18051
Počet přihlášených týmů: 40
regionál Prvomájové koulení Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice   28.4.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 127.063
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   23 40.563
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   25 45.000
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   31 41.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 116.781
24310 Radek Netušil PCBD   32 40.750
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   39 40.000
11011 Petr Juráň Carreau Brno   53 36.031
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 110.563
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   35 35.563
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   19 40.750
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   28 34.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 106.314
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   158 34.563
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   125 33.938
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   22 37.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 92.688
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   225 22.688
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   45 38.000
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   57 32.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 75.063
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   102 26.000
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   96 25.750
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   133 23.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 69.344
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   106 25.875
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   136 27.875
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   210 15.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 66.44
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   182 23.563
26043 Pavel Král FENYX Adamov   141 21.251
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   175 21.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 59.829
26020 Martin Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   446 4.547
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   127 20.657
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   40 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 57.753
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   164 21.189
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   131 22.876
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   243 13.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 55.223
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   191 22.844
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   247 16.627
10046 Anna Poláchová "J" PAK Albrechtice   250 15.752
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 53.581
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   248 11.673
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   86 32.938
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   329 8.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 52.407
16005 Petr Voňka Kulový blesk Olomouc   261 10.688
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   220 18.125
16105 František Krpec HRODE Krumsín   169 23.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 50.626
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   564 2.719
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   192 22.844
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   138 25.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 47.316
11003 Michaela Poláchová PAK Albrechtice   306 11.346
15005 Josef Polách PAK Albrechtice   383 7.595
13007 Jana Burešová HAPEK   69 28.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 46.504
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   241 16.251
13011 Petr Navrátil HAPEK   414 5.690
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   143 24.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 42.22
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   229 15.657
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   240 15.297
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   295 11.266
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 40.876
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   184 20.563
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   187 20.313
  Robert Pik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.376
16106 Robin Konšel "J" PCBD   189 19.500
13021 Jiří Metzker HAPEK   246 14.938
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   443 5.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 38.063
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   112 28.876
13054 Benjamin Hildenbrand Kulový blesk Olomouc   308 9.187
  Rolf Steiner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 38.018
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   215 14.766
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   239 14.032
13066 Pavel Ondruška SKP Hranice VI.-Valšovice   330 9.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 28.877
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   448 6.063
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   349 8.251
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   209 14.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 27.673
22990 Jaromír Svoboda PC AUSTERLITZ 1805   267 14.079
16028 Ivana Braunová PC AUSTERLITZ 1805   371 9.063
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   442 4.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 25.471
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   344 9.188
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   289 14.595
97262 Lenka Žídková SOKOL STAŘÍČ   508 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 24.939
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   171 23.063
18045 Adriana Míčková TOP - ORLOVÁ   599 1.876
  Radim Bury      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 22.879
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   331 10.251
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   381 6.314
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   380 6.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 21.035
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   369 7.845
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   411 8.126
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   481 5.064
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 20.538
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   423 3.470
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   303 10.534
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   358 6.534
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 19.611
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   242 12.969
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   365 6.642
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   908 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 12.534
15089 Ludmila Rodková SOKOL STAŘÍČ   502 3.845
16019 Jana Kohutová SOKOL STAŘÍČ   382 6.001
12003 Drahomír König SOKOL STAŘÍČ   551 2.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 10.704
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   428 3.985
17063 Samuel Novotný "J" Orel Řečkovice   457 3.235
17065 Tony Tieku "J" Orel Řečkovice   441 3.484
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 7.469
15052 Petr Macek KLIP Litovel   544 3.250
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   513 4.219
  Kreml Jaroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 4.75
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   511 3.750
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   640 1.000
  Valošková Sára      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 2.563
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   623 1.313
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   631 1.250
  Zora Frantalová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Patrycja Wasilewska      0
  Maria Szulc      0
  Jacek Szulc      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0
  Rafał Teufel      0
  Andrzej Antczak      0
  Adrian Latkowski      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Bogusław Biel      0
  Łukasz Bugaj      0
  Adam Gajda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   828 0.000
  Máchová Lucie      0
  Janečková Zdeňka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Vladimírek Mašláň      0
  Dominik Palička      0
  Pavel Palička      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Hasalová Pavla      0
  Hasala Ivo      0
  Kubeša Jan      0