18046
Počet přihlášených týmů: 50
regionál MEVA Cup Pořádá SK Sahara Vědomice   13.10.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 81.625
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   43 37.125
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   45 44.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 62.875
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   83 28.125
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   39 34.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 62.375
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   65 35.875
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   90 26.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 62.126
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   79 31.063
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   78 31.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 59.75
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   81 27.875
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   58 31.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 57.126
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   87 26.876
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   63 30.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 54.656
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   88 28.375
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   120 26.281
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 51.159
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   221 19.033
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   24 32.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 49.501
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   92 24.188
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   76 25.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 49.377
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   30 27.500
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   103 21.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 47.033
29061 Petr Vavrovič PC Sokol LIPNÍK   199 16.782
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   89 30.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 46.454
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   126 23.282
23056 Margita Malá FRAPECO   190 23.172
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 44.191
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   121 22.252
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   122 21.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 41.786
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   54 22.627
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   80 19.159
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 36.503
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   159 18.970
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   158 17.533
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 35.471
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   327 13.470
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   184 22.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 35.079
99512 Pavel Kocourek SK Sahara Vědomice   166 16.532
15059 Zdeněk Gröschl SK Sahara Vědomice   145 18.547
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 33.502
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   192 17.407
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   204 16.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 33.347
15022 Klára Nacu PK Sezemice   257 14.143
15021 Romain Nacu PK Sezemice   253 19.204
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 31.63
12079 Václav Slapnička SKP Kulová osma   141 18.815
12080 Ivana Lenhartová SKP Kulová osma   295 12.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 31.596
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   175 14.923
17097 Jean Griffon AURA Havlíčkův Brod   167 16.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 29.406
17042 Phillipe Vignolo Petank Club Praha   114 29.406
  dopíšu      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 28.814
96217 Rubi Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   212 18.470
11050 Blanka Gorroňo López PC Sokol LIPNÍK   323 10.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 28.813
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   75 28.813
  Černý Lukáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 28.595
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   148 17.157
28027 František Volenec PPA POZORKA   284 11.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 27.94
28047 Luděk Suchomel SK Sahara Vědomice   335 6.376
20730 Milan Lapihuska St. SK Sahara Vědomice   168 21.564
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 26.922
16029 Barbora Kašparová Petank Club Praha   476 1.140
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   48 25.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 23.925
14055 Petr Stejskal JAPKO   224 12.298
16117 Václav Stejskal JAPKO   252 11.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 22.563
99540 Robert Lapihuska SK Sahara Vědomice   261 10.344
99539 Milan Lapihuska Ml. SK Sahara Vědomice   240 12.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 20.688
15060 Jiří Horálek PCP LIPNÍK   150 20.688
  Hedvika Sedláčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 19.83
18005 Josef Procházka SKP Řepy   318 9.656
16095 Mária Szitányiová SKP Řepy   271 10.174
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 15.878
18012 Christo Christov SKP Řepy   296 8.845
18013 Irena Christovová SKP Řepy   398 7.033
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 14.782
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   273 14.782
  Pavlas, Lukáš      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 14.064
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   440 4.719
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   312 9.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 13.687
18103 Eva Šoustková PC LEAP   481 3.281
17027 Jaroslav Kraus PC LEAP   278 10.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 11.736
18130 Oldřich Semrád POP Praha   592 2.657
17090 Marie Sedláčková PCP LIPNÍK   426 9.079
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 10.579
17069 Helena Ečerová PC LEAP   471 3.875
17070 Karel Bruner PC LEAP   372 6.704
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 6.97
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   422 6.970
  Maňák Jan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 5.25
18057 Jan Zábojník SK Sahara Vědomice   472 4.594
25002 Kateřina Hocková SK Sahara Vědomice   594 0.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 2.813
15015 Matúš Lacko SK Sahara Vědomice   397 2.813
  Lacková Kometa Hanka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 2.188
15019 Růženka Vápeníková SK Sahara Vědomice   601 1.094
15018 Zdena Končeková SK Sahara Vědomice   600 1.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0.984
18015 Jitka Kučerová SKP Řepy   656 0.984
  Koňasová Hana Praha 4      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0.25
27083 Bohumil Kučera POP Praha   709 0.125
25092 Petr Brabec POP Praha   708 0.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  nevyplněno      0
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Moos Dan      0
  Kříž Fanda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Josef Šnejdr      0
  Ondřej Blaščák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  nevyplněno      0
  nevyplněno      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Jan Boček      0
  Lenka Boháčová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Horálková Ivana      0
  Schneder Milan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
  Fárová Helena      0
  Fára JINDRA      0