18030
Počet přihlášených týmů: 36
centrope CENTROPE SLOVENSKO   25.8.2018 ••• trojice mixy
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 144.125
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   6 57.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   13 43.250
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   29 43.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 125.125
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   33 46.250
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   23 45.000
16106 Robin Konšel "J" PCBD   112 33.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 122.813
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   30 32.063
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   5 52.125
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   27 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 119.25
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   11 35.125
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   12 48.125
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   46 36.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 118.157
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   92 26.157
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   4 49.125
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   18 42.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 115.751
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   14 33.313
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   2 49.125
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   15 33.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 115.375
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   7 52.500
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   61 34.250
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   69 28.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 113.438
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   76 31.563
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   35 37.375
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   22 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 109.625
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   19 37.000
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   20 36.125
27069 Michal Preuss POP Praha   38 36.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 107.438
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   51 32.438
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   28 35.625
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   40 39.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 100.5
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   83 32.125
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   59 34.875
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   44 33.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 94.032
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   54 38.625
13007 Jana Burešová HAPEK   78 30.875
10051 Jan Charvát "E" Carreau Brno   100 24.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 89.377
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   71 36.813
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   93 30.814
13060 Petr Janík SLOPE BRNO   125 21.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 89.25
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   37 27.500
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   34 26.875
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   41 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 82.598
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   49 24.439
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   58 20.784
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   65 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 81.501
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   121 26.626
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   80 26.000
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   67 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 81.251
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   16 36.750
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   43 31.188
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   166 13.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 80.751
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   95 24.625
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   64 32.250
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   131 23.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 72.723
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   63 26.189
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   77 19.283
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   52 27.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 72.079
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   81 32.500
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   197 21.157
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   235 18.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 71.501
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   146 27.500
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   165 20.595
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   136 23.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 69.316
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   84 31.126
17098 Erika Morisová SLOPE BRNO   207 18.439
98422 Pavel Hejl St. PCBD   155 19.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 67.643
29009 Dana Proroková PCP LIPNÍK   124 26.157
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   178 21.391
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   174 20.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 62.969
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   221 15.578
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   199 17.453
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   50 29.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 60.379
26043 Pavel Král FENYX Adamov   113 26.626
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   211 20.252
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   237 13.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 60.004
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   149 22.751
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   157 21.376
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   250 15.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 54.316
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   117 29.438
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   300 8.563
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   182 16.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 49.375
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   102 27.125
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   162 22.250
  Krchnáková Etelka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 45.612
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   213 14.267
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   177 13.251
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   192 18.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 44.33
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   116 21.079
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   132 23.251
  Adler Juraj      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 38.065
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   126 23.001
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   238 13.251
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   517 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 35.876
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   219 18.031
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   257 11.813
28056 Eva Blažejová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   338 6.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 31.862
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   242 11.064
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   167 18.672
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   539 2.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 20.97
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   349 9.814
18060 Franjo Kvítek PC AUSTERLITZ 1805   504 6.344
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   461 4.812
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 9.064
14010 Marie Bayer Kamarádová PCBD   357 4.126
99527 Milan Bayer PC AUSTERLITZ 1805   310 4.938
  Duban Ján SK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  philippe Vignolo      0
  Thomas Roger      0
  Eva Tobickova      0