14052
Počet přihlášených týmů: 18
centrope Centrope Slovensko   23.8.2014 ••• trojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 145.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   9 46.375
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   11 50.500
26075 Jakub Konšel POP Praha   13 48.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 133.188
27069 Michal Preuss POP Praha   16 42.250
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   37 38.188
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   1 52.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 115
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   28 39.125
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   24 36.250
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   21 39.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 103.219
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 36.000
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   31 33.469
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   23 33.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 96.096
12074 Iva Ježková PEK STOLÍN   98 16.720
96045 Jiří Ježek st. PEK STOLÍN   17 40.688
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   25 38.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 84.22
29037 Dušan Moos Carreau Brno   94 20.220
10051 Jan Charvát PCBD   51 40.375
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   87 23.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 82.095
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   50 35.125
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   114 23.094
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   91 23.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 74.095
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   110 23.063
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   132 23.157
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   77 27.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 72.629
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   117 22.689
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   115 22.377
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   53 27.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 65.845
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   95 20.500
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   107 19.876
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   76 25.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 60.503
22982 Ivan Hrbáček SLOPE BRNO   194 20.313
13070 Martina Gazdová PCBD   239 17.219
13060 Petr Janík PCBD   103 22.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 58.909
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   112 26.313
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   156 20.095
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   175 12.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 58.157
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   47 34.000
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   62 24.157
  Etelka,Krcchňáková,SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 52.219
20730 Milan Lapihuska st. SK Sahara Vědomice   391 1.750
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   154 16.094
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   41 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 51.939
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   174 16.095
14010 Marie Kamarádová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   133 16.594
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   123 19.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 39.631
26043 Pavel Král FENYX Adamov   124 22.690
28034 Teresa Kejíková FENYX Adamov   344 6.064
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   255 10.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 33.567
99539 Milan Lapihuska ml. SK Sahara Vědomice   242 7.220
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   241 7.220
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   144 19.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 25.628
24207 Pavel Chovan PCBD   176 11.189
14092 Lucie Komínková PCBD   316 4.532
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   275 9.907