22044
Počet přihlášených týmů: 28
regionál Krumsínská HRODA XXIII. Ročník Pořádá HRODE Krumsín   16.7.2022 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 103.813
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   46 32.438
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   10 44.250
17060 Petr Bejšovec "E" PK Sokol Medlánky   92 27.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 89.376
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   189 19.750
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   45 36.938
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   33 32.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 77.565
13005 Pavel Bureš st. HAPEK   121 29.188
13007 Jana Burešová HAPEK   125 26.626
16106 Robin Konšel "E" HRODE Krumsín   209 21.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 73.781
10047 Vojtěch Žiak PAK Albrechtice   270 25.000
16105 František Krpec HRODE Krumsín   147 26.125
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   102 22.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 66.001
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   106 32.875
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   320 8.188
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   109 24.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 65.313
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   140 28.750
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   178 28.063
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   329 8.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 55.714
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   146 20.939
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   169 18.470
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   223 16.305
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 54.752
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   183 26.064
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   148 28.688
  Zdeněk Dujava      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 54.315
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   186 17.595
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   187 17.595
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   224 19.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 51.618
10065 Adam Pořízka HRODE Krumsín   280 12.625
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   116 21.742
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   214 17.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 45.192
20503 Lucie Pokorná Carreau Brno   327 6.626
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   215 19.065
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   156 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 45.188
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   57 33.250
24321 Petr Jakubek Carreau Brno   201 11.938
  Dagmar Jakubková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 34.275
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   250 8.806
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   394 7.469
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   130 18.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 29.626
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   321 13.750
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   267 15.313
22102 Karel Pírek HRODE Krumsín   633 0.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 27.032
22953 David Drmola HRODE Krumsín   508 4.750
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   240 22.282
  Miroslav Neoral      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 19.626
13011 Petr Navrátil HAPEK   495 4.031
19021 Peter Chodúr HRODE Krumsín   631 1.313
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   277 14.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 17.657
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   357 7.438
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   450 5.594
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   470 4.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 15.408
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   326 10.969
23100 Jiří Hromek FENYX Adamov   788 0.000
22142 Hana Valová FENYX Adamov   468 4.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 15.11
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   302 12.469
22106 Patrik Daněk "E" SLOPE BRNO   655 0.938
17061 Jan Botek "E" PK Sokol Medlánky   510 1.703
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 14.141
22147 Pavel Židek PC Hrabyně   336 7.391
22149 Dana Židková PC Hrabyně   377 6.750
  Samuel Vrubel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 10.97
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   476 3.063
25087 Jarmila Kalábová SLOPE BRNO   477 3.063
21049 Robert Paulík SLOPE BRNO   434 4.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 9.688
21050 Michal Štěpánek SLOPE BRNO   435 4.844
21047 Václav Čtvrtečka SLOPE BRNO   584 2.844
21048 Jakub Vlasák SLOPE BRNO   621 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 7.157
15013 Gabriela Krupicová Carreau Brno   857 0.000
21776 Zbyněk Krupica Carreau Brno   497 2.094
20509 Kamil Řeřucha FENYX Adamov   429 5.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 6.628
22171 Irena Holbová PC Hrabyně   652 0.938
22151 Blanka Kozaková PC Hrabyně   591 2.251
22150 Petr Kozak PC Hrabyně   528 3.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Jagos Jura      0
  Jagosova Lucka      0
  Jagos Bruno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Filip Miezga      0
  Matej Krajčovi      0
  Marián Miezga      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
22177 Vladimíra Trnková HRODE Krumsín   988 0.000
  amatér Karel      0
  Marek Chupáň      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  Emma Pongrácová      0
  Dana Klúčiková      0
  Katarína Kočicová      0