15027
Počet přihlášených týmů: 36
regionál XIX. Kolovská koule Pořádá PC Kolová   30.5.2015 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 100.25
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   11 56.000
21754 Jan Valenz PK OSIKA   34 44.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 72.313
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   63 37.125
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   52 35.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 70.875
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   18 38.625
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   61 32.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 62.221
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   73 24.596
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   28 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 53.688
21768 Petr Plucar PC Kolová   76 30.219
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   112 23.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 52.815
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   91 30.625
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   94 22.190
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 42.532
25014 Václav Mráz PK OSIKA   93 23.969
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   139 18.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 39.283
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   252 12.970
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   135 26.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 33.378
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   169 20.252
14020 Savino Vicari UBU - United Balls of Únětice   204 13.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 32.173
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   174 19.251
29045 Ivan Hložek PC Kolová   207 12.922
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 30.612
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   161 11.954
25075 Milan Špitalský PK OSIKA   122 18.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 26.657
27041 Zdeněk Hubáček PC Kolová   466 3.000
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   127 23.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 26.002
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   167 13.001
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   168 13.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 25.533
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   160 15.938
14041 Jiří Salva Bowle 09 Klatovy   228 9.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 24.594
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   277 12.250
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   279 12.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 23.174
12023 Siniša Radojčič PC Egrensis   173 14.673
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   331 8.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 22.47
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   121 22.470
99591 Jan Imlauf PC Kolová   676 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 18.876
22960 Václav Chalupecký PC Kolová   305 9.188
23093 Václav Johanovský PC Kolová   259 9.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 17.079
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   296 8.641
20724 Karel Rytíř PC Kolová   284 8.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 15.064
28032 Martin Došek PPA POZORKA   303 9.469
28031 Renata Došková PPA POZORKA   376 5.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 14.313
27052 Zuzana Svobodová PC Kolová   386 4.625
28038 Marie Hokešová PC Kolová   254 9.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 13.471
14084 Ondřej Jankovský Petank Club Praha   285 8.689
14088 Zuzana Chvátalová Petank Club Praha   438 4.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 12.267
28036 Henri Zoubek CP VARY   322 6.985
14027 Václav Mour PC Kolová   384 5.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 10.736
24320 Romana Vančurová PC Kolová   291 7.923
24319 Miroslav Jarůšek PC Kolová   508 2.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 8.219
28030 Jiří Michovský st. PPA POZORKA   341 7.250
28029 Jana Michovská PPA POZORKA   570 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 3.392
28037 Taťana Dvořáková CP VARY   427 3.392
  Kula Tomáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 1.375
13069 Jiří Michovský ml. "E" PPA POZORKA   553 1.375
  Kováč Tomáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 1.219
14091 Martin Balík Petank Club Praha   615 0.563
14086 Vladimir Lyashenko Petank Club Praha   592 0.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 1.063
14026 Renata Kloudová CP VARY   512 1.063
  Dvořák Marek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0.563
14078 Tomáš Brichta Petank Club Praha   636 0.000
14090 Stanislav Zálešák Petank Club Praha   616 0.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Martin Pechr      0
  Petr Pitoňák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Beduš František      0
  Bedušová Petra      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Mikulášková Věra      0
  Novotný Vítězslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
15040 Robert Bozděch CP VARY   633 0.000
15036 Lenka Sojková CP VARY   763 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
15039 Šárka Bozděchová CP VARY   634 0.000
  Bozděch Eduard      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
15037 Michal Kraus CP VARY   701 0.000
15038 Barbora Michálková CP VARY   720 0.000