17072
Počet přihlášených týmů: 33
regionál FISHING Cup Pořádá SLOPE BRNO   11.11.2017 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 141.125
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   5 53.500
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 52.750
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   36 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 133.875
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   4 57.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   71 33.625
27069 Michal Preuss POP Praha   21 43.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 116.25
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   54 42.250
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   58 33.250
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   41 40.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 99.126
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   97 30.000
26043 Pavel Král FENYX Adamov   108 27.126
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   18 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 92.5
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   24 48.500
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   26 44.000
  Pavla Rozsypalová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 92.189
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   134 28.750
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   133 24.626
15006 Jiří Voňka Kulový blesk Olomouc   27 38.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 91.627
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   128 32.126
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   66 33.344
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   111 26.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 83.251
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   91 29.500
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   80 26.063
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   64 27.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 80.001
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   112 23.282
16105 František Krpec HRODE Krumsín   152 23.094
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   28 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 74.188
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   43 32.500
13007 Jana Burešová HAPEK   72 23.219
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   231 18.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 72.188
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   77 35.875
17098 Erika Hašková PCBD   344 5.688
13060 Petr Janík PCBD   95 30.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 58.691
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   254 14.564
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   135 25.376
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   199 18.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 56.05
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   158 18.783
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   155 23.313
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   230 13.954
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 48.626
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   99 25.125
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   184 21.688
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   551 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 47.969
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   145 24.781
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   146 20.969
16022 Milan Drahovzal FENYX Adamov   489 2.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 40.782
11011 Petr Juráň HRODE Krumsín   48 31.094
22017 Franck Ferlay Carreau Brno   249 9.688
97232 Jaroslav Vlk POP Praha   918 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 39.987
22990 Jaromír Svoboda PC AUSTERLITZ 1805   277 14.111
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   240 15.391
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   307 10.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 35.61
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   137 25.703
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   372 5.672
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   447 4.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 31.408
28024 František Stacke SLOPE BRNO   481 3.188
98419 František Harašta SLOPE BRNO   213 14.594
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   193 13.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 30.75
11060 Vladislav Kalvoda SLOPE BRNO   281 10.656
16056 Oldřich Gardáš Orel Řečkovice   308 7.688
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   181 12.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 30.345
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   226 17.188
16028 Ivana Braunová PC AUSTERLITZ 1805   377 9.407
96025 Renata Stoklásková FŇÁKY BRNO   522 3.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 26.533
15082 Václav Hůrek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   326 9.532
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   325 9.532
15084 Jan Semotam 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   379 7.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 24.194
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   309 10.315
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   369 7.127
16055 David Brdíčko Orel Řečkovice   360 6.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 23.408
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   361 7.657
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   317 8.157
10073 Václav Vlček SLOPE BRNO   324 7.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 10.118
16052 Magda Krejčírová Orel Řečkovice   388 4.883
16141 Blanka Dudášková Orel Řečkovice   373 5.235
  Petr Kubica      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 9.532
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   352 3.828
14026 Renata Kloudová CP VARY   404 3.235
17059 Tomáš Kula CP VARY   504 2.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 9.25
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   331 9.250
  Andrea Hubená CLUB VINTAGE      0
  Eva Skoupá CLUB VINTAGE      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 8.009
14097 Lucie Leistnerová Orel Řečkovice   446 4.305
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   577 1.532
17063 Samuel Novotný "J" Orel Řečkovice   521 2.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 4.564
17024 Boris Novák Orel Řečkovice   503 3.001
16054 Roman Vašíček Orel Řečkovice   561 1.563
  Matuška Vladimir      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Latkowski Adrian      0
  Antczak Andrzej      0
  Trufel Rafal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Blanka Lazarová      0
  Pavel Mareček      0
  Yvonne Marečková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Martin Fárek      0
  Václav Hamouz      0
  Marek Pišný      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Franjo Kvítek      0
  Tomáš Olbort      0
  David Olbort      0