22058
Počet přihlášených týmů: 73
prestige O POHÁR MĚSTA BRNA - VARS CUP Pořádá Carreau Brno   3.9.2022 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 171.125
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 59.250
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   3 55.375
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   5 56.500
22007 Jan Resl POP Praha   13 43.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 168.25
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   6 59.000
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   7 50.750
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   4 58.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 153.5
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   11 55.500
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   14 50.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   12 47.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 137.125
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 56.625
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   15 35.750
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   16 44.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 129.375
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   34 43.000
21775 Jan Michálek Carreau Brno   28 37.875
26075 Jakub Konšel POP Praha   9 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 128.5
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   17 46.750
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   19 43.750
10138 Martin Hájek ml. "E" PEK STOLÍN   35 38.000
17060 Petr Bejšovec "E" PK Sokol Medlánky   89 29.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 125.875
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   20 38.000
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   21 45.250
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   23 42.625
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   66 28.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 111.251
29061 Petr Vavrovič st. PC Sokol LIPNÍK   60 37.125
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   50 39.688
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   45 34.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 104.001
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   8 46.500
24310 Radek Netušil PCBD   109 21.626
22991 Jiří Koreš ml. HAVAJ CB   24 35.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 101.845
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   42 38.750
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   26 38.875
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   202 24.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 99.781
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   33 47.750
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   134 24.906
16105 František Krpec HRODE Krumsín   145 27.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 92.219
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   57 29.250
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   62 25.719
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   31 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 89.719
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   101 30.500
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   110 25.344
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   86 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 89.578
27069 Michal Preuss POP Praha   74 31.719
26074 Ondřej Preuss POP Praha   146 16.984
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   27 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 89.563
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   72 30.750
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   41 32.688
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   67 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 86.001
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   69 27.126
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   126 23.125
21754 Jan Valenz PK OSIKA   93 35.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 84.329
20617 Jakub Rendla HAVAJ CB   18 40.250
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   58 34.500
22017 Franck Ferlay Carreau Brno   223 9.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 82.783
13005 Pavel Bureš st. HAPEK   131 27.438
13007 Jana Burešová HAPEK   128 27.688
26043 Pavel Král FENYX Adamov   92 27.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 81.533
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   119 33.000
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   143 28.688
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   289 19.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 80.408
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   82 32.875
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   56 31.750
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   171 15.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 75.002
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   65 38.938
17067 Michaela Dudašková "J" PK Sokol Medlánky   156 18.939
16133 Terezie Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   239 17.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 74.94
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   144 20.595
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   189 20.657
10058 Marek Olšar TOP - ORLOVÁ   53 33.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 73.781
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   32 34.625
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   30 36.625
24315 Dorota Hájková PEK STOLÍN   377 2.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 73.439
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   22 43.375
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   165 30.064
  Alexiou, Themis (GRE)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 72.596
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   97 22.689
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   162 20.844
15068 Kamil Žárský POP Praha   85 29.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 72.316
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   125 18.470
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   137 20.283
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   44 33.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 72.064
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   48 34.063
98373 Romana Hodboďová POP Praha   253 10.625
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   81 27.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 71.627
20554 Luboš Ptáček HRODE Krumsín   63 29.188
21053 Eliška Ptáčková HRODE Krumsín   103 24.376
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   283 18.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 71.409
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   152 30.375
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   160 26.063
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   261 14.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 70.66
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   64 23.845
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   150 14.190
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   80 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 69.742
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   158 24.750
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   117 21.000
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   105 23.992
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 68.649
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   87 24.375
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   118 25.149
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   221 19.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 63.782
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   68 30.875
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   184 16.688
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   193 16.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 63.68
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   120 19.719
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   199 14.523
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   61 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 63.188
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   133 28.750
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   179 28.188
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   411 6.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 61.558
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   163 22.376
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   185 22.688
22111 David Kopečný PC SOKOL PP Hr. Králové   191 16.494
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 58.564
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   29 31.563
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   43 27.001
  Klúčiková Dana ( SVK )      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 58.557
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   70 35.750
17062 David Hanák "E" Orel Řečkovice   206 14.650
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   258 8.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 58.036
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   234 19.065
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   187 18.220
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   153 20.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 55.231
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   106 22.876
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   196 21.158
22104 Tereza Prouzová "J" PEK STOLÍN   266 11.197
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 54.183
20578 Jaroslav Knápek PK Polouvsí   242 16.243
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   247 18.689
14021 Zbyněk Grepl PK Polouvsí   251 19.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 52.939
19019 Bohuslav Motl HRODE Krumsín   83 29.938
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   243 16.188
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   309 6.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 51.75
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   10 51.750
  Christian Bos NL      0
  Johannes Slüter NL      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 47.059
11041 Petra Kadavá "E" 1. KPK VRCHLABÍ   173 17.837
18043 Nina Rousková "E" PEK STOLÍN   148 17.596
10046 Anna Poláchová "E" PAK Albrechtice   363 11.626
17040 Šárka Charvátová "E" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   804 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 42.75
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   37 40.250
10051 Jan Charvát PCBD   547 1.250
12002 Jiří Charvát HRODE Krumsín   548 1.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 38.473
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   195 15.158
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   182 17.096
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   273 6.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 35.787
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   263 15.096
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   323 14.159
22120 Kateřina Rusková "J" PK Polouvsí   418 6.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 34.629
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   290 13.845
18070 Magdalena Koudelková PK Polouvsí   343 11.377
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   373 9.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 34.156
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   175 29.750
98419 František Harašta SLOPE BRNO   636 1.500
21795 Luboš Šlapanský SLOPE BRNO   542 2.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 33.251
22100 Maryana Khrystyna Semeniv 1. KPK VRCHLABÍ   38 33.251
  Michal Bakyta (SVK)      0
  Radovan Bakyta (SVK)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 30.407
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   307 13.719
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   280 10.844
98477 Pavel Hejl ml. PCBD   312 5.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 26.892
20509 Kamil Řeřucha FENYX Adamov   453 6.313
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   231 18.797
16056 Oldřich Gardáš Orel Řečkovice   637 1.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 26.032
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   384 9.563
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   395 8.719
19029 Vlasta Kudláčková SLOPE BRNO   412 7.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 24.751
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   284 14.313
18075 Kristýna Krajánková CHRUPEK Chrudim   374 7.688
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   624 2.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 24.598
19067 Josef Petrželka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   275 13.221
20565 Heinz Manka 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   278 11.377
  doplníme      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 24.032
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   376 7.844
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   463 7.344
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   355 8.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 24.003
22147 Pavel Židek PC Hrabyně   337 7.704
22149 Dana Židková PC Hrabyně   389 7.063
22148 Daniel Holba PC Hrabyně   316 9.236
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 23.314
18099 Lukáš Merta 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   370 9.844
16128 Jáchym Merta "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   420 7.469
21072 Oldřích Kutra 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   442 6.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 21.032
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   186 21.032
  doplním      0
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 14.5
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   214 14.500
  Hledám 776599449      0
  Hledám 776599449      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 13.22
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   470 3.813
21049 Robert Paulík SLOPE BRNO   426 5.594
25087 Jarmila Kalábová SLOPE BRNO   471 3.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 10.438
21050 Michal Štěpánek SLOPE BRNO   437 5.094
21047 Václav Čtvrtečka SLOPE BRNO   581 3.094
21048 Jakub Vlasák SLOPE BRNO   615 2.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 5.876
20566 Jan Holický 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   506 2.313
18098 Pavel Strouhal 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   507 2.313
16132 Adéla Strouhalová "J" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   655 1.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 0
  Michal Volarik SVK      0
  Patrik Šebeňa SVK      0
  bude doplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 0
  Andrej Fratrič SVK      0
  Peter Fratrič SVK      0
  Kristína Gemainerová SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 0
  Alexandra Šebeňová - SVK      0
  Vanda Stowasserová - SVK      0
  Katrína Krajčovičová - SVK      0
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 0
  Dušan Lančarič - SVK      0
  Juraj Valent - SVK      0
  Matej Krajčovič - SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 0
  Matej Kankara SVK      0
  Rudolf Pulman SVK      0
  Slávka Nemčeková SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Eva Schobesberger -AUT      0
  Wolfgang Märzinger - AUT      0
  Helmut Herbert - AUT      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Patrick Lehmann - DE      0
  Stefan Lauche - DE      0
  Andreas Endler - DE      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Bayarsaikhan Altangerel - MGL      0
  Batnasan Choijilsuren - MGL      0
  Purev Lkhagvasuren - MGL      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Jadambaa Chinzorig - MGL      0
  Jadambaa Ganbaa - MGL      0
  Tuvaanjav Tsogzolmaa - MGL      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  Filip Bačé SVK      0
  Kristián Kelemen SVK      0
  Daniel Jursa SVK      0