22053
Počet přihlášených týmů: 57
MČR MČR 2x2 MIX Pořádá PC Egrensis   6.8.2022 •• dvojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 116
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   9 56.500
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   4 59.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 108.25
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   6 56.500
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   11 51.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 86.125
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   12 47.250
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   29 38.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 84
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   39 40.250
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   23 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 82
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   36 39.125
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   43 42.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 80.188
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   10 46.500
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   45 33.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 79.439
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   7 50.750
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   79 28.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 77.813
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   67 31.063
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   17 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 77.625
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   19 44.125
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   72 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 77.282
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   62 26.532
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   14 50.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 74.625
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   38 38.000
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   32 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 74.189
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   20 45.250
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   99 28.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 68.876
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   40 38.875
22100 Maryana Khrystyna Semeniv 1. KPK VRCHLABÍ   56 30.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 66.625
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   59 32.000
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   35 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 66.5
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   50 29.250
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   25 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 65.5
21837 Helena Valenzová Varan Karlovy Vary   241 9.500
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   3 56.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 65.001
21756 Kateřina Tintěrová Varan Karlovy Vary   46 37.625
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   111 27.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 64.72
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   80 27.345
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   63 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 64.625
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   293 7.000
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 57.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 64.375
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   104 30.500
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   95 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 64.063
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   55 28.313
21754 Jan Valenz PK OSIKA   98 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 63.5
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   71 32.625
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   60 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 58.564
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   31 31.563
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   49 27.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 54.844
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   102 27.625
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   103 27.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 53.564
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   68 29.188
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   107 24.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 51.251
17034 Petra Kobrová 1. KPK VRCHLABÍ   202 13.751
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   28 37.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 48.681
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   66 31.750
21037 Valerie Štěpánová SPORT Kolín   172 16.931
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 48.658
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   175 15.783
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   85 32.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 48.634
23056 Margita Malá FRAPECO   209 12.696
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   41 35.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 47.562
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   75 30.750
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   176 16.812
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 47.44
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   74 28.501
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   165 18.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 45.314
16117 Václav Stejskal JAPKO   114 24.813
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   128 20.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 44.024
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   86 26.125
16124 Zuzana Malá SPORT Kolín   173 17.899
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 42.43
21004 Kamila Janíčková Carreau Brno   297 6.680
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   16 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 42.375
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   119 32.625
28029 Jana Michovská PPA POZORKA   322 9.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 40.595
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   109 26.625
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   216 13.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 39.502
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   97 24.375
20533 Eva Josífková SKP Řepy   215 15.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 37.908
21026 Jindra Vodehnalová SKP Řepy   169 19.345
21025 Zdeněk Vodehnal SKP Řepy   181 18.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 37.879
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   171 14.034
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   76 23.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 37.346
10082 Roman Krassa PC Egrensis   254 16.125
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   110 21.221
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 36.609
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   81 34.000
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   507 2.609
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 36.375
24315 Dorota Hájková PEK STOLÍN   478 1.750
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   30 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 34.728
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   228 13.798
25075 Milan Špitalský PK OSIKA   133 20.930
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 33.565
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   158 11.939
25014 Václav Mráz PK OSIKA   93 21.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 31.75
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   92 31.750
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   913 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 24.407
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   243 18.875
18047 Sandra Fleischer PC Egrensis   426 5.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 23.05
16079 Jozefína Kolaříková SKP Řepy   217 12.985
22153 Petr Vančák SKP Řepy   269 10.065
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 19.5
20563 Josef Bučinský PKT Velký Šanc   405 5.000
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   210 14.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 18.47
16145 Josef Smitek PC Egrensis   311 11.876
20568 Květa Gordonová PC Egrensis   424 6.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 17.689
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   335 10.501
19062 Zdeňka Španerová Sokol Kostomlaty   440 7.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 17.188
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   304 10.094
96163 Danuše Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   339 7.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 14.657
28037 Taťana Dvořáková CP VARY   376 5.407
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   398 9.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 11.11
22143 Jiřina Koláčná PK Svojkovice Brod   428 4.734
22144 František Koláčný PK Svojkovice Brod   327 6.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 10
10060 Blanka Petrasová PPA POZORKA   685 0.750
28027 František Volenec PPA POZORKA   399 9.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 9.126
28038 Marie Hokešová PC Kolová   458 4.563
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   459 4.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 7.502
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   489 3.751
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   490 3.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 5.907
19031 Filip Říha "E" PC Egrensis   373 5.907
  hledám spol. +420734106599      0