17077
Počet přihlášených týmů: 30
regionál Slunce, seno, pétanque Pořádá CdP Loděnice   22.7.2017 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 102.75
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   3 57.500
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   26 45.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 85.5
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   42 51.000
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   66 34.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 80.25
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   32 46.625
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   78 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 74.063
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   46 35.375
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   75 38.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 70
12070 Petr Mrázek PC Kolová   48 32.625
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   47 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 68.75
15067 Hynek Vyoral CdP Loděnice   31 37.500
16010 Dana Šplechtová CdP Loděnice   57 31.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 57
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   55 27.875
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   49 29.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 56.344
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   76 30.438
10082 Roman Krassa PC Egrensis   68 25.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 52.938
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   80 23.688
96217 Rubi Gorroňo López CdP Loděnice   91 29.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 52.595
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   63 28.750
12010 Pavel Pachla PO Chotěboř   135 23.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 50.72
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   79 26.782
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   98 23.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 43.877
25014 Václav Mráz PK OSIKA   74 24.532
12073 Adéla Mrázová PK OSIKA   88 19.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 42.315
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   133 23.126
14100 Kateřina Vedralová CdP Loděnice   140 19.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 39.112
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   114 31.095
23056 Margita Malá FRAPECO   305 8.017
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 39.003
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   111 20.126
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   151 18.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 35.44
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   173 17.626
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   183 17.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 32.439
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   127 17.657
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   175 14.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 29.798
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   229 14.923
16089 Alois Řezník SKP Řepy   225 14.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 27.565
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   204 19.439
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   294 8.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 23.659
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   179 15.376
16085 Josef Procházka SK Španielka Řepy   326 8.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 23.462
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   156 17.720
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   422 5.742
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 23.376
15093 Vladimír Novotný PC Sokol LIPNÍK   182 23.376
  Pažout Josef      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 22.94
13083 Jiří Janoš FRAPECO   284 12.626
12032 Marie Pinkasová Club Rodamiento   327 10.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 21.97
21807 Ivana Puldová PCP LIPNÍK   382 4.250
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   163 17.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 20.127
29052 Jan Paták CdP Loděnice   339 10.876
29060 Stanislav Fatka Ml. CdP Loděnice   332 9.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 9.672
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   383 4.000
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   311 5.672
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 8.212
16121 Alena Pražáková PCP LIPNÍK   368 8.212
  Veronika Šurcová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 7.127
12036 Milan Pavýza SKP Kulová osma   437 5.470
17051 Václav Jiřík SKP Kulová osma   621 1.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 5.065
16073 Petr Gruber SK Španielka Řepy   450 2.798
16074 Jiřina Gruberová SK Španielka Řepy   484 2.267
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0.921
16081 Marie Novotná SK Španielka Řepy   656 0.437
17012 Jitka Kučerová SK Španielka Řepy   636 0.484