18007
Počet přihlášených týmů: 65
regionál 22. Prvomájové koule Barona Prášila Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   28.4.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 104
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 57.000
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   24 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 89.625
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   12 47.500
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   18 42.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 82.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 49.250
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   33 33.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 77.25
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 57.250
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   165 20.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 70.313
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   42 41.875
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   116 28.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 68
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   43 37.750
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   66 30.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 67.969
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   114 31.844
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   65 36.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 67
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   49 40.250
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   87 26.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 66.564
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   74 33.751
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   70 32.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 66.438
12070 Petr Mrázek PC Kolová   47 40.000
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   64 26.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 59.908
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   75 33.938
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   88 25.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 59.064
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   142 27.626
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   99 31.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 58.625
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   84 27.750
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   59 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 48.658
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   61 26.438
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   153 22.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 43.25
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   54 38.750
98373 Romana Hodboďová POP Praha   464 4.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 41.408
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   119 29.595
23056 Margita Malá FRAPECO   281 11.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 41.172
15093 Vladimír Novotný PCP LIPNÍK   195 25.500
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   213 15.672
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 39.705
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   146 20.157
96200 Pavel Vlk POP Praha   92 19.548
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 38.97
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   148 22.844
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   216 16.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 35.207
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   217 21.955
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   328 13.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 29.782
27085 Martin Dědina POP Praha   453 2.610
16125 Adam Nývlt "E" 1. KPK VRCHLABÍ   151 27.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 21.728
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   264 12.954
16123 Petr Němeček SKP Kulová osma   316 8.774
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 20.91
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   317 10.064
17078 Michal Kubánek PC Mimo Done Nymburk   270 10.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 17.142
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   154 17.142
  Tomáš Smetana junior      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 14.454
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   222 14.454
  Martin Šternberg      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 14.032
12036 Milan Pavýza SKP Kulová osma   359 7.625
17051 Václav Jiřík SKP Kulová osma   438 6.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 11.657
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   451 4.594
17105 Thomas Roger Petank Club Praha   378 7.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 11.315
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   433 6.189
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   449 5.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 8.751
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   440 5.813
25047 Martin Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   536 2.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 5.33
17069 Helena Ečerová PC LEAP   534 1.985
17070 Karel Bruner PC LEAP   471 3.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 5.065
29052 Jan Paták CdP Loděnice   398 5.065
  Zuzana Víchová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 4.594
17027 Jaroslav Kraus PC LEAP   350 4.594
  Sedláčková Hedvika      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 2.938
18087 Josef Musil SPORT Kolín   582 2.063
18089 Pavel Musil "J" SPORT Kolín   653 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 2.782
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   519 2.782
  Semrád Oldřich      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 2.516
17068 Josef Zeman PC LEAP   501 2.516
  Eva Šoustková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 1.375
18005 Josef Procházka SKP Řepy   605 1.375
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   866 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Nina Shougaard, Danmark      0
  Jörgen Bo Wind      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  Anett Wallin, Sweden      0
  Stig Helmer      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Werner Heidenreich, Sweden      0
  Harry Hugosson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  Jesper Rye, Danmark      0
  Inger Rye      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Gunilla Ahlbin, Sweden      0
  Kerstin Jonsson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Inger Petersson, Sweden      0
  Ann-Marie Svensson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Lilien Soerensen, Danmark      0
  Erik Soerensen      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Niller Bech, Denmark      0
  Flemming      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Peter Ellekaer, Denmark      0
  Anette Ellekaer      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  Carl Enström , Sweden      0
  Inger Oskarsson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Brian Henckel, Danmark      0
  Rob van Eerden, Holandsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Kjell Ahlbin, Sweden      0
  Kjell Andersson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Joan Nolfi, Danmark      0
  Mika Nolfi      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Lill Bak, Danmark      0
  Lars Bak      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Angela Johansson, Sweden      0
  Nils-Olof Johansson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Schwede Detlef, Leipzig, Německo      0
  Ingo Wonsack, Švýcarsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Hans Tijssen, Holandsko      0
  Dick de Deugd, Holandsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  Paul Wagenaar, Holandsko      0
  Henk Docter, Holandsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Maren Hofbauer, Augsburg, Německo      0
  Friedrich Hofbauer, Augsburg, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
18023 Marek Menčl "J" SKP Řepy   810 0.000
18015 Jitka Kučerová SKP Řepy   795 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Rippl Dagmar, Augsburg, Německo      0
  Reinhold Kramer, Augsburg, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Bauke Veltman, Holandsko      0
  Marco van Wageningen, Holandsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Busk, John, Dánsko      0
  Busk, Helle, Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Christer Gyllander, Sweden      0
  Gunilla Petersson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Stefan Svensson, Sweden      0
  Ann-Lis Svensson      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Christer Petersson, Sweden      0
  Gun Heidenreich      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Uli Hofbauer, Augsburg, Německo      0
  Oscar Hofbauer, Augsburg, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Michalík Mikuláš, Opéra Radotín      0
  Popelková Martina, Opéra Radotín      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Tommy Åberg, Sweden      0
  Rolf Bonäs      0