18006
Počet přihlášených týmů: 61
prestige Grand Prix Egrensis Pořádá PC Egrensis   28.4.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 99.5
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   4 54.500
22007 Jan Resl POP Praha   16 45.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 90.375
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   8 47.000
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   55 43.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 86.5
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   9 45.000
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   11 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 80.875
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   20 40.625
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   27 40.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 79.875
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   13 41.750
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   15 38.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 73.813
27069 Michal Preuss POP Praha   29 39.750
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   51 34.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 69.344
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   46 40.000
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   122 29.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 68.876
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   73 35.438
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   50 33.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 65.814
21754 Jan Valenz PK OSIKA   38 42.000
25014 Václav Mráz PK OSIKA   79 23.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 62.25
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   85 32.625
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   94 29.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 61
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   129 30.500
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   128 30.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 57.313
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   3 54.750
17004 Václav Král "J" HAVAJ CB   454 2.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 57.126
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   132 23.876
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   56 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 54.485
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   52 32.625
15068 Kamil Žárský POP Praha   121 21.860
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 52.625
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   60 26.750
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   62 25.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 52.157
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   97 27.188
21768 Petr Plucar PC Kolová   105 24.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 52.063
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   90 27.750
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   80 24.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 50.937
10082 Roman Krassa PC Egrensis   68 26.281
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   71 24.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 47.657
16049 Josef Beránek PK Sezemice   145 24.938
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   134 22.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 46.22
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   104 22.407
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   93 23.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 41.345
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   186 19.735
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   170 21.610
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 40.505
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   95 22.283
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   120 18.222
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 37.892
26074 Ondřej Preuss POP Praha   89 24.157
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   181 13.735
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 37.783
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   103 20.563
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   113 17.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 37.003
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   147 18.939
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   159 18.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 34.345
98422 Pavel Hejl St. PCBD   166 22.110
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   231 12.235
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 34.33
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   110 20.689
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   219 13.641
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 33.5
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   177 16.406
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   160 17.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 31.276
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   183 21.502
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   279 9.774
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 30.245
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   162 17.533
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   265 12.712
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 28.032
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   117 27.313
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   667 0.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 27.688
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   101 27.688
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 26.815
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   130 18.252
99594 Josef Gubiš PC Kolová   310 8.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 25.829
16060 Miroslav Kremlík Spolek Park Grébovka   123 22.845
16064 Luboš Hykl Spolek Park Grébovka   419 2.984
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 23.189
16145 Josef Smitek PC Egrensis   298 8.157
15074 Martin Pechr PC Egrensis   255 15.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 22.384
16089 Alois Řezník SKP Řepy   221 12.594
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   251 9.790
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 19.421
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   305 11.312
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   311 8.109
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 18.189
97291 Petr Končel CP VARY   450 2.750
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   139 15.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 15.11
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   230 10.672
22979 Slavomír Kratochvíl PC Kolová   483 4.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 13.781
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   387 10.000
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   535 3.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 13.688
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   339 8.813
96025 Renata Stoklásková FŇÁKY BRNO   452 4.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 12.313
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   300 10.313
27041 Zdeněk Hubáček PC Kolová   567 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 10.648
18018 Jana Tesařová SKP Řepy   566 2.000
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   319 8.648
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 9.939
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   263 9.126
96051 Lumír Smola St. PEK STOLÍN   679 0.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 9.891
15012 Pavel Benčík PC Egrensis   507 3.234
10094 František Šatra PC Egrensis   357 6.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 9.578
13072 Lucie Kovářová Bowle 09 Klatovy   245 6.047
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   334 3.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 8.188
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   309 8.188
18016 Jaroslav Satranský SKP Řepy   871 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 8.08
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   332 4.673
17059 Tomáš Kula CP VARY   459 3.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 6.72
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   352 6.720
14095 Adam Kocián "J" PC Egrensis   781 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 6.625
28038 Marie Hokešová PC Kolová   302 5.500
27052 Zuzana Svobodová PC Kolová   512 1.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 6.376
24320 Romana Vančurová PC Kolová   506 3.188
24319 Miroslav Jarůšek PC Kolová   505 3.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 6.126
18012 Christo Christov SKP Řepy   527 3.063
18013 Irena Christovová SKP Řepy   528 3.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 4.937
18046 Axel Fleischner PC Egrensis   526 3.281
18047 Sandra Fleischner PC Egrensis   610 1.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 4.751
25016 Miroslav Přibyl PK OSIKA   401 2.938
29021 Eva Přibylová PK OSIKA   484 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 3
10098 Jochen Ziegler PC Egrensis   552 3.000
12061 Hana Cimrman Formán PC Egrensis   722 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 1.938
12024 Jiří Vykoukal PC Egrensis   598 0.875
17094 Alice Smitková "J" PC Egrensis   590 1.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 1.593
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   422 1.593
18059 Karolína Vítovcová Bowle 09 Klatovy   931 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 1.5
10092 Ingrid Stephan PC Egrensis   657 0.750
16046 Wilhelm Weinberger PC Egrensis   658 0.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Marcel Neumann      0
  Stephan Weigel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Mathias Häusler      0
  Fethi Aouissi      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Andreas Endler      0
  Sabine Friedel      0