18047
Počet přihlášených týmů: 22
regionál Memory Cup Pořádá TOP - ORLOVÁ   21.4.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 117.251
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   13 42.563
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   36 39.250
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   48 35.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 114.625
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   22 47.000
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   27 43.500
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   114 24.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 97.314
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   175 31.876
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   126 32.313
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   38 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 83.188
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   183 21.938
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   45 33.750
13007 Jana Burešová HAPEK   71 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 63.596
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   158 24.438
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   157 22.595
13021 Jiří Metzker HAPEK   198 16.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 62.079
16106 Robin Konšel "J" PCBD   144 21.750
17035 Lenka Konšelová HAPEK   208 16.985
16105 František Krpec HRODE Krumsín   156 23.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 59.563
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   25 37.813
98311 Pavel Konečný Kulový blesk Olomouc   380 5.500
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   229 16.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 58.001
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   392 6.095
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   106 25.906
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   93 26.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 44.566
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   193 22.469
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   249 16.002
15005 Josef Polách PAK Albrechtice   416 6.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 42.377
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   217 13.813
26025 Jaroslava Krůlová PAK Albrechtice   297 5.251
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   139 23.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 41.564
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   137 24.938
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   214 16.626
  Aleš Kuzník      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 34.643
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   247 12.907
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   225 13.641
13066 Pavel Ondruška SKP Hranice VI.-Valšovice   340 8.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 30.787
10046 Anna Poláchová "J" PAK Albrechtice   254 14.471
11003 Michaela Poláchová PAK Albrechtice   327 9.346
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   346 6.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 25.987
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   265 15.064
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   690 0.250
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   252 10.673
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 24.563
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   209 21.688
13056 David Mališ TOP - ORLOVÁ   534 2.875
  Brevčinský Dominik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 20.33
17016 Martin Kučera TOP - ORLOVÁ   535 2.938
17015 Jana Kučerová TOP - ORLOVÁ   536 2.938
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   224 14.454
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 17.627
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   360 7.376
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   468 5.188
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   466 5.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 15.816
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   428 7.188
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   500 4.126
16004 Matěj Šimara "J" PAK Albrechtice   425 4.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 10.063
21798 Martin Kotas TOP - ORLOVÁ   376 9.000
18045 Adriana Míčková TOP - ORLOVÁ   626 1.063
  Pavel Bačo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 4.532
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   586 1.875
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   643 0.844
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   590 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 2.626
18067 Radomír Vrzal PK Polouvsí   639 0.875
18068 Marcela Gráfiková PK Polouvsí   593 1.751
  Tereza Valošková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 0
  Patrycja Wasilwewska      0
  Łukasz Bugaj      0
  Adam Gajda      0