18018
Počet přihlášených týmů: 20
centrope CENTROPE RAKOUSKO   9.6.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 149.75
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   17 49.000
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 57.500
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   22 43.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 134.969
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   16 47.500
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 56.750
11011 Petr Juráň Carreau Brno   77 30.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 123.641
21786 Lucie Venclová 1. KPK VRCHLABÍ   198 17.516
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 55.000
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   10 51.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 117.438
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   15 37.688
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   12 41.750
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   14 38.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 114.563
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 41.500
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   24 37.750
27069 Michal Preuss POP Praha   38 35.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 104.438
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   62 29.125
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   30 31.563
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   25 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 99.375
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   69 31.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 34.250
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   52 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 96.002
10051 Jan Charvát "E" Carreau Brno   35 31.813
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   96 27.876
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   18 36.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 95.72
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   120 19.907
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   9 49.000
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   111 26.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 77.033
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   40 38.625
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   223 15.751
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   115 22.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 75.629
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   59 25.095
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   64 21.284
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   28 29.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 73.175
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   55 26.501
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   93 18.923
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   48 27.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 63.75
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   44 32.750
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   147 22.953
17105 Thomas Roger Petank Club Praha   379 8.047
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 55.251
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   251 11.500
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   135 25.063
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   205 18.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 53.955
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   199 12.188
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   41 34.000
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   334 7.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 51.656
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   100 27.125
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   121 24.531
  Biel Boguslaw      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 45.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   11 45.250
  Juraj Adler      0
  Peter Sedláček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 38.062
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   235 13.125
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   377 4.281
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   195 20.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 27.939
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   196 15.110
17025 Milan Jílek AURA Havlíčkův Brod   240 11.516
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   588 1.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 7.579
18035 Aneta Linhartová AURA Havlíčkův Brod   464 3.891
18100 Lucie Pokorná AURA Havlíčkův Brod   450 2.922
18036 Jakub Vyhnálek AURA Havlíčkův Brod   608 0.766