18043
Počet přihlášených týmů: 68
regionál 23. Přimrzlé koule Pořádá C.T.P. CLUB OŘECH   1.12.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 101.5
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   6 59.500
29049 Jan Marhoul CdP Loděnice   56 42.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 97.125
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   38 50.000
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   7 47.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 96.125
12070 Petr Mrázek PC Kolová   25 48.375
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   19 47.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 95.625
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   4 47.625
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   12 48.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 94.75
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   11 47.375
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   10 47.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 86.75
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   8 52.000
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   49 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 70.688
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   22 36.375
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   23 34.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 68.251
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   14 34.563
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   15 33.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 67.407
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   77 31.907
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   71 35.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 67.157
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   104 24.907
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   59 42.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 61.375
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   32 30.500
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   27 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 61.251
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   69 32.500
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   76 28.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 61.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   85 28.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 56.75
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   55 27.875
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   45 28.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.876
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   82 27.438
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   83 27.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 53.25
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   67 25.875
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   87 27.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 52.22
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   102 29.469
28051 Jindřich Horáček PC Kolová   138 22.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 51.688
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   74 27.000
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   92 24.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 51.595
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   40 35.875
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   269 15.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 48.314
25075 Milan Špitálský PK OSIKA   119 23.875
25014 Václav Mráz PK OSIKA   91 24.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 46.969
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   120 26.156
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   133 20.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 46
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   28 46.000
  Doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 45.969
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   136 24.281
16049 Josef Beránek PK Sezemice   147 21.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 44.003
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   121 21.564
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   115 22.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 43.641
16151 Jan Kára PC Mimo Done Nymburk   106 25.281
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   185 18.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 41.13
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   128 20.815
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   126 20.315
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 41.002
11048 Radim Nagy CdP Loděnice   221 21.626
14100 Kateřina Vedralová Petank Club Praha   230 19.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 40.095
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   280 15.594
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   178 24.501
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 40.004
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   152 18.377
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   123 21.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 39.752
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   321 15.813
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   181 23.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 39.41
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   64 21.502
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   227 17.908
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 35.659
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   193 17.314
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   174 18.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 35.127
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   171 17.548
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   172 17.579
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 33.065
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   139 21.314
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   262 11.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 30.878
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   312 15.439
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   313 15.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 30.876
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   98 30.876
  Klúčiková Dana      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 29.974
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   151 18.128
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   315 11.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 28.721
16117 Václav Stejskal JAPKO   242 16.033
14055 Petr Stejskal JAPKO   240 12.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 24.907
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   153 24.907
  Doplnik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 24.328
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   306 15.547
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   414 8.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 23.424
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   212 16.595
17078 Michal Kubánek PC Mimo Done Nymburk   373 6.829
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 22.002
13084 David Vondrouš CdP Loděnice   256 14.689
16011 Karel Novotný CdP Loděnice   403 7.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 21.236
18005 Josef Procházka SKP Řepy   327 10.312
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   276 10.924
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 20.531
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   196 20.531
16139 Dana Visingerová PCP LIPNÍK   961 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 17.22
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   259 17.220
  Pavlas Lukáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 15.689
18126 David Mikloš PC Mimo Done Nymburk   842 0.000
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   208 15.689
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 14.61
18059 Karolína Vítovcová Bowle 09 Klatovy   430 6.234
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   366 8.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 12.907
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   551 4.032
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   408 8.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 11.032
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   411 6.625
18021 Věra Čapková SKP Řepy   524 4.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 8.97
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   395 8.970
  Maňák Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 8.719
96162 Vladimír Glaser C.T.P. CLUB OŘECH   500 5.297
96163 Dana Glaserová C.T.P. CLUB OŘECH   554 3.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 8.266
96216 Leander Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   393 6.266
25047 Martin Leiský C.T.P. CLUB OŘECH   603 2.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 2.563
16148 Jiří Zderadička CdP Loděnice   542 2.563
  Doplnim.      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 2.126
17087 Matyáš Plaček "E" PC Mimo Done Nymburk   599 2.126
17057 Filip Lochman PC Mimo Done Nymburk   829 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 1.734
18015 Jitka Kučerová SKP Řepy   625 1.734
  Koňasová Hana Praha 4      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 0
  Matula Rudolf      0
  Matula Radoslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 0
  Etela Krchnakova      0
  Matej Kankara      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 0
  Schwede Detlef      0
  Wonsack Ingo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 0
  Dan Moos      0
  Zdeněk Smieško      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 0
  Kohout Jiří, Ořech      0
  Kohoutová Božena, Ořech      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 0
  Kroupa      0
  Benda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 0
  Blani Dušková      0
  Pavlík Chuchla      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 0
  Janina Šobáňová      0
  Yara J. Kraus      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 0
  Horálková Ivana      0
  Fárová hela      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 0
  Evča Šoustková      0
  Kája Bruner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 0
  Helča Ečerová      0
  Pepa Zeman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 0
  Kodrič Božo (Slovinsko)      0
  Kodrič Martina (Slovinsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 0
  Josef Froněk      0
  Radek Šťastný      0