18021
Počet přihlášených týmů: 65
MČR MČR ve střelbě na přesnost Pořádá SK Sahara Vědomice   24.6.2018 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 59.5
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 59.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 56.75
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   4 56.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 55.25
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   6 55.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 55
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 55.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 52
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   2 52.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 51.125
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   10 51.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 49
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   9 49.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 45.75
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   7 45.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 45.625
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   23 45.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 45.25
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   11 45.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 44.375
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   29 44.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 44
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   27 44.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 43.75
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   31 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 43.75
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   25 43.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 43.5
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   42 43.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 41.75
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   12 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 41.5
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 41.125
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   49 41.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 39.5
10048 Václav Valík "E" PAK Albrechtice   26 39.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 38.625
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   43 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 38.625
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   40 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 38
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   14 38.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 37.75
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   24 37.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 37.688
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   15 37.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 37.563
21775 Jan Michálek Carreau Brno   13 37.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 37.313
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   57 37.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 36.313
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   47 36.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 36.313
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   18 36.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 34.25
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 34.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 34.25
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   60 34.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 33.5
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   51 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 33.5
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   66 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 31.625
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   69 31.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 31.25
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   33 31.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 31.125
16125 Adam Nývlt "E" 1. KPK VRCHLABÍ   80 31.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 30.438
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   53 30.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 29.688
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   50 29.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 28.657
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   75 28.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 28.125
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   28 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 28
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   34 28.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 27.751
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   48 27.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 26.813
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   113 26.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 26.501
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   55 26.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 25.938
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   84 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 25.282
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   162 25.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 25.219
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   107 25.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 24.766
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   86 24.766
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 24.125
16106 Robin Konšel "J" PCBD   150 24.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 22.845
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   143 22.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 22.547
15068 Kamil Žárský POP Praha   97 22.547
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 21.439
26043 Pavel Král FENYX Adamov   129 21.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 20.44
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   106 20.440
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 20.314
25014 Václav Mráz PK OSIKA   74 20.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 19.47
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   138 19.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 18.502
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   218 18.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 14.361
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   244 14.361
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 13.814
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   303 13.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 12.751
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   317 12.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 10.705
15015 Matúš Lacko SK Sahara Vědomice   262 10.705
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 10.283
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   242 10.283
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 8.095
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   222 8.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 7.767
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   329 7.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 7.671
17027 Jaroslav Kraus PC LEAP   311 7.671
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 7.032
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   296 7.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
12069 Michal Kuchař JAPKO   806 0.000