18052
Počet přihlášených týmů: 44
regionál Valšovický pohár Pořádá SKP Hranice VI.-Valšovice   21.7.2018 • jednotlivci
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 46.25
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   38 46.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 45.25
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   28 45.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 40.875
25055 Zbyněk Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   50 40.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 36.375
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   53 36.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 35.938
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   98 35.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 34.438
28055 Lenka Svobodová SKP Hranice VI.-Valšovice   74 34.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 33.75
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   47 33.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 32.875
16106 Robin Konšel "J" PCBD   121 32.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 31.375
13007 Jana Burešová HAPEK   76 31.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 31.25
16105 František Krpec HRODE Krumsín   132 31.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 30.282
25054 Jiří Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   127 30.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 29.563
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   146 29.563
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 27.532
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   79 27.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 27.219
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   176 27.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 27
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   149 27.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 20.626
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   160 20.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 19.844
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   180 19.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 18.938
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   239 18.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 18.814
17035 Lenka Konšelová HAPEK   217 18.814
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 18.126
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   273 18.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 15.423
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   272 15.423
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 12.282
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   326 12.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 12.252
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   288 12.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 11.845
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   332 11.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 10.845
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   271 10.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 10.813
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   375 10.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 10.532
18064 Luboš Rusek PK Polouvsí   346 10.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 9.453
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   299 9.453
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 9.251
17091 Klára Děcká "E" PAK Albrechtice   396 9.251
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 8
13047 Ladislav Šimíček SOKOL STAŘÍČ   418 8.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 7.376
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   433 7.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 6.626
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   455 6.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 5.625
29037 Dušan Moos Carreau Brno   372 5.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 5.126
26022 Martin Gratcl SKP Hranice VI.-Valšovice   492 5.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 4.594
18072 Lukáš Ondryhal "J" PK Polouvsí   508 4.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 2.282
26020 Martin Jakeš SKP Hranice VI.-Valšovice   606 2.282
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 2.25
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   602 2.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 2.126
16019 Jana Kohutová SOKOL STAŘÍČ   626 2.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 1.813
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   623 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 0.844
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   666 0.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0
  Eliška Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 0
  Frantalová Zora      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 0
  Mašlaň Vladimírek      0