18050
Počet přihlášených týmů: 33
regionál VC Orla Pořádá Orel Řečkovice   9.6.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 87.25
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   31 43.750
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   42 43.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 60.625
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   66 33.500
13007 Jana Burešová HAPEK   78 27.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 59.813
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   112 33.938
16105 František Krpec HRODE Krumsín   154 25.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 56.533
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   163 20.095
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   36 36.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 48.657
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   124 27.188
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   194 21.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 48.656
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   109 27.750
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   148 20.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 45.344
16106 Robin Konšel "J" PCBD   152 24.125
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   158 21.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 40.064
98423 Milan Hašek SLOPE BRNO   73 31.094
17098 Erika Morisová SLOPE BRNO   270 8.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 37.782
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   118 20.969
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   202 16.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 37.501
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   137 24.813
13021 Jiří Metzker HAPEK   278 12.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 33.44
26043 Pavel Král FENYX Adamov   130 21.439
96024 Petr Stoklásek FŇÁKY BRNO   292 12.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 33.377
23084 Ladislav Rylich 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   197 16.596
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   209 16.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 24.94
17035 Lenka Konšelová HAPEK   224 16.626
13011 Petr Navrátil HAPEK   348 8.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 24.47
26061 Jaroslav Hvížď SLOPE BRNO   193 17.376
26060 Jan Mikel SLOPE BRNO   364 7.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 24.282
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   191 24.282
14007 Jaruška Straková FENYX Adamov   896 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 23.781
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   131 23.781
27063 Jana Mrlinová FENYX Adamov   830 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 20.505
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   265 11.877
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   323 8.628
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 20.283
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   201 18.595
99500 Vlastimila Hašková SLOPE BRNO   605 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 19.565
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   301 12.845
98304 Bronislava Urbanová 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   416 6.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 18.015
16033 Jan Buchta PEPEK   229 8.687
20701 Šárka Režová Carreau Brno   210 9.328
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 17.594
13060 Petr Janík SLOPE BRNO   162 17.594
  Kočí Dušan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 16.157
98419 František Harašta SLOPE BRNO   214 15.813
99559 Jan Hrbáček PCBD   680 0.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 14.157
17028 Vojtěch Horčica SLOPE BRNO   342 7.626
10072 Jiří Bradáč SLOPE BRNO   370 6.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 14.018
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   389 6.470
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   353 7.548
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 10.97
25079 Regina Přikrylová SLOPE BRNO   327 4.250
10129 Jarmila Rylichová SLOPE BRNO   368 6.720
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 8.931
16052 Magda Krejčírová Orel Řečkovice   465 4.274
16141 Blanka Dudášková Orel Řečkovice   446 4.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 8.909
16055 David Brdíčko Orel Řečkovice   286 8.909
  Hanák, Pavel      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 6.627
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   497 4.470
17076 Tereza Horčicová "J" SLOPE BRNO   611 2.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 1.344
17061 Jan Botek "J" Orel Řečkovice   645 1.344
18107 Michal Bejšovec "J" Orel Řečkovice   703 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
  Jiří Slavík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Jan Baník      0
  Světlana Tomková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0
  Blanka Lazarová      0
  Helena Kutilová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 0
  Libor Horák      0
  Iva Horáková      0