16007
Počet přihlášených týmů: 83
prestige Velikonoční vejce Pořádá PK 1293 Vojnův Městec   16.4.2016 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 98.625
21813 Hana Šrubařová Carreau Brno   1 50.250
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   4 48.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 98
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   35 50.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   16 48.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 97.75
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   2 47.500
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   9 50.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 94.375
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   7 44.375
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   6 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 89.688
22007 Jan Resl POP Praha   49 32.688
26075 Jakub Konšel POP Praha   8 57.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 82.501
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   42 52.500
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   86 30.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 80.485
22991 Jiří Koreš ml. HAVAJ CB   39 30.985
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   3 49.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 79.313
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   31 35.063
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   13 44.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 77.75
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   21 40.875
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   27 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 76.281
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   50 31.656
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   10 44.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 73.875
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   18 39.000
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   38 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 72.25
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   51 34.125
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   33 38.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 69.75
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   79 32.000
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   17 37.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 69.25
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   36 35.500
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   44 33.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 69.064
13005 Pavel Bureš st. HAPEK   25 37.063
13007 Jana Burešová HAPEK   34 32.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 69
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   47 35.875
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   58 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 67.375
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   32 33.625
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   29 33.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 65.376
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   46 35.375
22012 Martin Škopek FRAPECO   56 30.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 64.875
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   85 33.375
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   45 31.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 63.125
12086 Jiří Froněk st. CdP Loděnice   80 30.250
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   64 32.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 59.969
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   14 41.875
12069 Michal Kuchař JAPKO   162 18.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 59.313
24235 Jana Michálková Kulový blesk Olomouc   234 17.750
21775 Jan Michálek Carreau Brno   12 41.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 58.469
10051 Jan Charvát PCBD   30 35.000
29037 Dušan Moos Carreau Brno   104 23.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 57.501
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   221 20.751
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   53 36.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 53.815
27080 Josef Čihák Sokol Kostomlaty   65 33.125
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   133 20.690
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 52.907
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   26 39.751
24310 Radek Netušil PCBD   196 13.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 51.375
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   90 28.875
15007 Jana Rozsypalová Kulový blesk Olomouc   135 22.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 50.877
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   112 21.377
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   89 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 50.47
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   59 25.688
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   105 24.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 49.939
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   81 24.938
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   69 25.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 49.408
96200 Pavel Vlk POP Praha   54 29.688
21851 Filip Hlaváček POP Praha   102 19.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 48.063
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   28 38.250
23117 Lenka Nývltová PEK STOLÍN   286 9.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 46.506
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   108 23.253
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   101 23.253
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 46.377
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   68 23.876
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   84 22.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 45.657
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   23 41.125
23115 Eliška Nývltová PEK STOLÍN   309 4.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 45.377
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   136 22.782
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   153 22.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 45.22
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   97 24.469
11010 Jiří Fereš PK 1293 Vojnův Městec   121 20.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 44.377
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   130 21.251
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   115 23.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 43.255
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   76 21.159
12009 Vilém Meduna AURA Havlíčkův Brod   95 22.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 40.563
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   167 17.438
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   123 23.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 40.063
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   88 28.063
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   218 12.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 39.376
14079 Jan Heller "E" Petank Club Praha   128 22.845
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   209 16.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 37.753
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   168 19.189
12002 Jiří Charvát HRODE Krumsín   132 18.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 35.66
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   150 16.564
15022 Klára Nacu PK Sezemice   154 19.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 35.628
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   124 23.064
20730 Milan Lapihuska st. SK Sahara Vědomice   178 12.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 34.723
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   238 15.690
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   141 19.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 34.346
15021 Romain Nacu PK Sezemice   199 17.032
15020 Nikola Pavlasová PK Sezemice   204 17.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 34.126
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   179 19.313
11034 Hana Jeřalová PC Sokol Velim   235 14.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 33.845
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   183 17.297
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   220 16.548
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 33.565
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   188 16.813
12006 Kristýna Krajánková AURA Havlíčkův Brod   143 16.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 32.876
10175 Michal Zdobinský PC Sokol LIPNÍK   157 21.438
15058 Michal Zdobinský "E" PC Sokol LIPNÍK   312 11.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 31.251
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   190 23.126
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   361 8.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 30.62
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   182 16.033
15068 Kamil Žárský POP Praha   237 14.587
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 29.563
26043 Pavel Král FENYX Adamov   148 18.641
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   233 10.922
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 29.283
23048 Oldřich Brož st. PK 1293 Vojnův Městec   106 21.907
25033 Zdeněk Konopásek POP Praha   284 7.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 28.719
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   77 22.719
15002 Vít Lukáš PLUK Jablonec   396 6.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 27.315
12056 Jiří Gargulák SLOPE BRNO   176 11.596
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   203 15.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 26.657
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   114 24.157
25045 Pavel Klenner PEK STOLÍN   381 2.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 24.441
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   140 16.908
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   348 7.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 22.024
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   169 12.188
99539 Milan Lapihuska ml. SK Sahara Vědomice   228 9.836
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 20.938
27025 Jakub Konopásek PK 1293 Vojnův Městec   131 18.563
23049 Oldřich Brož ml. PK 1293 Vojnův Městec   520 2.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 20.844
10069 Martin Fučík PKK Třebíč   256 13.500
15079 Michal Pejsar HP TŘEBÍČ   273 7.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 20.563
21777 Vladimír Husák Carreau Brno   239 10.969
24321 Petr Jakubek Carreau Brno   277 9.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 20.377
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   191 15.751
11017 Jiří Charvát FENYX Adamov   307 4.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 20.347
24315 Dorota Hájková PEK STOLÍN   185 12.267
14057 Lukáš Jablonský PEK STOLÍN   249 8.080
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 20.126
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   305 10.063
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   306 10.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 19.534
28024 František Stacke SLOPE BRNO   331 5.001
13060 Petr Janík PCBD   117 14.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 18.034
13037 Pavel Fila AURA Havlíčkův Brod   358 2.470
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   161 15.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 17.612
20701 Šárka Režová Carreau Brno   151 11.673
26001 Šárka Slavíčková Carreau Brno   248 5.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 17.251
21795 Luboš Šlapanský SLOPE BRNO   219 12.125
98419 František Harašta SLOPE BRNO   378 5.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 16.93
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   226 14.367
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   496 2.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 13.095
13021 Jiří Metzker HAPEK   275 10.345
14009 Naděžda Malá HAPEK   458 2.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 12.837
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   189 10.868
14017 Jaromír Šuba AURA Havlíčkův Brod   486 1.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 11.657
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   215 8.016
12045 Iva Medunová AURA Havlíčkův Brod   334 3.641
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 11.564
16033 Jan Buchta PEPEK   625 0.000
14068 Marie Müllerová Sokol Kostomlaty   250 11.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 11.25
15080 Kamil Šponer HP TŘEBÍČ   510 0.531
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   222 10.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 9.689
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   409 4.047
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   297 5.642
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 9.437
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   592 0.281
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   186 9.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 6.408
16015 Jaroslava Blažková AURA Havlíčkův Brod   541 0.469
13039 Miroslav Skokan AURA Havlíčkův Brod   335 5.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 5.844
16049 Josef Beránek st. PK Sezemice   440 3.250
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   465 2.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 3.813
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   426 3.813
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   695 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 3.438
16009 Kateřina Navrátilová HP TŘEBÍČ   762 0.000
10136 Lukáš Bartejs PKK Třebíč   560 3.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 0.875
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   537 0.594
16052 Magda Krejčírová Orel Řečkovice   593 0.281