18005
Počet přihlášených týmů: 54
regionál Košonek Zdenka Vavroviče Pořádá PC Sokol LIPNÍK   7.4.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 102.25
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   24 48.250
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   5 54.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 98
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   4 55.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   53 42.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 92.75
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   71 44.250
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   16 48.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 86.5
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   12 41.500
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   9 45.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 85.25
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   41 44.625
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   67 40.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 84.875
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   3 51.750
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   56 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 81
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   14 42.250
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   17 38.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 78.813
21754 Jan Valenz PK OSIKA   38 42.000
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   44 36.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 75.5
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   83 31.000
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   15 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 74
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   40 40.750
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   59 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 73.438
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   19 41.875
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   51 31.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 68.876
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   72 35.438
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   54 33.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 68.75
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   108 34.375
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   107 34.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 64.69
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   64 31.251
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   75 33.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 62.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   91 29.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   84 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 59.814
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   141 28.001
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   94 31.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 58.938
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   111 32.250
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   62 26.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 58.502
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   28 40.250
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   147 18.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 58.125
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   63 30.625
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   87 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 57.814
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   73 28.282
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   65 29.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 57.641
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   164 15.891
27069 Michal Preuss POP Praha   26 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 56.501
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   81 29.938
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   113 26.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 56.001
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   138 18.876
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   48 37.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 53.313
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   90 28.375
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   78 24.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 51.627
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   86 30.657
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   118 20.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 51.595
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   57 27.938
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   143 23.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 48.938
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   85 23.875
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   135 25.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 48.126
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   219 14.501
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   76 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 47.158
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   186 21.314
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   121 25.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 44.126
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   179 22.188
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   183 21.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 44.001
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   216 17.876
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   68 26.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 42.392
16125 Adam Nývlt "E" 1. KPK VRCHLABÍ   235 17.297
26074 Ondřej Preuss POP Praha   88 25.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 42.329
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   161 21.688
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   174 20.641
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 40.782
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   136 22.656
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   177 18.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 40.516
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   218 15.391
15093 Vladimír Novotný PCP LIPNÍK   196 25.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 40.255
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   105 22.158
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   129 18.097
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 35.441
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   148 18.189
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   163 17.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 34.25
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   60 32.250
17105 Thomas Roger Petank Club Praha   570 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 33.625
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   173 16.406
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   156 17.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 32.815
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   212 15.814
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   227 17.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 32.642
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   126 20.158
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   238 12.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 31.44
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   154 17.220
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   226 14.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 30.172
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   252 15.953
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   265 14.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 29.565
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   220 14.189
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   211 15.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 27.751
16049 Josef Beránek PK Sezemice   153 24.688
18033 Josef Beránek ml. "E" PK Sezemice   530 3.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 24.908
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   255 12.454
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   256 12.454
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 18.596
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   231 12.626
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   397 5.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 16.157
17025 Milan Jílek AURA Havlíčkův Brod   165 15.501
18035 Aneta Linhartová AURA Havlíčkův Brod   616 0.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 8.251
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   390 4.485
99551 Jiří Tymeš PC Sokol LIPNÍK   411 3.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 7.532
10175 Michal Zdobinský PC Sokol LIPNÍK   298 7.532
18062 Kateřina Kulhavá PC Sokol LIPNÍK   783 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 7.407
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   319 7.407
  hledám 775144627      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 4.642
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   381 4.642
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   835 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 1.376
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   647 0.688
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   646 0.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
18063 Vladimír Louda PC Sokol LIPNÍK   789 0.000
  Markéta Nyklová      0