18056
Počet přihlášených týmů: 46
regionál Kapucínova koule Pořádá CHRUPEK Chrudim   27.10.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 99.5
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   8 52.000
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   40 47.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 98.75
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   3 52.000
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   13 46.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 86.25
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   26 43.500
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   59 42.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 67.25
13005 Pavel Bureš St. HAPEK   42 38.500
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   135 28.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 66.438
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   171 27.438
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   48 39.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 63.625
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   39 35.000
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   97 28.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 63.376
18076 Vilém Meduna CHRUPEK Chrudim   72 34.563
12042 Petr Pilát SKP Kulová osma   74 28.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 61.5
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   47 32.875
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   114 28.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 61.157
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   82 32.375
14094 Zdeněk Šedivý FRAPECO   96 28.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 60.75
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   84 28.375
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   57 32.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 57.406
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   150 26.281
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   140 31.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 56.501
27088 Sylva Mandíková PCP LIPNÍK   94 29.688
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   86 26.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 55.219
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   54 27.094
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   45 28.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 53.188
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   153 20.688
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   60 32.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 51.688
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   18 37.375
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   250 14.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 49
14099 Aleš Klouda PC Sokol Velim   123 25.781
24275 Vojtěch Černý PC Sokol Velim   144 23.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 48.407
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   237 16.782
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   85 31.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 42.719
24281 Martin Škopek PC Sokol Velim   132 20.813
14098 Petr Skala PC Sokol Velim   169 21.906
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 42.066
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   126 20.439
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   115 21.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 41.626
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   90 25.875
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   312 15.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 41.004
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   136 20.377
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   128 20.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 39.814
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   162 19.720
10138 Martin Hájek Ml. "J" PEK STOLÍN   163 20.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 39.283
96030 Petr Štěpánek 1. KPK VRCHLABÍ   292 14.907
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   181 24.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 38.425
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   180 23.751
23048 Oldřich Brož St. PK 1293 Vojnův Městec   184 14.674
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 35.423
16124 Zuzana Malá SKP Kulová osma   156 23.470
16122 Tomáš Malý PC Sokol Velim   376 11.953
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 34.83
15020 Nikola Homolková PK Sezemice   259 16.626
15021 Romain Nacu PK Sezemice   270 18.204
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 34.58
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   133 24.281
16050 Vladimír Brandýský PK Sezemice   297 10.299
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 34.049
16051 Jakub Cimala Orel Řečkovice   205 17.094
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   268 16.955
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 29.75
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   33 29.750
  Lukáš Pavlas      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 29.44
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   194 17.814
16072 Jiřina Gazdíková SKP Řepy   265 11.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 29.035
26009 Luboš Bím 1. KPK VRCHLABÍ   323 14.408
28008 Alena Bímová 1. KPK VRCHLABÍ   320 14.627
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 28.939
11009 Pavel Fereš PK 1293 Vojnův Městec   67 27.501
11010 Jiří Fereš PK 1293 Vojnův Městec   533 1.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 25.189
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   164 25.189
  Pavel Kuman      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 23.939
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   478 6.156
17001 Karel Přikryl SK Sahara Vědomice   224 17.783
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 19.188
10071 Oldřich Mallat PEK STOLÍN   249 13.594
18106 Dan Geisler "J" PEK STOLÍN   488 5.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 18.224
96045 Jiří Ježek St. PEK STOLÍN   275 10.722
18042 Simon Rousek "J" PEK STOLÍN   461 7.502
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 18.016
17025 Milan Jílek AURA Havlíčkův Brod   238 11.328
18035 Aneta Linhartová AURA Havlíčkův Brod   355 6.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 17.674
12076 Barbora Mallatová PEK STOLÍN   331 11.470
18043 Nina Rousková "J" PEK STOLÍN   451 6.204
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 15.97
18080 Helena Bartošová CHRUPEK Chrudim   466 7.313
18081 Josef Bartoš CHRUPEK Chrudim   382 8.657
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 11.814
17021 Kryštof Marek "J" PEK STOLÍN   505 5.657
11058 Jan Hendrych PEK STOLÍN   333 6.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 10.565
17067 Michaela Dudašková "J" Orel Řečkovice   467 5.689
16052 Magda Krejčírová Orel Řečkovice   490 4.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 9.908
18077 Iva Medunová CHRUPEK Chrudim   381 7.751
18079 Iveta Valentová CHRUPEK Chrudim   619 2.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 8.469
14025 Jiří Rovný SKP Kulová osma   587 3.313
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   506 5.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 3.454
18122 Věra Macháčková CHRUPEK Chrudim   669 0.938
18034 Marie Ondráčková CHRUPEK Chrudim   512 2.516
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 0
  Marcela Filova      0
  Kristína Gemainerova      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 0
  Soukup, Petr      0
  Fišer, Zbyněk      0