16076
Počet přihlášených týmů: 41
regionál 21. Přimrzlé koule Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   3.12.2016 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 100.875
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   5 57.250
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   21 43.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 79.625
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   69 36.375
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   35 43.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 74.251
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   14 47.375
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   77 26.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 71.688
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   52 37.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   23 34.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 68
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   26 39.625
12070 Petr Mrázek PC Kolová   71 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 68
12086 Jiří Froněk st. CdP Loděnice   48 36.750
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   61 31.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 58.063
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   91 29.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   132 28.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 57.314
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   88 26.689
27080 Josef Čihák Sokol Kostomlaty   78 30.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 56.689
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   101 24.564
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   57 32.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 52.031
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   85 25.219
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   72 26.812
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 51.252
12023 Siniša Radojčič PC Egrensis   92 26.501
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   113 24.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 46.692
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   109 23.471
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   120 23.221
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 46.094
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   145 17.969
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   62 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 43.502
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   125 25.657
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   196 17.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 43.157
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   213 22.657
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   207 20.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 42.75
16147 Josef Froněk CdP Loděnice   732 0.000
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   39 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 42.75
14100 Kateřina Vedralová CdP Loděnice   173 20.125
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   160 22.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 42.594
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   503 3.469
14079 Jan Vorel "E" Petank Club Praha   81 39.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.658
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   177 18.282
15021 Romain Nacu PK Sezemice   182 22.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 34.471
15070 Zhijing Vaňková PC Sokol Velim   271 16.189
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   209 18.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 32.017
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   262 15.250
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   248 16.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 24.847
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   218 12.314
14068 Marie Müllerová Sokol Kostomlaty   214 12.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 23.868
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   226 14.719
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   315 9.149
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 21.925
16089 Alois Řezník SKP Řepy   336 10.783
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   341 11.142
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.994
12031 Emílie Koudelková SKP Kulová osma   268 10.712
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   264 10.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 20.047
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   179 20.047
25047 Martin Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   797 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 19.406
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   383 10.453
96163 Danuše Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   405 8.953
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 19.283
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   147 17.282
16139 Dana Visingerová PCP LIPNÍK   578 2.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 19.281
14049 Daniel Moos Petank Club Praha   252 10.531
15069 Zdeněk Smieško Club Rodamiento   282 8.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 18.596
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   325 8.813
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   350 9.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 16.596
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   338 6.033
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   275 10.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 16.488
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   312 8.744
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   359 7.744
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 14.681
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   300 14.681
  Klazarová Vlasta      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 13.11
14048 Zdeněk Slezák Club Rodamiento   302 9.688
14047 Anna Jurčičková Club Rodamiento   451 3.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 2.868
16088 Valerija Rybářová SK Španielka Řepy   475 2.868
16078 Irena Christovová SK Španielka Řepy   762 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  Vojtěch Vejvoda      0
  Matěj Zikmunda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Madej Zdeněk, Lukáš 13      0
  Adamec Zdenek, Lukáš 13      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Renata Jarošová      0
  Jan Kára      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
16093 Stanislav Skuhrovec SK Španielka Řepy   852 0.000
  Sláma, Slavomír      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  nevyplněno      0
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Detlef Schwede, Chemnitz, Německo      0
  Wonsack Ingo, Chemnitz, Německo      0