15002
Počet přihlášených týmů: 43
regionál Jarní Lipnické koule Pořádá PC Sokol LIPNÍK   14.3.2015 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 134.813
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   36 40.563
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   21 51.000
21754 Jan Valenz PK OSIKA   39 43.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 127.25
21813 Hana Šrubařová Carreau Brno   5 46.875
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   1 52.000
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   71 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 88.751
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   27 39.375
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   28 35.750
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   196 13.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 88.595
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   92 32.188
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   90 34.750
24155 Jaroslav Kraus POP Praha   141 21.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 76.954
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   114 30.250
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   43 33.875
10043 Naďa Kujanová JAPKO   156 12.829
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 73.096
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   22 40.625
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   93 25.814
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   390 6.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 70.127
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   60 33.125
12070 Petr Mrázek PC Kolová   95 28.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   302 9.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 69.924
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   119 26.438
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   122 25.344
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   158 18.142
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 69.876
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   3 54.500
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   255 9.376
21776 Zbyněk Krupica Carreau Brno   330 6.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 68.315
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   75 21.844
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   77 21.407
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   61 25.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 67.377
10040 Tomáš Schwarz JAPKO   170 15.907
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   101 28.626
14060 Jaroslav Hladký 1. KPK VRCHLABÍ   105 22.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 66.721
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   84 31.000
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   140 16.938
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   124 18.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 66.438
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   59 25.188
22012 Martin Škopek FRAPECO   285 5.625
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   66 35.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 66.344
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   244 16.750
23025 Jaroslav Morávek PCP LIPNÍK   331 8.344
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   65 41.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 63.439
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   83 21.125
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   89 21.251
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   150 21.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 61.348
11050 Blanka Gorroňo López CdP Loděnice   180 18.627
96217 Rubi Gorroňo López CdP Loděnice   79 32.188
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   270 10.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 56.862
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   216 19.610
20711 Radek Koucký PC Sokol LIPNÍK   351 9.938
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   161 27.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 50.219
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   247 10.375
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   38 34.938
96209 Martin Bartoš 1. KPK VRCHLABÍ   383 4.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 49.581
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   341 9.688
98437 Miroslav Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   135 25.532
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   264 14.361
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 44.907
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   152 15.751
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   68 29.156
24328 Milan Zavadil SK Sahara Vědomice   777 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 37.001
10044 Jaroslav Kubík JAPKO   118 18.688
12027 Jaroslav Kriegler JAPKO   231 11.344
10037 Ondřej Vochoč JAPKO   328 6.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 36.689
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   394 6.094
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   212 18.407
11034 Hana Jeřalová PC Sokol Velim   295 12.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 34.441
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   199 18.470
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   258 12.282
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   416 3.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 32.13
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   193 12.564
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   194 12.564
12032 Marie Pinkasová Club Rodamiento   313 7.002
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 25.658
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   178 10.282
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   177 10.282
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   254 5.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 24.691
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   207 10.564
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   217 10.064
14051 Jiří Matějka SKP Kulová osma   391 4.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 24.063
10175 Michal Zdobinský PC Sokol LIPNÍK   113 23.438
20713 Václav Šáfr PC Sokol LIPNÍK   565 0.625
  Michal Zdobinský ml.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 22.001
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   228 9.969
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   226 11.063
14066 Martin Šašek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   541 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 20.816
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   288 8.549
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   293 8.080
14061 Milan Schneider SKP Kulová osma   353 4.187
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 20.346
29050 Stanislav Fatka St. CdP Loděnice   225 11.751
13083 Jiří Janoš FRAPECO   303 8.595
15026 Jiří Čermák CdP Loděnice   606 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 20.252
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   149 18.314
14053 Luboš Škornička Sokol Kostomlaty   571 0.469
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   455 1.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 19.314
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   360 9.751
12065 Jan Boček PCFT Sokoleč   366 9.563
  Boháčová Lenka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 18.252
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   339 9.126
15053 Petra Provazníková "E" PCFT Sokoleč   718 0.000
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   340 9.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 17.627
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   321 5.939
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   403 6.375
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   422 5.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 16.033
13059 Vilém Šmejkal PC Sokol Velim   327 5.751
24278 Lukáš Jeřala PC Sokol Velim   404 2.407
25030 Václav Jeřala PC Sokol Velim   395 7.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 12.878
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   324 6.626
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   393 3.689
14100 Kateřina Vedralová CdP Loděnice   464 2.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 9.438
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   346 5.625
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   381 3.313
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   533 0.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 5.625
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   425 2.750
14068 Marie Müllerová Sokol Kostomlaty   420 2.875
14105 Jana Šulcová Sokol Kostomlaty   760 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 3.626
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   507 1.813
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   506 1.813
  Zdeněk Gröschl      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 1.5
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   536 0.500
15022 Klára Nacu PK Sezemice   534 0.500
15021 Romain Nacu PK Sezemice   535 0.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Dan Stander      0
  Fethi Aouissi      0
  Patrick Lehmann      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
14102 Karel Krojidlo PCFT Sokoleč   673 0.000
  Kára Petr      0
  Kačík Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Podroužková Ingrid      0
  Rojka Luboš      0
  Talčík Radim      0