18019
Počet přihlášených týmů: 12
MČR POSTUPOVÉ MČR 3x3 muži - kvalifikace na ME 2019 Pořádá HRODE Krumsín   16.6.2018 •••/• trojice+náhradník
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 162.625
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 59.500
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   5 57.500
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   23 45.625
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   25 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 159.5
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 56.750
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   6 55.250
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   16 47.500
24310 Radek Netušil PCBD   20 46.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 153.25
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 55.000
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   7 45.750
22007 Jan Resl POP Praha   8 52.500
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   33 31.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 131.938
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   10 51.125
21775 Jan Michálek Carreau Brno   13 37.563
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   22 43.250
21851 Filip Hlaváček POP Praha   189 9.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 119.563
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   2 52.000
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   61 31.125
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   36 36.438
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 118.688
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   18 36.313
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   31 43.750
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   43 38.625
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   93 27.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 118.563
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   12 41.750
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 41.500
27069 Michal Preuss POP Praha   38 35.313
26074 Ondřej Preuss POP Praha   70 24.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 106.25
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   21 38.500
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   32 34.250
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   66 33.500
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 102.626
10048 Václav Valík "E" PAK Albrechtice   26 39.500
10051 Jan Charvát "E" Carreau Brno   35 31.813
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   71 31.313
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   303 13.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 77.531
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   109 26.000
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   116 30.625
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   145 20.906
  -      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 73.953
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   73 31.094
16106 Robin Konšel "J" PCBD   150 24.125
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   215 18.734
96089 Pavel Hnilica PCBD   200 16.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 68.095
11011 Petr Juráň Carreau Brno   77 30.719
22017 Franck Ferlay Carreau Brno   149 18.813
97232 Jaroslav Vlk POP Praha   238 18.563
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   223 17.625