15044
Počet přihlášených týmů: 35
regionál GEKON - "O křišťálovou tašku" Pořádá CdP Loděnice   12.9.2015 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 156.5
26075 Jakub Konšel POP Praha   8 56.625
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   5 45.875
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   6 54.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 123.5
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   62 30.125
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   31 43.375
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   41 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 111.377
96200 Pavel Vlk POP Praha   69 26.564
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   11 43.563
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   71 41.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 107.439
98418 Miroslav Pešout CdP Loděnice   109 29.376
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   16 44.125
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   73 33.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 106.875
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   26 38.000
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   32 34.875
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   33 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 103.064
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   55 36.375
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   39 39.000
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   101 27.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 100.189
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   24 37.250
22012 Martin Škopek FRAPECO   106 20.689
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   18 42.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 98.25
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   64 36.875
12070 Petr Mrázek PC Kolová   90 33.875
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   115 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 94.594
10175 Michal Zdobinský PC Sokol LIPNÍK   150 20.750
11050 Blanka Gorroňo López CdP Loděnice   100 33.344
96217 Rubi Gorroňo López CdP Loděnice   54 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 92.657
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   78 33.188
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   72 26.844
21768 Petr Plucar PC Kolová   47 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 85
21752 Pavel Valenz Varan Karlovy Vary   281 7.000
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 50.500
21755 Lukáš Valenz Varan Karlovy Vary   60 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 84.596
25014 Václav Mráz PK OSIKA   105 22.407
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   141 18.439
21754 Jan Valenz PK OSIKA   52 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 80.75
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   19 43.250
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   30 37.500
  Markéta Krpcová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 77.439
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   97 31.125
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   80 21.314
14060 Jaroslav Hladký 1. KPK VRCHLABÍ   82 25.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 64.224
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   124 24.470
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   130 24.095
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   166 15.659
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 58.911
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   91 23.470
11010 Jiří Fereš PK 1293 Vojnův Městec   111 20.814
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   149 14.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 51.251
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   268 7.563
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   85 21.469
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   76 22.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 45.221
29058 Karel Koňák CdP Loděnice   88 27.032
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   129 18.189
  Koňák, Květoslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 44.534
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   171 17.033
14100 Kateřina Vedralová CdP Loděnice   223 13.735
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   204 13.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 44.394
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   159 17.220
29050 Stanislav Fatka St. CdP Loděnice   266 13.157
13083 Jiří Janoš FRAPECO   258 14.017
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 40.752
10034 Milan Fukal JAPKO   99 19.938
10035 Šárka Fukalová JAPKO   139 12.407
14055 Petr Stejskal JAPKO   210 8.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 40.648
24315 Dorota Hájková PEK STOLÍN   169 14.456
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   187 13.019
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   184 13.173
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 37.947
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   198 12.860
14068 Marie Müllerová Sokol Kostomlaty   238 11.430
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   182 13.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 36.323
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   314 7.861
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   265 10.023
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   142 18.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 35.815
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   104 21.095
25033 Zdeněk Konopásek POP Praha   366 3.376
27025 Jakub Konopásek PK 1293 Vojnův Městec   179 11.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 25.381
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   246 10.846
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   267 10.284
12036 Milan Pavýza SKP Kulová osma   440 4.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 22.143
12031 Ema Koudelková SKP Kulová osma   289 9.517
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   288 9.517
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   507 3.109
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 12.611
29052 Jan Paták CdP Loděnice   228 9.830
29053 Petr Hytych CdP Loděnice   423 2.781
  Jelínek Ivan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 12.547
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   506 3.109
12032 Marie Pinkasová Club Rodamiento   306 9.438
  Křížek Tomáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 10.97
29051 Martin Fatka CdP Loděnice   250 10.126
10156 Filip Beneda CdP Loděnice   523 0.844
  Jakub Paur      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 9.064
29060 Stanislav Fatka Ml. CdP Loděnice   513 2.657
15026 Jiří Čermák CdP Loděnice   416 6.407
  David Prucha      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0.438
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   633 0.438
15088 Michala Šimková PCP LIPNÍK   805 0.000
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   727 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Kremlík Miroslav      0
  Čermák Tomáš      0
  Hykl Ondřej      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Gajdošová Katarína (SVK KLAP Senec)      0
  Šimková Mária (SVK KLAP Senec)      0
  Kadlečíková Ivica (SVK Univerzum BA)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Josef Froněk      0
  Petra Bartoníčková      0
  sháníme ( 731 014 741 )      0