18004
Počet přihlášených týmů: 37
regionál Beraní koule Pořádá PAK Albrechtice   24.3.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 108.5
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 53.250
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   6 55.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 77.063
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   36 40.375
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   45 36.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 76.219
10048 Václav Valík "E" PAK Albrechtice   12 41.625
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   58 34.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 55.595
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   123 32.751
16105 František Krpec HRODE Krumsín   155 22.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 51.22
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   165 23.063
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   101 28.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 50.564
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   185 29.626
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   184 20.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 48.344
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   26 38.813
13054 Benjamin Hildenbrand Kulový blesk Olomouc   305 9.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 48.125
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   115 23.000
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   96 25.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 47.253
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   158 22.814
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   129 24.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 44.127
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   194 18.751
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   134 25.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 34
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   926 0.000
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   39 34.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 29.002
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   170 17.626
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   237 11.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 27.001
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   203 20.813
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   431 6.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 24.347
11003 Michaela Poláchová PAK Albrechtice   332 8.908
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   258 15.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 20.348
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   257 16.659
97262 Lenka Žídková SOKOL STAŘÍČ   445 3.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 19.972
10046 Anna Poláchová "J" PAK Albrechtice   250 15.189
16004 Matěj Šimara "J" PAK Albrechtice   422 4.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 15.752
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   359 8.157
15005 Josef Polách PAK Albrechtice   374 7.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 13.75
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   381 5.625
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   373 8.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 12.629
16019 Jana Kohutová SOKOL STAŘÍČ   336 8.815
15089 Ludmila Rodková SOKOL STAŘÍČ   509 3.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 11.97
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   424 6.235
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   434 5.735
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 9.188
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   526 3.500
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   389 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 8.438
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   457 6.125
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   573 2.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Szulc Monika      0
  Hess Witold      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Rafał Teufel      0
  Marcin Kutyła      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Martin Skopal      0
  Bogusław Biel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Jedrzej Sliz      0
  Valentyna Sliz      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Szulc Maria      0
  Szulc Jacek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Lach Marek      0
  Kubiesa Szymon      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  Grzybowski Wojciech      0
  Tyrlik Krystian      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Krchňáková Etela      0
  Dzúrik Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   849 0.000
18073 David Patala PK Polouvsí   818 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   911 0.000
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   703 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   811 0.000
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   812 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
18045 Adriana Míčková TOP - ORLOVÁ   789 0.000
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   756 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 0
  Wioletta Śliż      0
  Andrzej Śliż      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
18069 Jiří Gráfik PK Polouvsí   702 0.000
  Valošková Tereza      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Radek Skopal      0
  Jana Rozsypalová      0