18050
Počet přihlášených týmů: 28
regionál VC Orla Pořádá Orel Řečkovice   9.6.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 59.813
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   125 33.938
16105 František Krpec HRODE Krumsín   152 25.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 58.188
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   43 33.500
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   164 24.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 48.376
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   150 27.188
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   234 21.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 45.313
16106 Robin Konšel "J" PCBD   181 23.750
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   145 21.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 38.44
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   84 30.626
17098 Erika Morisová SLOPE BRNO   319 7.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 36.564
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   184 19.751
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   197 16.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 31.424
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   232 15.440
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   235 15.984
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 24.94
17035 Lenka Konšelová HAPEK   227 16.626
13011 Petr Navrátil HAPEK   335 8.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 24.282
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   186 24.282
14007 Jaruška Straková FENYX Adamov   889 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 23.25
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   172 23.250
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   826 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 21.439
26043 Pavel Král FENYX Adamov   144 21.439
  Pietro Anseatico Centoclasso (SNM:)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 20.25
13060 Petr Janík SLOPE BRNO   113 20.250
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 18.47
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   260 18.470
  Válek Petr      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 17.376
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   188 17.376
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 13.564
11060 Vladislav Kalvoda SLOPE BRNO   269 11.876
99500 Vlastimila Hašková SLOPE BRNO   595 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 12.518
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   438 5.720
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   385 6.798
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 8.314
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   508 4.532
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   533 3.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 6.627
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   482 4.470
17076 Tereza Horčicová "J" SLOPE BRNO   603 2.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 4.766
17063 Samuel Novotný "J" Orel Řečkovice   434 4.766
  doplním      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 4.359
17065 Tony Tieku "J" Orel Řečkovice   430 4.359
18108 Filip Černý Orel Řečkovice   723 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 2.125
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   587 2.125
  Olga Klosová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 1.344
17061 Jan Botek "J" Orel Řečkovice   641 1.344
18107 Michal Bejšovec Orel Řečkovice   702 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 0
  Libor Horák      0
  Iva Horáková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 0
  Blanka Lazarová      0
  Helena Kutilová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 0
  TOP Orlová      0
  TOP Orlová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 0
  Orel Řečkovice 3      0
  Orel Řečkovice 3      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 0
  Orel Řečkovice 1      0
  Orel Řečkovice 1      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 0
  Orel Řečkovice 2      0
  Orel Řečkovice 2      0