22088
Počet přihlášených týmů: 31
regionál Bunkr cup Pořádá Bedřichovický pétanque club 2016   11.6.2022 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 76.25
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   30 46.750
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   77 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 72.438
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   28 42.125
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   74 30.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 59.875
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   73 31.750
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   79 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 59.313
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   186 24.938
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   157 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 49.627
10058 Marek Olšar TOP - ORLOVÁ   145 29.063
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   113 20.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 48.127
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   137 24.376
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   185 23.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 46.797
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   312 10.547
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   34 36.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 44.064
18136 Pavel Hanák Orel Řečkovice   107 27.376
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   224 16.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 32.282
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   182 19.500
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   245 12.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 32
13060 Petr Janík PCBD   58 32.000
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 29.879
20579 Rozálie Rusková "J" PK Polouvsí   266 15.627
19034 Hugo Valošek "J" PK Polouvsí   268 14.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 27.063
19039 Pavel Kuman Orel Řečkovice   862 0.000
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   158 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 25.504
21036 Martin Vrzal PK Polouvsí   248 16.502
18070 Magdalena Koudelková PK Polouvsí   346 9.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 22.845
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   282 13.782
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   293 9.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 21.783
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   170 18.376
20503 Lucie Pokorná Carreau Brno   407 3.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 20.564
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   146 20.564
  Miroslav Oujezdský      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 17.97
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   193 10.469
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   318 7.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 17.689
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   276 13.689
22120 Kateřina Rusková "J" PK Polouvsí   478 4.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 17.408
22106 Patrik Daněk "E" SLOPE BRNO   737 0.000
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   181 17.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 15.406
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   417 6.781
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   326 8.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 12.719
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   309 11.469
28034 Teresa Kejíková FENYX Adamov   621 1.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 12.563
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   402 8.719
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   539 3.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 12.079
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   281 9.516
22107 Jaroslav Drásal KLIP Litovel   562 2.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 9.938
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   460 4.938
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   349 5.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 9.407
21049 Robert Paulík SLOPE BRNO   430 4.594
21050 Michal Štěpánek SLOPE BRNO   429 4.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 6.126
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   463 3.063
25087 Jarmila Kalábová SLOPE BRNO   464 3.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 4.469
16056 Oldřich Gardáš Orel Řečkovice   543 4.469
  Dostál Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 3.344
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   484 3.344
  Vladimír Mareček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 2.876
22142 Hana Valová FENYX Adamov   515 2.876
  Hlaváčová Věra      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Jura Jagos      0
  Lucka Jagosova      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Simona Donáczi      0
  Denisa Havránková      0