18007
Počet přihlášených týmů: 71
regionál 22. Prvomájové koule Barona Prášila Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   28.4.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 86.125
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   15 44.000
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   21 42.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 83.875
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 49.250
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   32 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 77.25
26075 Jakub Konšel POP Praha   2 57.250
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   171 20.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 69.751
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   43 41.875
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   121 27.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 67
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   52 40.250
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   91 26.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 66.5
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   44 37.250
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   69 29.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 65.564
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   75 33.751
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   64 31.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 65.563
12070 Petr Mrázek PC Kolová   49 39.125
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   63 26.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 63.969
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   119 31.844
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   79 32.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 59.908
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   78 33.938
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   92 25.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 58.625
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   87 27.750
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   60 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 48.908
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   57 26.688
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   150 22.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 47.656
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   499 3.156
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   72 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 45.705
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   145 20.157
96200 Pavel Vlk POP Praha   65 25.548
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 42.375
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   55 37.875
98373 Romana Hodboďová POP Praha   460 4.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 39.485
15093 Vladimír Novotný PCP LIPNÍK   195 25.125
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   223 14.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 36.783
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   133 27.970
23056 Margita Malá FRAPECO   320 8.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 36.377
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   164 21.157
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   218 15.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 34.864
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   219 21.955
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   334 12.909
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 33.394
14100 Kateřina Vedralová Petank Club Praha   162 16.252
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   159 17.142
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 33.158
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   146 19.048
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   194 14.110
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 26.407
27085 Martin Dědina POP Praha   444 2.610
16125 Adam Nývlt "E" 1. KPK VRCHLABÍ   185 23.797
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 21.728
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   269 12.954
16123 Petr Němeček SKP Kulová osma   318 8.774
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 17.971
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   220 14.189
18033 Josef Beránek ml. PK Sezemice   490 3.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 17.91
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   369 7.064
17078 Michal Kubánek PC Mimo Done Nymburk   273 10.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 15.376
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   350 6.969
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   326 8.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 14.454
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   224 14.454
  Martin Šternberg      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 14.032
12036 Milan Pavýza SKP Kulová osma   355 7.625
17051 Václav Jiřík SKP Kulová osma   431 6.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 11.315
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   426 6.189
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   441 5.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 11.188
96046 Vladislav Ježek St. PEK STOLÍN   529 5.125
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   377 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 8.751
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   433 5.813
25047 Martin Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   525 2.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 5.065
29052 Jan Paták CdP Loděnice   393 5.065
  Zuzana Víchová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 4.594
17027 Jaroslav Kraus PC LEAP   345 4.594
  hledám volejte 723 646 781      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 2.938
18087 Josef Musil SPORT Kolín   572 2.063
18089 Pavel Musil SPORT Kolín   648 0.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 2.689
17069 Helena Ečerová PC LEAP   582 1.063
17070 Karel Bruner PC LEAP   547 1.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 2.469
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   533 2.469
  Šikula Božetěch      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 1.594
17068 Josef Zeman PC LEAP   554 1.594
  Eva Šoustková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 1.375
18005 Josef Procházka SKP Řepy   597 1.375
17047 Václav Proseč SENIOR TÝM PRAHA 1   851 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0.406
18009 Hana Forejtarová SKP Řepy   666 0.406
  Linková Eva      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  švédsko 5      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  švédsko 6      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  švédsko 4      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  švédsko2      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  švédsko 1      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  švédsko 7      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  švédsko 3      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  švédsko 10      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 0
  Trampler, Fabio, Německo      0
  Trampler, Heiko, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 0
  Michalík Mikuláš, Opéra Radotín      0
  Popelková Martina, Opéra Radotín      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 0
  Hans, Augsburg, Německo      0
  Hans jun., Augsburg, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  švédsko 13      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  švédsko 12      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Koudelková Ema      0
  Horálková Ivana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  švédsko 11      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  švédsko 8      0
  švédsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
  Busk 2, Dánsko      0
  Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Schwede Detlef, Leipzig, Německo      0
  Ingo Wonsack, Švýcarsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Hans Tijssen, Holandsko      0
  Dick de Deugd, Holandsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Paul Wagenaar, Holandsko      0
  Henk Docter, Holandsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Carolla, Regonsburg, Německo      0
  Uli, Augsburg, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
18023 Marek Menčl SKP Řepy   808 0.000
18028 Valerija Rybářová SKP Řepy   865 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Rippl Dagmar, Augsburg, Německo      0
  Reinhold, Augsburg, Německo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Bauke Veltman, Holandsko      0
  Marco van Wageningen, Holandsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Rye Jesper, Kodaň, Dánsko      0
  Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Thorben, Dánsko      0
  Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 0
  Busk, John, Dánsko      0
  Busk, Helle, Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Niller, Dánsko      0
  Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Lillian, Dánsko      0
  Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Inger, Dánsko      0
  Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Erik, Dánsko      0
  Dánsko      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Benešová Dana      0
  Lišková Jiřina      0