18042
Počet přihlášených týmů: 54
regionál Podzimní Lipnické koule Pořádá PC Sokol LIPNÍK   20.10.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 92.75
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   6 57.500
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   52 35.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 92.5
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   12 47.500
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   30 45.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 87.25
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   48 44.000
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   23 43.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 87.125
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   2 52.000
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   41 35.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 79.688
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   18 47.750
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   91 31.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 77.5
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   45 44.500
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   88 33.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 70.25
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   21 35.125
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   22 35.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 68.376
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   14 34.188
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   15 34.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 67.125
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   64 30.000
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   43 37.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 66.815
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   93 25.065
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   27 41.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 62.875
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   84 28.125
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   39 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 62.126
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   77 31.063
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   78 31.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 60.75
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   85 28.375
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   60 32.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 60.406
23021 Jiří Ondryáš FRAPECO   53 30.375
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   120 30.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 58.735
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   24 39.000
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   177 19.735
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 57.142
12070 Petr Mrázek PC Kolová   26 48.375
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   373 8.767
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 54.595
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   143 17.220
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   19 37.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 54.126
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   57 26.532
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   46 27.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 51.376
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   114 26.188
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   131 25.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 50.783
25003 Simona Horáčková SK Sahara Vědomice   54 29.375
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   215 21.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 49.969
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   72 33.000
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   172 16.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 49.814
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   89 26.876
15093 Vladimír Novotný PCP LIPNÍK   230 22.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 49.001
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   76 25.063
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   94 23.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 48.19
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   71 25.814
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   194 22.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 47.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 47.625
  Patrik Šebeňa      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 45.628
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   118 28.032
25011 Tomáš Jirkovský PK OSIKA   108 17.596
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 44.754
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   125 22.502
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   126 22.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 42.754
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   117 20.877
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   103 21.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 42.626
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   33 27.500
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   281 15.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 41.786
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   55 22.627
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   81 19.159
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 39.878
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   124 20.377
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   140 19.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 39.503
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   225 21.064
14100 Kateřina Vedralová Petank Club Praha   238 18.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 37.721
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   175 17.548
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   150 20.173
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 35.534
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   155 23.470
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   345 12.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 34.188
11038 Roman Kapeš 1. KPK VRCHLABÍ   347 5.250
25017 Jana Radoušová PK OSIKA   42 28.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 34.002
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   199 17.657
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   212 16.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 33.408
99505 Jiří Chalupa PC Sokol LIPNÍK   448 5.782
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   100 27.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 32.347
98425 Rudolf Bílek PCP LIPNÍK   323 11.127
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   156 21.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 31.786
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   147 18.815
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   303 12.971
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 31.691
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   203 16.283
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   190 15.408
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 31.375
27069 Michal Preuss POP Praha   37 31.375
  Inka Joslová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 30.848
13079 Milan Bayer UBU - United Balls of Únětice   198 15.627
15042 Hana Bayerová UBU - United Balls of Únětice   193 15.221
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 30.626
15068 Kamil Žárský POP Praha   68 26.501
18123 Dmitry Zhilin POP Praha   425 4.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 28.831
16117 Václav Stejskal JAPKO   246 13.783
14055 Petr Stejskal JAPKO   207 15.048
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 28.72
98432 Pavel Pažout PCP LIPNÍK   400 8.844
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   234 19.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 28.688
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   98 28.688
  Kľúčiková Dana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 26.844
20714 Marie Chludilová PC Sokol LIPNÍK   369 8.672
98480 Jana Petříková PC Sokol LIPNÍK   211 18.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 26.25
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   92 26.250
  Vlach Jaroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 24.031
13045 Miroslav Chaloupek PC Sokol LIPNÍK   532 3.875
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   189 20.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 19.391
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   180 14.797
18057 Jan Zábojník SK Sahara Vědomice   475 4.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 13.657
98457 Jaroslav Muzikant PC Sokol LIPNÍK   361 9.594
98458 Naděžda Muzikantová PC Sokol LIPNÍK   546 4.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 13.628
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   456 6.814
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   455 6.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 13.361
13046 Miloslav Salač PC Sokol LIPNÍK   471 4.485
14028 Milena Hercoková Sokol Kostomlaty   385 8.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 0
28002 Jiří Tymeš ml. "E" PC Sokol LIPNÍK   958 0.000
  Podroužková Ingrid      0