22049
Počet přihlášených týmů: 41
prestige GP MARIÁNSKÉ LÁZNĚ Pořádá PK Mariánské Lázně   23.7.2022 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 159.219
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 59.250
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   5 56.500
22007 Jan Resl POP Praha   13 43.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 138.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   11 47.250
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   44 40.250
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   12 51.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 130
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   14 49.500
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   10 44.250
20617 Jakub Rendla HAVAJ CB   25 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 111.875
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   73 30.250
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   39 38.500
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   23 43.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 105.502
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   50 36.813
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   18 42.000
22100 Maryana Khrystyna Semeniv 1. KPK VRCHLABÍ   79 26.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 102.314
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   26 40.625
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   36 35.500
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   100 26.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 100.719
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   132 31.094
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   63 32.000
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   41 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 97.188
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   72 32.625
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   49 33.688
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   64 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 95.782
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   96 32.250
29061 Petr Vavrovič st. PC Sokol LIPNÍK   68 37.000
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   61 26.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 91.594
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   53 29.000
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   59 25.344
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   24 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 86.938
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   116 21.750
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   82 26.688
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   33 38.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 83.563
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   112 25.688
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   102 26.875
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   93 31.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 82.409
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   47 27.001
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   31 31.563
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   75 23.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 80.25
24315 Dorota Hájková PEK STOLÍN   762 0.000
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   38 38.000
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   20 42.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 79.088
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   27 34.625
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   110 22.876
22105 Veronika Geislerová "J" PEK STOLÍN   144 21.587
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 74.939
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   37 33.750
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   35 35.250
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   285 5.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 74.853
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   92 33.125
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   215 11.228
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   76 30.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 73.12
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   148 18.899
18043 Nina Rousková "E" PEK STOLÍN   153 17.596
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   29 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 68.346
14055 Petr Stejskal JAPKO   142 19.251
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   179 21.876
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   105 27.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 62.442
17097 Jean Griffon Petank Club Praha   87 29.188
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   134 17.095
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   186 16.159
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 54.486
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   187 22.345
20534 Věra Váňová SKP Řepy   206 19.907
20517 František Kožený SENIOR TÝM PRAHA 1   258 12.234
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 52.535
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   209 17.845
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   194 17.970
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   168 16.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 46.941
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   182 14.034
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   188 16.688
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   198 16.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 43.221
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   136 17.158
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   165 13.844
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   158 12.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 42.082
16079 Jozefína Kolaříková SKP Řepy   224 12.985
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   221 13.970
20533 Eva Josífková SKP Řepy   220 15.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 36.848
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   207 14.877
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   201 17.002
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   303 4.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 31.02
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   180 19.345
21027 Theodor Vrána SKP Řepy   423 3.360
22153 Petr Vančák SKP Řepy   306 8.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 29.25
10082 Roman Krassa PC Egrensis   308 13.250
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   294 16.000
  Stephan Weigel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 28.666
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   343 9.751
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   202 12.477
19062 Zdeňka Španerová Sokol Kostomlaty   480 6.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 25.658
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   89 25.658
  Laurent Mirabeau      0
  David Mielchen      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 23.565
16145 Josef Smitek PC Egrensis   366 10.251
15074 Martin Pechr PC Egrensis   393 7.814
18046 Axel Fleischer PC Egrensis   487 5.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 23.399
22175 Marianna Riegerová "E" PC Mimo Done Nymburk   942 0.000
17057 Filip Lochman "E" PC Mimo Done Nymburk   473 2.555
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   164 20.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 21.173
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   213 14.142
14077 Daniel Klír Petank Club Praha   825 0.000
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   302 7.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 20.188
19015 Jan Lukačevič PC Mimo Done Nymburk   289 7.313
21022 Barbora Trojak PC Mimo Done Nymburk   342 4.719
22119 Lucie Šídlová PC Mimo Done Nymburk   256 8.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 14.313
20568 Květa Gordonová PC Egrensis   493 5.625
21018 Petr Babej PC Egrensis   379 8.688
21016 Filip Eliáš "J" PC Egrensis   734 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 13.876
18047 Sandra Fleischer PC Egrensis   511 4.469
19031 Filip Říha "E" PC Egrensis   427 4.844
21017 Dominik Smitek "J" PC Egrensis   467 4.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 8.72
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   521 3.688
28038 Marie Hokešová PC Kolová   520 3.688
24320 Romana Vančurová PC Kolová   579 1.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 4.126
10033 Ladislav Velek PK Mariánské Lázně   677 0.938
10031 Jiří Velek PK Mariánské Lázně   628 2.250
10021 Zdeněk Hanzlík PK Mariánské Lázně   676 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 2.25
10027 Miroslav Pešťák PK Mariánské Lázně   918 0.000
10032 Jiří Velek PK Mariánské Lázně   629 2.250
10029 Jan Pipta PK Mariánské Lázně   922 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Detlef Schwede      0
  Peter Günther      0
  Ingo Wonsack      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
10022 Jiří Chval PK Mariánské Lázně   800 0.000
15024 Pawel Górski PK Mariánské Lázně   758 0.000
10026 Miroslav Novotný PK Mariánské Lázně   905 0.000