: 17.658
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   143 17.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 117 Síla: 17.47
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   220 17.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 118 Síla: 16.782
21075 Marian Turoczy "E" PC Mimo Done Nymburk   156 16.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 119 Síla: 16.752
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   247 16.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 120 Síla: 16.72
21037 Valerie Štěpánová SPORT Kolín   174 16.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 121 Síla: 16.281
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   122 16.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 122 Síla: 16.251
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   224 16.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 123 Síla: 15.283
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   204 15.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 124 Síla: 15.213
18043 Nina Rousková "E" PEK STOLÍN   154 15.213
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 125 Síla: 14.501
22105 Veronika Geislerová "J" PEK STOLÍN   212 14.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 126 Síla: 14.485
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   167 14.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 127 Síla: 14.252
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   277 14.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 128 Síla: 14.227
23056 Margita Malá FRAPECO   207 14.227
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 129 Síla: 13.876
21032 Marta Konopová SKP Řepy   213 13.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 130 Síla: 13.625
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   191 13.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 131 Síla: 13.329
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   222 13.329
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 132 Síla: 13.095
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   233 13.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 133 Síla: 12.596
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   291 12.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 134 Síla: 12.501
22111 David Kopečný PC SOKOL PP Hr. Králové   234 12.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 135 Síla: 12.438
16079 Jozefína Kolaříková SKP Řepy   232 12.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 136 Síla: 12.235
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   227 12.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 137 Síla: 11.703
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   267 11.703
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 138 Síla: 10.375
21012 Luděk Binko PK Sezemice   272 10.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 139 Síla: 10.344
16049 Josef Beránek st. PK Sezemice   265 10.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 140 Síla: 10.314
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   195 10.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 141 Síla: 10.236
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   221 10.236
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 142 Síla: 8.814
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   255 8.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 143 Síla: 8.579
22104 Tereza Prouzová "J" PEK STOLÍN   314 8.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 144 Síla: 7.476
18087 Josef Musil SPORT Kolín   268 7.476
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 145 Síla: 7.189
20512 Jan Felger PC SOKOL PP Hr. Králové   340 7.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 146 Síla: 6.993
20511 František Malina PC SOKOL PP Hr. Králové   343 6.993
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 147 Síla: 6.75
18033 Josef Beránek ml. PK Sezemice   313 6.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 148 Síla: 6.735
10008 Ivo Gavlas PC SOKOL PP Hr. Králové   327 6.735
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 149 Síla: 6.438
18075 Kristýna Krajánková CHRUPEK Chrudim   374 6.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 150 Síla: 6.392
20513 Lukáš Hochmann PC SOKOL PP Hr. Králové   400 6.392
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 151 Síla: 6.188
21004 Kamila Janíčková Carreau Brno   289 6.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 152 Síla: 5.656
21039 Karel Novotný SPORT Kolín   293 5.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 153 Síla: 3.938
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   417 3.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 154 Síla: 3.625
16062 Václav Korselt Spolek Park Grébovka   341 3.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 155 Síla: 3.531
21071 Jana Štolová "J" CHRUPEK Chrudim   446 3.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 156 Síla: 2.938
22144 František Koláčný PK Svojkovice Brod   432 2.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 157 Síla: 2.626
21027 Theodor Vrána SKP Řepy   460 2.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 158 Síla: 2.484
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   421 2.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 159 Síla: 2.407
22121 Helena Korčáková PK Polouvsí   560 2.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 160 Síla: 2
22143 Jiřina Koláčná PK Svojkovice Brod   536 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 161 Síla: 1.648
19026 Amos Rendjambé Petank Club Praha   511 1.648
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 163 Síla: 1.563
20569 Vít Šternberg SPORT Kolín   594 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 162 Síla: 1.563
17057 Filip Lochman "E" PC Mimo Done Nymburk   606 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 164 Síla: 1.5
14001 Jan Ježek "E" PEK STOLÍN   614 1.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 165 Síla: 0.891
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   591 0.891
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 166 Síla: 0.484
22118 Jiří Trier Spolek Park Grébovka   543 0.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 168 Síla: 0
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 167 Síla: 0
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   920 0.000