18026
Počet přihlášených týmů: 33
regionál Krumsínská HRODA Pořádá HRODE Krumsín   14.7.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 123.969
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   66 38.875
11011 Petr Juráň Carreau Brno   47 34.844
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   4 50.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 109.783
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   38 43.125
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   53 37.313
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   128 29.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 104.064
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   110 24.251
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   19 43.250
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   25 36.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 100.126
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   140 26.626
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   21 39.000
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   31 34.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 92.595
10051 Jan Charvát "E" Carreau Brno   70 23.282
10048 Václav Valík "E" PAK Albrechtice   26 36.063
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   44 33.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 89.25
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   39 45.000
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   28 44.250
  Neoral Miroslav SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 88.438
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   113 32.813
16105 František Krpec HRODE Krumsín   154 27.000
16106 Robin Konšel "J" PCBD   132 28.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 86.251
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   55 36.375
13007 Jana Burešová HAPEK   73 31.375
17035 Lenka Konšelová HAPEK   203 18.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 84.157
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   126 30.063
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   127 27.375
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   181 26.719
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 78.688
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   45 38.125
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   36 40.563
  Motl Bohuslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 76.689
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   374 6.500
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   12 48.625
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   155 21.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 68.347
26043 Pavel Král FENYX Adamov   111 25.407
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   198 25.032
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   209 17.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 66.563
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   41 35.938
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   117 30.625
  Kučera Jakub      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 58.332
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   199 20.720
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   191 15.236
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   178 22.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.5
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   104 27.750
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   147 23.625
10065 Adam Pořízka HRODE Krumsín   564 3.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 53.129
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   144 25.782
15005 Josef Polách PAK Albrechtice   388 8.282
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   208 19.065
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 48.688
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   121 21.969
22953 David Drmola HRODE Krumsín   466 3.500
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   152 23.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 40.61
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   276 15.328
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   288 9.876
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   184 15.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 37.096
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   86 32.063
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   664 0.813
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   384 4.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 32.253
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   340 11.251
13021 Jiří Metzker HAPEK   270 13.875
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   379 7.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 30.189
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   240 18.313
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   580 2.969
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   372 8.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 27.375
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   116 27.375
  Biel Boguslaw      0
  Stasica Wieslaw      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 27.125
24321 Petr Jakubek Carreau Brno   324 9.500
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   235 17.625
  Jakubková Dagmar      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 20.563
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   162 20.563
  Jakub Anton BIVA37      0
  Dana Antonová Litovel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 11.752
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   463 6.251
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   487 5.501
  Jana Garecová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 10.469
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   356 10.469
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   953 0.000
  Tereza Valošková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 7.064
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   542 3.532
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   543 3.532
  Radim Bury      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 5.063
21776 Zbyněk Krupica Carreau Brno   500 4.313
15013 Gabriela Krupicová Carreau Brno   671 0.750
  Kamil Řeřucha      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 2.931
18109 Martin Šternberg SPORT Kolín   393 2.931
  Miroslav Vysloužil      0
  Peter Chodúr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Maxim Melichárek      0
  Ivana Pánková      0
  Kristýna Seidlová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Michal Dušek      0
  Václav Mimra      0
  Martin Krátký      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Baník Jan      0
  Tomková Světlana      0
  Krušinský Rostislav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  amatér Karel      0
  Marek Chupáň      0
  Andulka Šafářová      0