22039
Počet přihlášených týmů: 69
MČR MČR STŘELBA Pořádá SK Sahara Vědomice   3.7.2022 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 58
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 58.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 56.5
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 55
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   10 55.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 54.25
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   5 54.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 49.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   12 49.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 48.5
26075 Jakub Konšel POP Praha   11 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 47.25
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   9 47.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 46.75
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   27 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 45
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   7 45.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 44.125
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   13 44.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 43.438
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   17 43.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 41.5
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   30 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 41.25
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   28 41.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 40.5
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   41 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 40.375
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   53 40.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 39.25
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   26 39.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 38.063
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   64 38.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 37.625
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   38 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 37.501
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   20 37.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 37.25
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   31 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 36.625
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   68 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 36.25
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   19 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 35.25
20617 Jakub Rendla HAVAJ CB   39 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 35.125
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   35 35.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 34.938
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   24 34.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 33.938
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   16 33.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 33.875
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   61 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 33.875
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   32 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 33.25
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   23 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 33.25
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   22 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 32.625
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 32.25
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   78 32.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 31.625
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   160 31.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 31.375
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   73 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 30.875
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   51 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 30.813
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   84 30.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 30.313
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   21 30.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 29.5
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   69 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 29.438
10058 Marek Olšar TOP - ORLOVÁ   108 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 29.438
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   86 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 29.375
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   42 29.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 29.063
15068 Kamil Žárský POP Praha   79 29.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 28.688
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   152 28.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 28.626
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   187 28.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 27.625
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   43 27.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 27.063
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   144 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 26.938
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   75 26.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 25.251
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   125 25.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 24.813
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   193 24.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 24.375
22991 Jiří Koreš ml. HAVAJ CB   66 24.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 22.72
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   133 22.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 21.689
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   99 21.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 21.564
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   118 21.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 20.908
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   170 20.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 20.688
25014 Václav Mráz PK OSIKA   90 20.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 20.673
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   186 20.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 20.032
26043 Pavel Král FENYX Adamov   166 20.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 19.47
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   119 19.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 18.157
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   149 18.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 16.752
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   247 16.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 16.251
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   224 16.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 15.213
18043 Nina Rousková "E" PEK STOLÍN   154 15.213
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 14.501
22105 Veronika Geislerová "J" PEK STOLÍN   212 14.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 14.252
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   277 14.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 12.596
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   291 12.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 8.579
22104 Tereza Prouzová "J" PEK STOLÍN   314 8.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 6.993
20511 František Malina PC SOKOL PP Hr. Králové   343 6.993
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 2.484
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   421 2.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 1.5
14001 Jan Ježek "E" PEK STOLÍN   614 1.500