18003
Počet přihlášených týmů: 32
regionál Jarní Lipnické koule Pořádá PC Sokol LIPNÍK   17.3.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 124.188
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   20 48.250
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   59 31.000
21775 Jan Michálek Carreau Brno   9 44.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 104.688
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   13 42.250
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   15 38.750
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   116 23.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 104
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   4 54.000
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   3 50.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 87.063
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   68 29.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   60 32.625
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   105 24.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 66.16
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   104 21.689
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   100 22.876
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   85 21.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 56.5
26075 Jakub Konšel POP Praha   2 56.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 54.063
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   66 28.750
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   55 25.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 47.159
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   113 27.001
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   95 20.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 38.972
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   148 18.642
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   165 20.330
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 35.314
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   110 23.828
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   161 11.486
18057 Jan Zábojník SK Sahara Vědomice   831 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 31.813
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   70 31.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 29.566
17078 Michal Kubánek PC Mimo Done Nymburk   212 10.846
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   119 18.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 27.277
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   132 16.377
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   221 10.900
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 23.875
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   61 23.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 16.455
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   215 16.455
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 15.907
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   168 15.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  Jan Boček      0
  Josef Kalianko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  Josef Musil      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
  Podroužková Ingrid      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Mouchová Květa      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 0