18002
Počet přihlášených týmů: 48
regionál SVĚDEK - Světový den koulí Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   10.3.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 101
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   13 47.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   5 54.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 87.125
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   18 43.625
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   27 43.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 83.5
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   92 35.375
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   40 48.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 82.501
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   3 50.000
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   74 32.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 81.375
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   8 44.500
12070 Petr Mrázek PC Kolová   54 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 77
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   47 42.375
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   56 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 73.125
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   53 42.250
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   83 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 67
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   112 33.500
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   111 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 61.969
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   130 29.719
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   79 32.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 55.438
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   88 25.875
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   69 29.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 54.314
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   72 26.532
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   66 27.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 54.063
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   77 25.313
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   90 28.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 50.861
15068 Kamil Žárský POP Praha   133 18.798
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   52 32.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 49.471
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   68 27.625
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   107 21.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 49.126
15093 Vladimír Novotný PCP LIPNÍK   194 25.813
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   152 23.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 48.313
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   84 23.750
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   138 24.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 46.658
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   115 26.688
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   226 19.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 42.75
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   760 0.000
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   73 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.166
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   340 7.478
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   63 32.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 39.691
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   139 20.314
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   151 19.377
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 38.344
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   403 8.719
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   87 29.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 36.129
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   162 18.502
14100 Kateřina Vedralová Petank Club Praha   160 17.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 35.142
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   156 18.720
16125 Adam Nývlt "E" 1. KPK VRCHLABÍ   248 16.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 33.533
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   203 19.001
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   173 14.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 30.72
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   223 14.782
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   242 15.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 28.377
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   178 18.876
12032 Marie Pinkasová Club Rodamiento   349 9.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 28.188
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   176 16.344
16089 Alois Řezník SKP Řepy   231 11.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 26.236
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   234 13.954
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   233 12.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 25.628
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   245 11.126
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   217 14.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 24.751
16049 Josef Beránek PK Sezemice   155 24.751
18033 Josef Beránek ml. "E" PK Sezemice   667 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 20.907
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   380 9.969
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   370 10.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 20.676
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   391 8.878
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   272 11.798
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 19.471
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   344 7.938
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   291 11.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 15.876
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   482 5.844
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   385 10.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 15.711
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   318 7.688
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   334 8.023
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 13.377
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   478 3.969
17078 Michal Kubánek PC Mimo Done Nymburk   290 9.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 11.627
12036 Milan Pavýza SKP Kulová osma   399 6.032
17051 Václav Jiřík SKP Kulová osma   462 5.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 10.877
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   435 5.970
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   459 4.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 10.188
13083 Jiří Janoš FRAPECO   322 10.188
  Pinkas Karel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 5.689
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   439 5.689
  Mach Milan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 4.314
14084 Ondřej Jankovský Petank Club Praha   550 2.157
14088 Zuzana Chvátalová Petank Club Praha   549 2.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 2.75
18012 Christo Christov SKP Řepy   594 1.375
18013 Irena Christovová SKP Řepy   595 1.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0.25
17070 Karel Bruner PC LEAP   609 0.250
  Eva      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0.25
17068 Josef Zeman PC LEAP   611 0.250
17072 Pavel Chuchla PC LEAP   730 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Ečerová Helena      0
  Dušková Blanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Jan Motejzík      0
  Čapková Věra      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   691 0.000
  Petr Kotník      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Schwede Detlef, Chemnitz, Německo      0
  Wonsack, Ingo, Švýcarsko      0