16079
Počet přihlášených týmů: 96
regionál TOP 100 VTN Pořádá POP Praha   29.10.2016 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 63
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 63.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 56.25
29062 Petr Vavrovič ml. PC Sokol LIPNÍK   5 56.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 50.75
27015 Lubomír Srnský 1. KPK VRCHLABÍ   6 50.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 45.875
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   14 45.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 44.75
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   7 44.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 43.625
14075 Kateřina Froňková PC Sokol LIPNÍK   21 43.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 42.75
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   39 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 42
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   35 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 41.5
26011 Vladimír Brázda ml. 1. KPK VRCHLABÍ   30 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 41.25
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   11 41.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 39.875
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   19 39.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 39.625
27069 Michal Preuss POP Praha   25 39.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 37.125
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   26 37.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 36.375
99510 Milan Demčík SK Sahara Vědomice   69 36.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 35.125
12086 Jiří Froněk st. CdP Loděnice   47 35.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 34.125
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   54 34.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 33.063
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   23 33.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 31.688
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   57 31.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 30.625
27080 Josef Čihák Sokol Kostomlaty   77 30.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 29.5
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   51 29.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 28.375
12070 Petr Mrázek PC Kolová   70 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 28.125
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   62 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 28.064
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   83 28.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 27.813
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   97 27.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 27.563
13001 Pavla Mazúrová PC Sokol LIPNÍK   76 27.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 27.063
26074 Ondřej Preuss POP Praha   65 27.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 26.626
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   135 26.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 26.563
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   132 26.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 26.126
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   136 26.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 25.657
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   99 25.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 25.156
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   85 25.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 24.751
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   112 24.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 24.689
12009 Vilém Meduna AURA Havlíčkův Brod   121 24.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 24.532
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   129 24.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 24.438
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   130 24.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 23.938
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   84 23.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 23.829
20730 Milan Lapihuska st. SK Sahara Vědomice   156 23.829
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 23.751
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   92 23.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 22.846
12006 Kristýna Krajánková AURA Havlíčkův Brod   104 22.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 22.751
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   169 22.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 22.469
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   213 22.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 22.064
13061 Zdeňka Špannerová PC Egrensis   142 22.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 21.782
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   145 21.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 21.032
15022 Klára Nacu PK Sezemice   133 21.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 20.501
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   157 20.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 20.501
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   158 20.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 20.125
14100 Kateřina Vedralová CdP Loděnice   173 20.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 19.501
15021 Romain Nacu PK Sezemice   195 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 19.375
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   171 19.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 19
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   138 19.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 18.375
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   222 18.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 18.064
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   134 18.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 18.033
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   116 18.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 17.908
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   115 17.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 17.861
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   152 17.861
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 17.191
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   153 17.191
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 16.75
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   179 16.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 16.188
29052 Jan Paták CdP Loděnice   265 16.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 15.532
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   212 15.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 15.118
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   258 15.118
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 14.876
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   207 14.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 14.594
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   196 14.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 14.158
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   224 14.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 12.681
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   324 12.681
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 12.47
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   238 12.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 12.345
13083 Jiří Janoš FRAPECO   256 12.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 11.689
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   219 11.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 11.626
14068 Marie Müllerová Sokol Kostomlaty   218 11.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 11.565
15041 Miloslav Šupol AURA Havlíčkův Brod   185 11.565
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 11.469
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   247 11.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 11.087
12031 Emílie Koudelková SKP Kulová osma   264 11.087
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 10.531
14049 Daniel Moos Petank Club Praha   250 10.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 10.313
12035 Ivana Horálková SKP Kulová osma   261 10.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 9.681
15031 Helena Fárová SKP Kulová osma   297 9.681
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 9.337
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   310 9.337
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 9.229
16085 Josef Procházka SK Španielka Řepy   361 9.229
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 8.908
16089 Alois Řezník SKP Řepy   363 8.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 7.892
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   392 7.892
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 7.744
15032 Jindřich Fára SKP Kulová osma   357 7.744
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 7.626
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   343 7.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 7.408
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   386 7.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 6.932
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   375 6.932
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 5.784
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   384 5.784
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 4.751
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   453 4.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 4.688
14048 Zdeněk Slezák Club Rodamiento   373 4.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 4.282
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   444 4.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 4.25
27085 Martin Dědina POP Praha   474 4.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 4.096
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   421 4.096
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 89 Síla: 3.25
14077 Daniel Klír Petank Club Praha   464 3.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 90 Síla: 3.211
16124 Zuzana Malá SPORT Kolín   489 3.211
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 91 Síla: 2.766
15073 Josef Malý UBU - United Balls of Únětice   454 2.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 92 Síla: 2.673
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   508 2.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 93 Síla: 2.564
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   532 2.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 94 Síla: 2.055
16088 Valerija Rybářová SK Španielka Řepy   500 2.055
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 95 Síla: 1.813
16120 Jiří Froněk ml. "J" Petank Club Praha   589 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 96 Síla: 1.75
16032 Markéta Neprašová POP Praha   569 1.750