18017
Počet přihlášených týmů: 57
MČR MČR 3x3 Pořádá PC Kolová   2.6.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 164.25
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   1 58.750
24310 Radek Netušil PCBD   12 50.250
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   5 55.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 162.125
26075 Jakub Konšel POP Praha   2 59.500
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   7 57.500
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   28 45.125
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   32 43.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 147
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   24 46.500
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   4 51.500
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   8 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 129.844
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   11 51.125
21775 Jan Michálek Carreau Brno   19 35.969
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   25 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 121.891
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   21 47.750
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   75 32.391
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   10 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 121.875
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   46 38.625
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   70 34.250
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   22 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 120
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   15 41.500
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   17 37.875
10048 Václav Valík "E" PAK Albrechtice   18 40.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 118.063
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   23 35.063
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   16 39.750
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   13 43.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 117.625
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   52 38.625
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   27 37.500
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   14 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 100.344
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   6 44.250
21851 Filip Hlaváček POP Praha   248 5.594
22007 Jan Resl POP Praha   9 50.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 99.938
96059 Alice Hančová 1. KPK VRCHLABÍ   120 14.500
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   48 30.438
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 55.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 99.375
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   77 31.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   64 34.250
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   56 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 98.595
12070 Petr Mrázek PC Kolová   60 39.500
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   45 42.000
96200 Pavel Vlk POP Praha   117 17.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 97.345
26074 Ondřej Preuss POP Praha   80 24.782
27069 Michal Preuss POP Praha   33 37.438
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   49 35.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 90.563
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   40 29.500
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   34 29.250
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   62 31.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 90.346
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   38 44.375
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   89 23.502
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   127 22.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 86.189
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   81 26.625
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   39 38.438
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   195 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 84.689
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   67 32.063
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   104 22.688
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   50 29.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 81.095
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   109 31.750
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   108 31.750
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   183 17.595
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 78.378
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   58 26.501
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   72 24.126
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   53 27.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 74.972
21754 Jan Valenz PK OSIKA   44 33.500
12073 Adéla Špiclová PK OSIKA   92 19.752
25014 Václav Mráz PK OSIKA   69 21.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 73.939
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   42 34.938
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   41 31.563
99594 Josef Gubiš PC Kolová   312 7.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 73.252
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   118 22.720
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   78 23.938
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   93 26.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 70.442
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   57 25.095
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   73 21.596
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   128 23.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 70.344
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   66 28.188
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   55 31.469
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   303 10.687
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 67.501
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   51 40.375
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   167 21.719
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   347 5.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 66.407
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   87 26.250
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   188 19.188
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   185 20.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 65.096
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   98 26.282
22012 Martin Škopek FRAPECO   177 11.813
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   97 27.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 64.126
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   357 7.329
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   43 32.750
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   123 24.047
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 63.189
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   86 31.188
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   112 28.438
18063 Vladimír Louda PC Sokol LIPNÍK   499 3.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 60.706
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   169 21.252
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   107 24.344
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   260 15.110
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 59.831
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   100 18.970
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   145 17.080
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   148 23.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 59.533
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   111 18.127
10082 Roman Krassa PC Egrensis   88 21.781
10085 Josef Kuchler PC Egrensis   96 19.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 59.095
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   142 19.719
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   126 26.813
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   235 12.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 58.72
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   595 2.125
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   20 36.313
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   160 20.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 57.691
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   162 16.314
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   161 16.314
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   138 25.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 56.472
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   154 16.173
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   83 25.938
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   259 14.361
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 56.064
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   163 18.281
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   141 19.094
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   157 18.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 52.579
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   119 27.063
21768 Petr Plucar PC Kolová   172 19.828
27041 Zdeněk Hubáček PC Kolová   333 5.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 48.626
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   59 36.125
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   281 9.688
12060 Šárka Pospíšilová Petank Club Praha   369 2.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 40.219
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   91 23.000
25015 Eva Mrázová PK OSIKA   198 13.844
13072 Lucie Kovářová Bowle 09 Klatovy   322 3.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 38.571
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   71 29.125
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   314 9.446
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 38.501
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   197 15.204
98465 Martin Hájek PEK STOLÍN   262 11.000
20676 Iveta Hájková PEK STOLÍN   190 12.297
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 34.189
16065 Ondřej Hykl Spolek Park Grébovka   242 12.063
16058 Jaroslav Nepomucký Spolek Park Grébovka   124 21.126
16061 Jaroslav Melen Spolek Park Grébovka   631 1.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 29.379
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   228 12.877
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   264 10.439
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   363 6.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 26.619
18012 Christo Christov SKP Řepy   344 5.438
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   338 7.820
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   231 13.361
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 23.157
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   294 11.375
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   359 6.500
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   402 5.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 22.378
15074 Martin Pechr PC Egrensis   250 13.720
16145 Josef Smitek PC Egrensis   300 6.845
17094 Alice Smitková "J" PC Egrensis   502 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 16.502
28038 Marie Hokešová PC Kolová   308 5.500
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   266 7.751
22979 Slavomír Kratochvíl PC Kolová   495 3.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 14.595
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   246 7.845
28031 Renata Došková PPA POZORKA   610 1.625
28027 František Volenec PPA POZORKA   391 5.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 13.752
18010 Petr Gruber SKP Řepy   467 3.204
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   501 2.641
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   302 7.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 11.27
28037 Tatiana Dvořáková CP VARY   345 4.361
14026 Renata Kloudová CP VARY   439 3.048
17059 Tomáš Kula CP VARY   392 3.861
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 8.189
24320 Romana Vančurová PC Kolová   452 3.813
20724 Karel Rytíř PC Kolová   619 0.563
24319 Miroslav Jarůšek PC Kolová   451 3.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 8.063
27086 Jaroslav Rytíř PC Kolová   527 2.438
18046 Axel Fleischner PC Egrensis   507 3.625
18047 Sandra Fleischner PC Egrensis   573 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 4.141
18059 Karolína Vítovcová Bowle 09 Klatovy   532 0.953
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   593 0.719
25016 Miroslav Přibyl PK OSIKA   396 2.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 3.703
14088 Zuzana Chvátalová Petank Club Praha   548 1.672
14084 Ondřej Jankovský Petank Club Praha   549 1.672
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   616 0.359
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0.937
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   635 0.234
18105 Michal Hulec Bowle 09 Klatovy   767 0.000
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   574 0.703