16027
Počet přihlášených týmů: 67
MČR MČR ve střelbě na přesnost Pořádá SK Sahara Vědomice   5.6.2016 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 62
26075 Jakub Konšel POP Praha   2 62.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 56.5
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   3 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 55.75
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   10 55.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 54.25
21775 Jan Michálek Carreau Brno   1 54.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 52.25
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   4 52.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 52
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   5 52.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 48.75
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   18 48.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 46
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   6 46.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 46
21912 Jiří Koreš st. HAVAJ CB   9 46.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 45.25
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   7 45.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 44.125
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   13 44.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 41.75
27069 Michal Preuss POP Praha   15 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 40.875
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   12 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 40.25
13064 Lukáš Michalička 1. KPK VRCHLABÍ   14 40.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 40
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   36 40.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 38.5
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   45 38.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 38.375
10048 Václav Valík PAK Albrechtice   46 38.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 37.625
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   42 37.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 37.125
26074 Ondřej Preuss POP Praha   30 37.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 37
13040 Vojtěch Bílek "E" 1. KPK VRCHLABÍ   59 37.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 36.125
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   23 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 35.781
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   26 35.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 35.5
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   53 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 35.25
27080 Josef Čihák Sokol Kostomlaty   95 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 35.25
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   56 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 34.375
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   29 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 34.125
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   47 34.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 33.625
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   48 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 33.25
22991 Jiří Koreš ml. HAVAJ CB   22 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 32
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   107 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 31.719
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   32 31.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 31.657
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   54 31.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 30.781
29037 Dušan Moos Carreau Brno   89 30.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 30.5
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   76 30.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 29.376
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   66 29.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 29.313
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   77 29.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 28.97
25014 Václav Mráz PK OSIKA   70 28.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 28.594
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   71 28.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 28.375
12086 Jiří Froněk st. CdP Loděnice   51 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 28.188
96217 Rubi Gorroňo López 1. KPK VRCHLABÍ   102 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 28
24309 Michal Habásko HAVAJ CB   69 28.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 26.719
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   58 26.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 26.658
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   88 26.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 26.658
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   84 26.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 26.563
12037 Milena Krejčínová SKP Kulová osma   63 26.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 26.125
14060 Jaroslav Hladký 1. KPK VRCHLABÍ   96 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 25.938
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   73 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 25.25
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   85 25.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 24.781
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   128 24.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 23.845
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   98 23.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 23.407
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   68 23.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 22.407
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   143 22.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 21.656
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   105 21.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 18.533
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   163 18.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 18.141
26043 Pavel Král FENYX Adamov   147 18.141
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 18.064
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   182 18.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 17.736
15060 Jiří Horálek PKT Velký Šanc   166 17.736
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 16.407
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   170 16.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 16.172
12069 Michal Kuchař JAPKO   180 16.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 15.227
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   154 15.227
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 13.572
15068 Kamil Žárský POP Praha   204 13.572
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 12.969
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   195 12.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 12.313
15078 David Vérosta HP TŘEBÍČ   192 12.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 11.814
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   225 11.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 11.22
24155 Jaroslav Kraus POP Praha   197 11.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 11.047
15015 Matúš Lacko SK Sahara Vědomice   266 11.047
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
26044 Renáta Králová FENYX Adamov   755 0.000