22068
Počet přihlášených týmů: 46
regionál Lipnické dukáty Pořádá PC Sokol LIPNÍK   24.9.2022 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 112
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   4 55.500
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   11 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 90.751
24235 Jana Michálková Kulový blesk Olomouc   90 34.751
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   9 56.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 89.813
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   1 58.250
21754 Jan Valenz PK OSIKA   103 31.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 87.75
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   6 50.500
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   34 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 85.5
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   15 46.000
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   32 39.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 83.689
20505 Karolína Zdobinská "J" PC Sokol LIPNÍK   91 29.189
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   7 54.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 75.126
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   17 44.250
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   50 30.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 71.25
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   42 31.125
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   27 40.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 67.188
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   33 37.750
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   62 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 65.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   2 58.000
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   304 7.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 64.25
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   70 32.500
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   78 31.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 62.375
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   51 28.875
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   35 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 61.625
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   75 32.250
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   79 29.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 61.375
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   92 29.875
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   88 31.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 59.408
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   67 32.063
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   60 27.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 56.314
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   43 28.313
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   45 28.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 53.125
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   272 15.750
29061 Petr Vavrovič st. PC Sokol LIPNÍK   56 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 51.565
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   76 26.751
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   112 24.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 51.002
19001 Jaromír Vlach Sokol Kostomlaty   73 28.188
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   104 22.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 50.032
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   141 24.032
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   105 26.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 48.306
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   64 30.125
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   111 18.181
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 47.658
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   58 27.188
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   201 20.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 46.064
14055 Petr Stejskal JAPKO   148 18.908
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   102 27.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 45.377
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   145 23.001
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   164 22.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 43.658
19023 Alena Blieková SENIOR TÝM PRAHA 1   144 20.501
16117 Václav Stejskal JAPKO   125 23.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 43.002
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   178 22.064
20534 Věra Váňová SKP Řepy   188 20.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 42.001
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   59 29.875
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   223 12.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 41.566
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   86 19.846
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   69 21.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 35.69
22119 Lucie Šídlová PC Mimo Done Nymburk   167 13.751
16120 Jiří Froněk ml. "J" Petank Club Praha   180 21.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 35.265
21032 Marta Konopová SKP Řepy   203 18.523
21028 Dagmar Voldřichová SKP Řepy   220 16.742
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 35.144
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   197 15.399
22111 David Kopečný PC SOKOL PP Hr. Králové   153 19.745
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 33.611
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   229 13.580
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   95 20.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 28.471
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   173 15.345
23056 Margita Malá FRAPECO   206 13.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 26.751
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   106 26.751
  Gorrono Lopez Blanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 23.893
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   124 20.284
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   420 3.609
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 19.908
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   573 2.500
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   179 17.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 18.688
21006 Roman Potrošovský PCP LIPNÍK   261 9.344
21807 Ivana Potrošovská PCP LIPNÍK   260 9.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 13.659
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   376 8.627
22109 František Hajný PCP LIPNÍK   444 5.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 12.469
20527 Jaroslav Šíma PC Mimo Done Nymburk   368 8.563
22179 Ladislav Hlucho-Horvát PC Mimo Done Nymburk   464 3.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 12.189
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   382 7.501
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   443 4.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 9.937
22167 Lukáš Adámek FRAPECO   501 3.234
13083 Jiří Janoš FRAPECO   408 6.703
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 8.516
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   367 8.516
  Kateřina Kultová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 8.313
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   485 5.000
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   508 3.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 5.907
96200 Pavel Vlk POP Praha   410 4.969
96213 Věra Vokrouhlíková POP Praha   630 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 1.126
12031 Emílie Koudelková SKP Kulová osma   622 0.563
22114 Eva Štefanová SKP Kulová osma   624 0.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Kodrič Božo - Slovinsko      0
  Kodrič Martina - Slovinsko      0