15022
Počet přihlášených týmů: 24
regionál Stolínský mixér Pořádá PEK STOLÍN   9.5.2015 •• dvojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 63.376
12076 Barbora Mallatová PEK STOLÍN   49 32.563
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   39 30.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 62.783
12074 Iva Ježková PEK STOLÍN   59 22.470
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   21 40.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 44.705
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   68 32.063
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   193 12.642
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 36.22
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   182 23.563
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   259 12.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 33.095
12046 Martin Trudič PEK STOLÍN   112 21.188
23117 Lenka Nývltová PEK STOLÍN   202 11.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 23.38
24315 Dorota Hájková PEK STOLÍN   192 11.690
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   200 11.690
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 23.019
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   367 6.580
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   210 16.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 15.673
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   268 12.766
28009 Radomíra Řezníčková 1. KPK VRCHLABÍ   479 2.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 15.439
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   293 9.501
14100 Kateřina Vedralová CdP Loděnice   395 5.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 12.907
24258 Wilhelm Čermák 1. KPK VRCHLABÍ   390 5.547
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   302 7.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 12.004
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   389 5.549
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   351 6.455
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 11.594
96210 Zuzana Bartošová 1. KPK VRCHLABÍ   614 0.000
96209 Martin Bartoš 1. KPK VRCHLABÍ   246 11.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 10.407
96102 Pavel Vejrek PEK STOLÍN   173 10.407
  Janovská Martina      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 9.376
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   376 6.938
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   494 2.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 8.579
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   267 8.579
  Ježková Jaroslava      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 4.938
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   333 4.938
  Boušová Lída      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 4.783
14084 Ondřej Jankovský Petank Club Praha   481 3.001
14088 Zuzana Chvátalová Petank Club Praha   533 1.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 3.907
15021 Romain Nacu PK Sezemice   457 2.188
15022 Klára Nacu PK Sezemice   489 1.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 3.126
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   537 1.563
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   536 1.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 2.688
96046 Vladislav Ježek St. PEK STOLÍN   445 2.688
  Košutová Hana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 1.688
27051 Jana Srnská 1. KPK VRCHLABÍ   551 1.688
15055 Jakub Srnský "J" 1. KPK VRCHLABÍ   754 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
  Pelc Ladislav      0
  Mallatová Draha      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Košut Emil      0
  Ježková Miroslava      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Vondrová Hana      0
  Lelek Bohuslav      0