23023
Počet přihlášených týmů: 46
regionál Saharský pohár 2023 Pořádá SK Sahara Vědomice   3.6.2023 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 87
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   15 42.125
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   22 44.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 66.313
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   49 29.688
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   29 36.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 63
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   54 33.625
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   41 29.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 61.5
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   70 31.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   71 30.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 61.25
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   155 31.375
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   116 29.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 57.876
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   93 25.251
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   55 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 56.5
21756 Kateřina Tintěrová Varan Karlovy Vary   37 36.125
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   141 20.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 55.688
13027 Ivana Dlouhá CdP Loděnice   81 29.250
13029 Josef Kamaryt CdP Loděnice   82 26.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 51.504
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   88 27.127
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   151 24.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 51.347
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   85 26.127
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   87 25.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 50.313
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   68 25.250
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   79 25.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 50.127
18130 Oldřich Semrád PKT Velký Šanc   106 25.220
17090 Marie Sedláčková PKT Velký Šanc   112 24.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 46.469
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   103 24.781
23056 Margita Malá FRAPECO   136 21.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 46.191
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   128 22.252
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   115 23.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 45.376
19025 Jan Maňák Petank Club Praha   76 27.313
21040 Radek Levínský SPORT Kolín   195 18.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 44.813
15070 Zhijing Vaňková PCFT Sokoleč   59 24.469
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   160 20.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 44.595
10034 Milan Fukal JAPKO   162 17.907
16117 Václav Stejskal JAPKO   96 26.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 44.533
20573 Ivana Vávrová PC SOKOL PP Hr. Králové   131 22.469
22111 David Kopečný PC SOKOL PP Hr. Králové   119 22.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 43.251
14099 Aleš Klouda Petank Club Praha   52 32.625
20536 Hedvika Sedláčková PKT Velký Šanc   253 10.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 41.846
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   186 15.846
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   121 26.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 39.597
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   153 19.377
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   140 20.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 39.313
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   56 26.813
19058 Nikola Šternbergová "J" SPORT Kolín   209 12.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 38.471
20534 Věra Váňová SKP Řepy   196 19.407
20532 Evžen Křížek UBU - United Balls of Únětice   191 19.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 35.719
96108 Jaroslav Hanč 1. KPK VRCHLABÍ   638 0.656
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   31 35.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 31.971
20614 Jiřina Müllerová SKP Řepy   206 16.219
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   189 15.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 30.314
21021 Jindřiška Sekerešová "J" SK Sahara Vědomice   138 25.938
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   446 4.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 28.746
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   222 13.869
19013 Miroslav Kmoch PCP LIPNÍK   202 14.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 27.063
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   101 26.375
23237 Stanislava Watorová SKP Řepy   609 0.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 26.438
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   117 26.438
  Gorroňo López Blanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 25.437
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   238 13.781
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   272 11.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 23.315
18095 Zdeněk Hanuš SPORT Kolín   161 16.783
18087 Josef Musil SPORT Kolín   281 6.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 19.423
20533 Eva Josífková SKP Řepy   226 12.610
23218 Petr Vávra SK Sahara Vědomice   372 6.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 19.407
22179 Ladislav Hlucho-Horvát PC Mimo Done Nymburk   223 19.407
  Lukáš Dibala      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 17.968
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   224 12.437
24278 Lukáš Jeřala PC Sokol Velim   383 5.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 17.69
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   229 8.845
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   230 8.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 15.55
21039 Karel Novotný SPORT Kolín   205 10.735
19032 Pavel Jurč PC Egrensis   394 4.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 12.314
18012 Christo Christov SKP Řepy   379 5.657
18013 Irena Christovová SKP Řepy   358 6.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 12.094
13083 Jiří Janoš FRAPECO   392 6.047
22167 Lukáš Adámek FRAPECO   391 6.047
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 11.08
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   247 11.080
  Škarvada Jiří      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 10.284
23217 Ondřej Blaščák PC Přítkov   343 10.284
  Josef Šnejdr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 5.891
99539 Milan Lapihuska ml. SK Sahara Vědomice   385 3.500
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   464 2.391
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 4.562
23238 Pavel Demel PK Sezemice   546 2.281
23239 Blanka Mimrová PK Sezemice   547 2.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Lukáš Mareš      0
  Marie Marešová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Zdeněk Zeman      0
  Václav Hon      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Pavel Mařík      0
  Jaroslav Lopata      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Gennadij Avdějev      0
  Miroslav Hon      0