18051
Počet přihlášených týmů: 39
regionál Prvomájové koulení Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice   28.4.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 133.063
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   13 42.563
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   22 47.000
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   27 43.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 112.313
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   33 36.438
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   19 41.000
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   29 34.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 111.844
24310 Radek Netušil PCBD   40 37.750
11011 Petr Juráň Carreau Brno   41 37.656
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   42 36.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 102.002
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   175 31.876
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   126 32.313
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   25 37.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 93.438
10058 Marek Olšár TOP - ORLOVÁ   209 21.688
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   47 38.000
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   45 33.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 75.219
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   106 25.906
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   93 26.000
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   139 23.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 68.734
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   114 24.125
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   132 28.750
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   199 15.859
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 68.534
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   166 24.032
26043 Pavel Král FENYX Adamov   135 21.720
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   160 22.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 60.454
26020 Martin Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   439 4.547
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   108 22.782
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   38 33.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 57.753
99496 Michal Drmola HRODE Krumsín   170 21.189
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   130 22.876
17039 Petra Drmolová HRODE Krumsín   243 13.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 52.942
11005 Antonín Polách "J" PAK Albrechtice   193 22.469
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   249 16.002
10046 Anna Poláchová "J" PAK Albrechtice   254 14.471
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 50.581
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   252 10.673
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   89 32.938
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   346 6.970
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 50.345
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   643 0.844
13055 Tomáš Brevčinský TOP - ORLOVÁ   158 24.438
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   138 25.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 50.282
16005 Petr Voňka Kulový blesk Olomouc   262 10.688
11044 Vladimír Ilgner 1.STAROBRNĚNSKÝ PK   229 16.250
16105 František Krpec HRODE Krumsín   156 23.344
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 47.254
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   214 16.626
13011 Petr Navrátil HAPEK   407 5.690
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   137 24.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 43.376
16106 Robin Konšel "J" PCBD   144 21.750
13021 Jiří Metzker HAPEK   198 16.563
16003 Daniel Mrowiec "J" PAK Albrechtice   466 5.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 42.941
11003 Michaela Poláchová PAK Albrechtice   327 9.346
15005 Josef Polách PAK Albrechtice   416 6.095
13007 Jana Burešová HAPEK   71 27.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 42.22
21760 Jarmila Dvořáková PC AUSTERLITZ 1805   233 15.657
99528 Miroslav Bayer PC AUSTERLITZ 1805   242 15.297
16027 Alena Tomášková PC AUSTERLITZ 1805   294 11.266
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 40.876
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   188 20.563
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   190 20.313
  Robert Pik      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 38.063
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   117 28.876
13054 Benjamin Hildenbrand Kulový blesk Olomouc   308 9.187
  Rolf Steiner      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 34.643
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   225 13.641
10144 Jan Ježíšek SKP Hranice VI.-Valšovice   247 12.907
13066 Pavel Ondruška SKP Hranice VI.-Valšovice   340 8.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 27.673
22990 Jaromír Svoboda PC AUSTERLITZ 1805   272 14.079
16028 Ivana Braunová PC AUSTERLITZ 1805   366 9.063
21759 Zdeněk Kohoutek PC AUSTERLITZ 1805   437 4.531
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 26.377
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   468 5.188
17091 Klára Děcká PAK Albrechtice   360 7.376
98379 Jaromír Puhr PAK Albrechtice   217 13.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 25.94
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   342 9.188
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   265 15.064
97262 Lenka Žídková SOKOL STAŘÍČ   504 1.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 23.001
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   183 21.938
18045 Adriana Míčková TOP - ORLOVÁ   626 1.063
  Radim Bury      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 22.879
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   328 10.251
15049 Ladislav Pavlů KLIP Litovel   374 6.314
15050 Alena Krystková KLIP Litovel   373 6.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 20.538
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   417 3.470
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   303 10.534
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   354 6.534
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 20.424
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   230 13.782
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   362 6.642
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   907 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 17.409
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   392 6.095
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   428 7.188
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   500 4.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 12.534
15089 Ludmila Rodková SOKOL STAŘÍČ   498 3.845
16019 Jana Kohutová SOKOL STAŘÍČ   375 6.001
12003 Drahomír König SOKOL STAŘÍČ   542 2.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 7.469
15052 Petr Macek KLIP Litovel   532 3.250
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   508 4.219
  Kreml Jaroslav      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 7.22
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   422 3.985
17063 Samuel Novotný "J" Orel Řečkovice   452 3.235
  hledáme 603804708      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 2.875
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   586 1.875
18072 Lukáš Ondryhal PK Polouvsí   632 1.000
  Valošková Sára      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 1.563
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   617 1.313
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   690 0.250
  Zora Frantalová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 0
  Patrycja Wasilewska      0
  Maria Szulc      0
  Jacek Szulc      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 0
  Bogusław Biel      0
  Łukasz Bugaj      0
  Adam Gajda      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   826 0.000
  Máchová Lucie      0
  Janečková Zdeňka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Vladimírek Mašláň      0
  Dominik Palička      0
  Pavel Palička      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Hasalová Pavla      0
  Hasala Ivo      0
  Kubeša Jan      0