22041
Počet přihlášených týmů: 29
regionál O brněnskou kouli - XXVII. Ročník Pořádá FŇÁKY BRNO   5.7.2022 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 89.626
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   61 33.875
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   144 27.063
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   152 28.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 71.752
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   67 28.563
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   110 23.157
26043 Pavel Král FENYX Adamov   166 20.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 67.875
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   74 31.750
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   82 28.125
96089 Pavel Hnilica PCBD   434 8.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 58.689
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   140 26.438
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   175 25.751
96025 Renata Stoklásková FŇÁKY BRNO   392 6.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 36.645
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   231 17.127
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   407 2.766
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   247 16.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 34.969
98422 Pavel Hejl st. PCBD   396 12.000
17098 Erika Hašková PCBD   563 5.125
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   284 17.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 25.536
20565 Heinz Manka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   309 8.220
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   283 13.283
22101 Jana Vondráčková 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   410 4.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 21.782
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   372 7.094
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   363 8.094
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   470 6.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 21.314
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   307 11.282
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   365 5.938
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   471 4.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 19.501
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   147 19.501
  Mareček Pavel      0
  Jiří Barák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 18.361
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   316 11.985
28034 Teresa Kejíková FENYX Adamov   566 2.250
22142 Hana Valová FENYX Adamov   467 4.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 15.875
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   449 6.188
15084 Jan Semotam 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   478 4.531
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   422 5.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 11.47
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   385 6.813
14010 Marie Kamarádová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   524 4.657
  Iva Mikešová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 6
10069 Martin Fučík PKK Třebíč   755 0.000
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   503 6.000
  Martin Souček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 4.5
20626 David Krajíček FŇÁKY BRNO   665 1.500
26005 Petra Krajíčková FŇÁKY BRNO   667 1.500
21001 Eliška Krajíčková "J" FŇÁKY BRNO   666 1.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 4.125
20584 Pavel Ruta PSK Jihlava   480 3.125
20585 Daniel Ruta "J" PSK Jihlava   687 0.500
20586 Samuel Ruta "J" PSK Jihlava   688 0.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 3.157
20602 Vratislav Flek PSK Jihlava   624 0.875
20593 Renata Pejchalová PSK Jihlava   634 0.719
20601 Vasil Litvin PSK Jihlava   565 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 1.75
96022 Oskar Orság FŇÁKY BRNO   684 0.875
96021 Alexandra Orságová FŇÁKY BRNO   685 0.875
  Josef Petrželka, ml.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 1.407
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   576 1.407
  Jiří Burget      0
  Jakub Hůrek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 1.312
20600 Daniel Dyba PSK Jihlava   642 0.656
22127 Dalibor Dyba PSK Jihlava   641 0.656
  Ferko Adam (J)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Marek Hůrek      0
  Miroslav Kuchařík      0
  Robin Slaný      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Milan Palas      0
  Miloš Hejda      0
  Tomáš Palas      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  František Střecha      0
  Aleš Urbánek      0
  Martin Šalomon      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  Jiří Jagoš      0
  Lucie Jagošová      0
  Martin Jiroušek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Marta Dohnalová      0
  Jarmila Dvořáková      0
  Emílie Cahová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
  Milan Hubený      0
  Andrea Hubená      0
  Eva Skoupá      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Jana Světlíková      0
  Helena Nožičková      0
  Zdeňka Otáhalová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
  Juraj Valent      0
  Roman Rakoncza      0
  Michal Dzurik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
  Marta Karásková      0
  Jarmila Zajícová      0
  Jaroslava Lukešová      0