18055
Počet přihlášených týmů: 52
regionál Pétanque na Výsluní Pořádá CHRUPEK Chrudim   24.3.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 58.875
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   43 33.875
13007 Jana Burešová HAPEK   70 25.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 54.375
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   69 26.750
15047 Milan Mikyška SK Sahara Vědomice   62 27.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 47.469
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   79 21.531
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   67 25.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 46.376
16106 Robin Konšel "J" PCBD   141 25.250
17035 Lenka Konšelová HAPEK   183 21.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 44.72
24317 Lubomír Anton KLIP Litovel   144 25.907
13021 Jiří Metzker HAPEK   187 18.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 43.957
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   220 20.330
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   209 23.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 43.781
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   166 23.312
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   161 20.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 42.689
12011 Josef Schinzel AURA Havlíčkův Brod   152 17.782
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   147 24.907
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 42.001
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   85 23.875
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   176 18.126
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 40.549
98465 Martin Hájek PEK STOLÍN   191 18.126
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   138 22.423
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 39.565
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   64 30.625
15022 Klára Nacu PK Sezemice   307 8.940
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 39.131
28001 Monika Pillerová SK Sahara Vědomice   130 17.285
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   105 21.846
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 38.814
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   87 26.875
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   233 11.939
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 35.002
15021 Romain Nacu PK Sezemice   260 17.251
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   215 17.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 33
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   782 0.000
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   29 33.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 31.251
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   65 31.251
  Přeborník, Dan      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 31.158
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   272 11.610
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   208 19.548
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 27.862
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   116 20.064
17032 Martina Havlová "E" 1. KPK VRCHLABÍ   339 7.798
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 27.313
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   759 0.000
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   121 27.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 27.063
16049 Josef Beránek PK Sezemice   151 24.938
18033 Josef Beránek ml. "E" PK Sezemice   547 2.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 24.283
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   345 11.657
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   331 12.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 22.798
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   223 15.907
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   385 6.891
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 22.439
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   225 14.290
16123 Petr Němeček SKP Kulová osma   318 8.149
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 22.234
18036 Jakub Vyhnálek AURA Havlíčkův Brod   624 0.125
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   140 22.109
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 21.672
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   249 16.578
17021 Kryštof Marek "J" PEK STOLÍN   460 5.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 21.126
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   387 8.469
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   334 12.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 21.064
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   212 15.189
21807 Ivana Puldová PCP LIPNÍK   299 5.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 20.984
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   388 7.328
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   308 13.656
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 20.283
17022 Soňa Karásková FENYX Adamov   500 2.438
27062 Karel Mrlina FENYX Adamov   177 17.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 19.11
16136 Johana Marková "J" PEK STOLÍN   468 5.563
12076 Barbora Mallatová PEK STOLÍN   304 13.547
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 18.72
25046 Jiří Ježek PEK STOLÍN   254 12.188
14001 Jan Ježek "J" PEK STOLÍN   352 6.532
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 17.22
17025 Milan Jílek AURA Havlíčkův Brod   157 17.095
18035 Aneta Linhartová AURA Havlíčkův Brod   622 0.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 14.345
18084 Pavel Fila CHRUPEK Chrudim   692 0.000
12053 Ivo Navalaný SKP Hranice VI.-Valšovice   226 14.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 14.345
15051 Oldřich Hudos KLIP Litovel   311 12.251
17038 Jana Šamšulová KLIP Litovel   563 2.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 13.548
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   231 12.860
14103 Josef Kalianko PCFT Sokoleč   588 0.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 12.66
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   293 10.847
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   454 1.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 12.11
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   846 0.000
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   238 12.110
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 11.53
11034 Hana Jeřalová PC Sokol Velim   406 5.765
25030 Václav Jeřala PC Sokol Velim   405 5.765
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 10.469
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   411 6.078
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   451 4.391
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 8.454
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   342 6.422
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   531 2.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 7.813
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   382 5.141
17063 Samuel Novotný "J" Orel Řečkovice   475 2.672
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 7.252
10012 Jan Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   567 2.407
10011 Pavel Melgr PC SOKOL PP Hr. Králové   503 4.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 5.125
18043 Nina Rousková "J" PEK STOLÍN   847 0.000
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   312 5.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 0.656
17061 Jan Botek "J" Orel Řečkovice   635 0.656
  Černý Filip      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 0
  Péťa Soukup      0
  Zbyněk Fišer      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 0
  Dawid Matuszewski      0
  Sergiuse, Gadek      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 0
  Kawczyński Grzegorz (PL)      0
  Kawczyńska Wioleta (PL)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 0
  Lopy, Pavel      0
  Lorenc, Jiří      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   783 0.000
18079 Iveta Valentová CHRUPEK Chrudim   907 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   656 0.000
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   657 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 0
18085 Miroslav Skokan CHRUPEK Chrudim   861 0.000
18034 Marie Ondráčková CHRUPEK Chrudim   809 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 0
  Luboš Ptáček      0
  Brigita Ptáčková      0