18027
Počet přihlášených týmů: 61
prestige Grand prix d'Austerlitz Pořádá PC AUSTERLITZ 1805   28.7.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 152.375
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   3 55.250
24310 Radek Netušil PCBD   18 43.750
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   8 53.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 141.5
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   6 50.000
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   29 45.250
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   38 46.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 128.5
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   47 33.750
12070 Petr Mrázek PC Kolová   36 46.125
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   11 48.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 127.75
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   21 38.000
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   22 37.250
22007 Jan Resl POP Praha   7 52.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 110.97
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   50 40.875
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   127 30.282
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   43 39.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 108.314
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   14 37.688
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   13 37.688
27069 Michal Preuss POP Praha   35 32.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 103.688
16106 Robin Konšel "J" PCBD   121 32.875
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   82 26.313
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   57 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 102.25
16105 František Krpec HRODE Krumsín   132 31.250
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   119 31.125
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   44 39.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 101.345
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   145 23.251
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   25 42.250
21775 Jan Michálek Carreau Brno   16 35.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 99.001
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   130 27.751
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   39 34.125
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   26 37.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 91.625
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   53 36.375
13007 Jana Burešová HAPEK   76 31.375
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   148 23.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 87.844
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   73 31.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   55 34.875
13060 Petr Janík SLOPE BRNO   128 21.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 87.5
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   30 27.875
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   32 28.125
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   46 31.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 85.69
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   85 32.501
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   142 21.938
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   62 31.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 83.782
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   150 27.000
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   147 29.563
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   176 27.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 82.657
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   70 29.375
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   69 27.438
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   97 25.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 79.754
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   160 20.626
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   93 22.690
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   40 36.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 77.908
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   98 35.938
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   88 27.876
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   223 14.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 76.189
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   65 31.313
22012 Martin Škopek FRAPECO   146 13.563
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   64 31.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 74.219
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   219 19.375
97232 Jaroslav Vlk POP Praha   242 18.563
11011 Petr Juráň Carreau Brno   42 36.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 72.125
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   63 38.625
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   45 33.500
  Klučiková Dana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 71.755
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   54 24.283
26043 Pavel Král FENYX Adamov   117 26.532
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   59 20.940
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 71.223
10046 Anna Poláchová "J" PAK Albrechtice   240 20.939
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   194 22.002
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   141 28.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 71.064
26074 Ondřej Preuss POP Praha   72 24.594
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   115 20.157
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   96 26.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 70.582
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   58 25.689
11031 Jiří Šipr 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   135 18.017
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   48 26.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 70.063
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   118 27.375
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   207 15.188
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   99 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 67.062
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   124 23.406
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   212 19.000
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   153 24.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 66.002
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   123 20.157
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   108 21.220
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   91 24.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 65.906
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   67 34.688
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   280 9.234
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   159 21.984
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 62.031
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   294 9.625
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   144 24.781
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   120 27.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 61.175
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   157 24.251
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   204 21.376
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   191 15.548
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 57.564
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   206 21.438
21795 Luboš Šlapanský St. SLOPE BRNO   252 14.000
98419 František Harašta SLOPE BRNO   186 22.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 51.222
17035 Lenka Konšelová HAPEK   217 18.814
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   273 18.126
13021 Jiří Metzker HAPEK   277 14.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 47.032
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   183 26.032
28034 Tereska Kejíková FENYX Adamov   311 8.500
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   293 12.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 46.13
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   172 16.939
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   192 15.439
16001 Luboš Moucha PCP LIPNÍK   246 13.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 45.094
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   197 20.656
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   226 14.250
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   291 10.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 42.113
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   267 16.141
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   332 11.845
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   254 14.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 41.752
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   326 12.282
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   238 18.938
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   346 10.532
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   372 8.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 40.567
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   235 15.814
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   319 10.502
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   244 14.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 40.205
16142 František Fajmon PAK Albrechtice   295 13.969
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   272 15.423
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   376 10.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 39.596
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   90 32.063
24271 Michal Rolínek HRODE Krumsín   607 2.063
98482 Vladimír Marcián HRODE Krumsín   362 5.470
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 39.126
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   309 13.064
10072 Jiří Bradáč SLOPE BRNO   305 12.031
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   284 14.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 34.97
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   393 8.376
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   152 22.781
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   368 3.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 28.438
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   457 6.500
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   396 8.000
16005 Petr Voňka Kulový blesk Olomouc   239 13.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 27.881
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   315 12.439
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   380 7.127
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   359 8.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 23.814
16056 Oldřich Gardáš Orel Řečkovice   337 7.938
16146 Milan Zajdák Orel Řečkovice   292 7.250
11060 Vladislav Kalvoda SLOPE BRNO   312 8.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 21.189
16089 Alois Řezník SKP Řepy   250 9.610
16090 Marie Řezníková SKP Řepy   259 8.141
17084 Matyas Výhonský "J" SKP Řepy   430 3.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 18.814
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   193 15.251
18100 Lucie Pokorná AURA Havlíčkův Brod   416 3.563
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 16.002
99559 Jan Hrbáček PCBD   646 1.657
22982 Ivan Hrbáček SLOPE BRNO   511 2.094
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   289 12.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 14.094
15081 Lukáš Slaný 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   546 3.563
15083 Milan Dřevojan 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   334 10.531
15085 Zdeněk Hruška "E" 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   773 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 12.625
20700 Zlatuše Bytešníková Carreau Brno   729 0.000
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   348 9.250
96213 Věra Vokrouhlíková POP Praha   477 3.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 12.594
18060 Franjo Kvítek PC AUSTERLITZ 1805   483 6.344
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   599 3.125
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   600 3.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 9.126
97240 Jaroslav Petura 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   579 2.438
97242 Karel Rychtář 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   505 4.563
14066 Martin Šašek 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   630 2.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 8.687
25020 Pavel Komín PC AUSTERLITZ 1805   497 4.125
12052 Štefan Brinzík PC AUSTERLITZ 1805   522 2.281
24243 Pavel Mrňka PC AUSTERLITZ 1805   523 2.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Brož Oldřich st.      0
  nevyplněno      0
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Krajčovič Matej SK      0
  Krajčovičová Katarína SK      0
  Šebeňová Alexandra SK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Juraj Adler SK      0
  Dušan Lančarič SK      0
  Michal Volárik SK / Patrik Šebeňa SK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  Sobolič Marek      0
  Bakyta Radovan      0
  Bakyta Michal      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Gajdošová Katarína SK      0
  Šimková Mária SK      0
  Dzúrik Michal SK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  Štrba Anton      0
  Štrbová Mária      0
  Rakoncza Roman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 0
  Gabriel Mészároš      0
  Oľga Whitworth      0
  Nevenka Horváthová      0