18041
Počet přihlášených týmů: 50
prestige Zlaté prasátko Pořádá SLOPE BRNO   13.10.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 158
26075 Jakub Konšel POP Praha   1 56.750
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   8 56.500
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   16 44.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 145.125
24310 Radek Netušil PCBD   31 37.250
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   5 55.500
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   2 52.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 135.031
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   12 48.875
21775 Jan Michálek Carreau Brno   17 39.031
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   11 47.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 132.625
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   18 47.750
12070 Petr Mrázek PC Kolová   25 48.375
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   36 36.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 127.25
22007 Jan Resl POP Praha   9 50.000
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   4 51.500
28006 Jiří Grepl Carreau Brno   35 25.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 122.25
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   20 35.125
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   21 35.125
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   7 52.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 116.001
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   14 34.188
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   3 47.625
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   15 34.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 115.813
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   44 44.250
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   72 30.813
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   34 40.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 109.25
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   42 38.500
13007 Jana Burešová HAPEK   57 32.125
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   100 38.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 104.656
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   33 39.625
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   49 39.250
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   104 25.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 98.188
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   32 36.625
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   56 32.813
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   144 28.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 91.971
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   93 36.938
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   130 29.501
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   180 25.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 86.594
26074 Ondřej Preuss POP Praha   74 22.344
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   50 35.250
98373 Romana Hodboďová POP Praha   98 29.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 81.093
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   124 27.281
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   131 29.875
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   143 23.937
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 76.282
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   154 30.813
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   162 27.063
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   247 18.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 75.44
10047 Vojtěch Žiak "E" PAK Albrechtice   153 26.625
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   226 19.002
10048 Václav Valík "E" PAK Albrechtice   51 29.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 74.003
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   77 25.502
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   73 29.000
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   170 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 71.75
27069 Michal Preuss POP Praha   37 34.375
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   19 37.375
  Michal Dzurik SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 60.595
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   69 32.125
21813 Hana Šrubařová Carreau Brno   331 6.625
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   193 21.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 59.252
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   95 30.876
98419 František Harašta SLOPE BRNO   276 17.188
96152 Tomáš Stoklásek FŇÁKY BRNO   326 11.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 58.629
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   136 19.876
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   119 20.814
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   178 17.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 58.236
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   67 27.000
16049 Josef Beránek PK Sezemice   152 22.250
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   329 8.986
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 54.55
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   116 16.565
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   174 21.531
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   197 16.454
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 54.126
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   59 26.532
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   47 27.594
  Biel Boguslaw      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 53.625
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   169 19.469
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   385 7.875
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   146 26.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 49.38
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   256 14.971
17035 Lenka Konšelová HAPEK   179 20.907
13021 Jiří Metzker HAPEK   291 13.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 47.644
26043 Pavel Král FENYX Adamov   113 27.501
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   249 18.205
15090 Jiří Jagoš FENYX Adamov   615 1.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 45.693
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   214 16.564
18105 Michal Hulec Bowle 09 Klatovy   208 13.471
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   219 15.658
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 45.628
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   213 23.126
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   274 16.127
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   439 6.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 40.127
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   217 19.532
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   246 14.157
96025 Renata Stoklásková FŇÁKY BRNO   354 6.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 39.501
96200 Pavel Vlk POP Praha   209 10.688
97232 Jaroslav Vlk POP Praha   215 20.563
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   328 8.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 38.941
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   151 16.626
18100 Lucie Pokorná AURA Havlíčkův Brod   265 7.876
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   255 14.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 38.689
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   262 14.094
23100 Jiří Hromek FENYX Adamov   683 0.781
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   230 23.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 37.439
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   189 24.375
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   458 6.532
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   457 6.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 36.376
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   205 16.406
28005 Petr Blažej 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   250 12.531
11045 Jiří Krtička 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   297 7.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 35.125
24240 Pavel Hodboď Carreau Brno   118 25.375
24321 Petr Jakubek Carreau Brno   446 5.750
21777 Vladimír Husák Carreau Brno   523 4.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 30.219
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   371 11.531
10072 Jiří Bradáč SLOPE BRNO   399 9.531
99500 Vlastimila Hašková SLOPE BRNO   336 9.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 27.955
16056 Oldřich Gardáš Orel Řečkovice   378 6.563
16146 Milan Zajdák Orel Řečkovice   355 4.875
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   282 16.517
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 26.813
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   60 26.813
  Juraj Adler SVK      0
  Lucie Adlerová SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 26.158
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   304 12.720
18060 Franjo Kvítek PC AUSTERLITZ 1805   386 9.188
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   468 4.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 26.002
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   365 11.158
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   322 10.875
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   474 3.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 23.314
18141 Libor Horák Bedřichovický pétanque club 2016   407 5.078
18142 Iva Horáková Bedřichovický pétanque club 2016   408 5.078
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   292 13.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 21.471
99559 Jan Hrbáček PCBD   402 4.657
24207 Pavel Chovan PCBD   595 3.313
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   270 13.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 13.954
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   381 4.219
25087 Jarmila Kalábová SLOPE BRNO   315 8.954
16023 Igor Hrotík SLOPE BRNO   684 0.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 13.002
16052 Magda Krejčírová Orel Řečkovice   578 4.063
16141 Blanka Dudášková Orel Řečkovice   577 4.063
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   550 4.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 11.812
25020 Pavel Komín PC AUSTERLITZ 1805   358 8.000
12052 Štefan Brinzík PC AUSTERLITZ 1805   524 1.906
24243 Pavel Mrňka PC AUSTERLITZ 1805   525 1.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 10.376
20700 Zlatuše Bytešníková Carreau Brno   735 0.000
24239 Klára Hájková Carreau Brno   659 0.969
20702 Soňa Michálková Carreau Brno   314 9.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Patrik Šebeňa SVK      0
  Volárik Michal SVK      0
  Miro Toman SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Klúčiková Dana SVK      0
  Šebeňová Alexandra SVK      0
  Krchňáková Etela SVK      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
18118 Rudolf Hýbela Bedřichovický pétanque club 2016   784 0.000
18115 Marie Kokešová Bedřichovický pétanque club 2016   816 0.000
18143 Helena Straková Bedřichovický pétanque club 2016   921 0.000