22040
Počet přihlášených týmů: 38
regionál XXVI. Kolovská koule Pořádá PC Kolová   5.7.2022 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 91.875
21756 Kateřina Tintěrová Varan Karlovy Vary   37 37.625
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   5 54.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 90.375
21754 Jan Valenz PK OSIKA   85 33.875
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 77.875
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   68 36.625
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   28 41.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 63.5
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   62 32.625
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   51 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 59.471
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   77 22.221
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   40 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 55.75
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   124 24.750
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   92 31.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 51.595
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   104 25.688
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   93 25.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 46.47
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   75 26.938
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   117 19.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 39.503
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   170 20.908
20534 Věra Váňová SKP Řepy   180 18.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 39.017
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   107 25.688
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   222 13.329
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 38.626
99594 Josef Gubiš PC Kolová   256 10.438
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   47 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 36.845
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   168 18.845
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   158 18.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 35.766
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   106 25.750
19058 Nikola Šternbergová "J" SPORT Kolín   225 10.016
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 35.409
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   214 17.939
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   220 17.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 33.894
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   208 13.830
25075 Milan Špitalský PK OSIKA   135 20.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 33.128
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   171 16.564
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   172 16.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 33.127
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   111 20.500
20533 Eva Josífková SKP Řepy   223 12.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 26.971
21032 Marta Konopová SKP Řepy   213 13.876
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   233 13.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 26.344
13069 Jiří Michovský ml. "E" PPA POZORKA   500 2.125
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   114 24.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 22.548
21064 Jiří Bliek Club Rodamiento   474 2.547
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   139 20.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 21.501
16145 Josef Smitek PC Egrensis   295 11.532
21018 Petr Babej PC Egrensis   305 9.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 21.439
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   262 12.376
19062 Zdeňka Španerová Sokol Kostomlaty   319 9.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 20.626
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   188 15.876
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   356 4.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 18.658
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   224 16.251
22121 Helena Korčáková PK Polouvsí   560 2.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 15.812
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   389 7.906
28027 František Volenec PPA POZORKA   390 7.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 13.375
14091 Martin Balík Petank Club Praha   699 0.000
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   209 13.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 12.47
15074 Martin Pechr PC Egrensis   311 9.439
18047 Sandra Fleischer PC Egrensis   570 3.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 9.314
28037 Taťana Dvořáková CP VARY   360 4.657
28036 Henri Zoubek CP VARY   361 4.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 7
21768 Petr Plucar PC Kolová   335 5.125
22980 Petr Kyzivát PC Kolová   578 1.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 6.065
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   488 2.814
99591 Jan Imlauf PC Kolová   413 3.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 4.938
22143 Jiřina Koláčná PK Svojkovice Brod   536 2.000
22144 František Koláčný PK Svojkovice Brod   432 2.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 4.563
28038 Marie Hokešová PC Kolová   596 2.000
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   526 2.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 4.282
10094 František Šatra PC Egrensis   472 4.282
  Antonín Hondlík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 2.032
14026 Renata Kloudová CP VARY   454 2.032
19069 Věra Poláková CP VARY   926 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0.876
24320 Romana Vančurová PC Kolová   622 0.438
24319 Miroslav Jarůšek PC Kolová   620 0.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Rybár František Thun Nová Role      0
  Maleček Tomáš Thun Nová Role      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Andrey Kurbanov      0
  Jan Opalecký      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Jaroslav Netrval      0
  Jaromír Vopat      0