18057
Počet přihlášených týmů: 88
regionál Koule Elišky Přemyslovny Pořádá PC Mimo Done Nymburk   21.4.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 100.75
14075 Kateřina Froňková "E" PC Sokol LIPNÍK   24 46.750
27039 Jindřich Kauca PC Kolová   5 54.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 97.25
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   6 53.250
27015 Lubomír Srnský "E" 1. KPK VRCHLABÍ   15 44.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 89.375
96034 Daniel Bílek 1. KPK VRCHLABÍ   16 47.250
13040 Vojtěch Bílek "J" 1. KPK VRCHLABÍ   62 42.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 87.875
29062 Petr ml. Vavrovič "E" PC Sokol LIPNÍK   4 55.750
12086 Jiří Froněk CdP Loděnice   79 32.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 87.375
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   3 54.750
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   54 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 86.75
11001 Petr Lukáš PLUK Jablonec   14 41.750
11039 Vojtěch Lukáš PLUK Jablonec   9 45.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 83.875
27069 Michal Preuss POP Praha   26 41.750
26011 Vladimír Brázda 1. KPK VRCHLABÍ   21 42.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 81.125
99510 Milan Demčík St. SK Sahara Vědomice   20 40.625
99574 Jiřina Demčíková SK Sahara Vědomice   28 40.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 79.625
14024 Markéta Palicová PLUK Jablonec   11 41.500
11002 Jana Lukášová PLUK Jablonec   17 38.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 77
29002 Sylva Mrázková PC Kolová   55 37.875
12070 Petr Mrázek PC Kolová   49 39.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 75.626
24309 Michal Habásko AURA Havlíčkův Brod   42 36.438
22991 Jiří Koreš Ml. HAVAJ CB   35 39.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 69.751
12020 Petr Fafek PC Sokol LIPNÍK   43 41.875
13044 Jana Fafková PC Sokol LIPNÍK   121 27.876
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 68.876
14052 Jaroslava Škorničková Sokol Kostomlaty   74 35.438
27080 Josef Čihák PCP LIPNÍK   53 33.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 67
14074 Blanka Froňková PC Sokol LIPNÍK   91 26.750
98446 Petr Morávek PC Sokol LIPNÍK   52 40.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 66.5
16010 Dana Šplechtová Sokol Kostomlaty   69 29.250
15067 Hynek Vyoral Sokol Kostomlaty   44 37.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 66.438
13001 Pavla Beranová PC Sokol LIPNÍK   63 26.438
11006 Milan Kulhánek SK Sahara Vědomice   50 40.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 65.25
12083 Miloslav Zátka SKP Kulová osma   111 32.625
12085 Hana Mitkovová SKP Kulová osma   110 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 64.594
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   68 29.969
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   32 34.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 62.25
15011 Ivo Chmelař SKP Kulová osma   95 29.625
15010 Yvetta Chmelařová SKP Kulová osma   83 32.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 60.86
14081 Vendula Boubínová Petank Club Praha   179 13.860
12022 Veronika Slobodová Carreau Brno   8 47.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 58.625
16047 Ladislav Chocholouš PK Sezemice   87 27.750
16048 Ondřej Chocholouš PK Sezemice   60 30.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 56.969
25087 Jarmila Kalábová SLOPE BRNO   248 7.719
99532 Ivo Michálek Carreau Brno   7 49.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 55.61
16125 Adam Nývlt "E" 1. KPK VRCHLABÍ   185 23.797
11037 Viktor Šebek 1. KPK VRCHLABÍ   64 31.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 55.002
12017 Dana Tomášková UBU - United Balls of Únětice   134 23.564
10163 Alena Vaníčková Sokol Kostomlaty   97 31.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 54.735
27030 Miloslava Kutá SKP Hranice VI.-Valšovice   76 25.297
28004 Petr Tománek SKP Hranice VI.-Valšovice   56 29.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 54.376
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   77 26.563
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   67 27.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 54.375
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   39 34.000
13060 Petr Janík SLOPE BRNO   122 20.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 52.172
24310 Radek Netušil PCBD   40 37.750
98477 Pavel Hejl Ml. PCBD   228 14.422
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 52.063
13029 Josef Kamaryt Club Rodamiento   90 27.750
13027 Ivana Dlouhá Club Rodamiento   80 24.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 50.345
16077 Pavel Holoubek SKP Řepy   140 22.719
10159 Rudolf Vaníček Sokol Kostomlaty   143 27.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 48.313
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   138 25.063
15086 Vladimír Kunert PCP LIPNÍK   86 23.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 47.908
21836 Tomáš Piller SK Sahara Vědomice   101 22.033
15023 Miloš Přibyl SK Sahara Vědomice   66 25.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 47.656
14079 Jan Vorel "J" Petank Club Praha   72 44.500
18056 Soňa Kotúčová Petank Club Praha   499 3.156
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 42.509
14076 Tomáš Klír Petank Club Praha   58 33.250
16120 Jiří Froněk Ml. "J" Petank Club Praha   306 9.259
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 42.313
22012 Martin Škopek FRAPECO   227 8.375
23086 Miroslav Řehoř FRAPECO   78 33.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 40.877
16049 Josef Beránek PK Sezemice   151 24.501
15021 Romain Nacu PK Sezemice   261 16.376
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 40.875
17045 Kamila Tkadlecová "J" UBU - United Balls of Únětice   480 4.000
24218 Petr Fuksa UBU - United Balls of Únětice   30 36.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 38 Síla: 40.502
13004 Pavel Mazúr PC Sokol LIPNÍK   131 21.188
14019 Andrea Červenková SK Sahara Vědomice   125 19.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 39 Síla: 39.485
15093 Vladimír Novotný PCP LIPNÍK   195 25.125
12064 Jan Svoboda PCFT Sokoleč   223 14.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 40 Síla: 37.376
23054 Pavel Mašek 1. KPK VRCHLABÍ   34 37.376
18097 Markéta Mašková "J" 1. KPK VRCHLABÍ   806 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 41 Síla: 36.783
23131 Jaroslav Felčárek FRAPECO   133 27.970
23056 Margita Malá FRAPECO   320 8.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 42 Síla: 35.441
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   148 18.189
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   163 17.252
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 43 Síla: 35.379
16082 Jaroslav Pastorek SKP Řepy   187 21.502
16083 Eva Pastorková SKP Řepy   240 13.877
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 44 Síla: 35.174
15057 Filip Vedral "J" 1. KPK VRCHLABÍ   191 18.735
15058 Michal ml. Zdobinský "J" PC Sokol LIPNÍK   202 16.439
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 45 Síla: 34.282
15056 Eliška Shonová "J" 1. KPK VRCHLABÍ   573 2.032
13064 Lukáš Michalička "E" 1. KPK VRCHLABÍ   31 32.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 46 Síla: 33.625
16075 Jaroslav Hladík SKP Řepy   174 16.406
16086 Miroslav Ptáček SKP Řepy   154 17.219
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 47 Síla: 33.111
11049 Zdeněk Bucek 1. KPK VRCHLABÍ   335 10.891
12010 Pavel Pachla AURA Havlíčkův Brod   150 22.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 48 Síla: 31.001
24277 Pavel Jeřala PC Sokol Velim   141 27.751
24278 Lukáš Jeřala PC Sokol Velim   540 3.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 49 Síla: 28.221
17086 Milan Radechovský PC Mimo Done Nymburk   369 7.064
16144 Vojtěch Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   164 21.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 50 Síla: 28.183
15087 Antonín Doubrava PCP LIPNÍK   176 16.658
17081 Jiřina Šupolíková PCP LIPNÍK   278 11.525
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 51 Síla: 23.424
15070 Zhi Jing Vaňková PC Sokol Velim   219 21.955
15072 Daniel Kočandrle "J" PC Sokol Velim   603 1.469
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 52 Síla: 22.814
26010 Jiří Řezníček 1. KPK VRCHLABÍ   196 20.657
28009 Radomíra Řezníčková 1. KPK VRCHLABÍ   601 2.157
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 53 Síla: 22.564
14006 Michal Havel 1. KPK VRCHLABÍ   123 18.814
17034 Petra Kobrová 1. KPK VRCHLABÍ   447 3.750
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 54 Síla: 22.534
13062 Antonín Faust PCFT Sokoleč   263 11.267
12068 Petr Faust PCFT Sokoleč   264 11.267
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 55 Síla: 22.22
21805 Václava Reinbergrová PCP LIPNÍK   213 15.095
21807 Ivana Puldová PCP LIPNÍK   289 7.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 56 Síla: 21.463
11041 Petra Kadavá "J" 1. KPK VRCHLABÍ   200 13.321
17032 Martina Havlová "E" 1. KPK VRCHLABÍ   338 8.142
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 57 Síla: 20.126
15043 Alexandra Pflimpflová UBU - United Balls of Únětice   182 17.876
13028 Vladimír Hobža Club Rodamiento   548 2.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 58 Síla: 19.971
13041 Hana Sládková 1. KPK VRCHLABÍ   300 16.782
27051 Jana Srnská 1. KPK VRCHLABÍ   541 3.189
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 59 Síla: 19.454
11032 Jiří Ježek Ml. "E" PEK STOLÍN   307 5.969
12076 Barbora Mallatová PEK STOLÍN   304 13.485
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 60 Síla: 17.766
11040 Šimon Shon "J" 1. KPK VRCHLABÍ   472 2.984
17031 Jakub Maršík "J" 1. KPK VRCHLABÍ   271 14.782
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 61 Síla: 16.112
17087 Matyáš Plaček "E" PC Mimo Done Nymburk   420 4.424
17055 Matěj Zikmunda "E" PC Mimo Done Nymburk   234 11.688
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 62 Síla: 15.22
18003 Pavel Plachý "E" PC Mimo Done Nymburk   847 0.000
17052 Martin Zikmunda PC Mimo Done Nymburk   218 15.220
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 63 Síla: 15.003
17029 Vlastimil Krause PC Sokol Velim   334 12.909
15071 Dominik Vaněk "E" PC Sokol Velim   556 2.094
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 64 Síla: 14.72
11034 Hana Jeřalová PC Sokol Velim   383 7.360
25030 Václav Jeřala PC Sokol Velim   382 7.360
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 65 Síla: 12.5
12030 Eliška Borovičková SKP Kulová osma   323 12.500
  Karel Krojidlo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 66 Síla: 10.594
12033 Oldřich Borovička SKP Kulová osma   395 6.703
15027 Jaroslav Hanuš SKP Kulová osma   458 3.891
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 67 Síla: 8.774
16079 Josefína Kolaříková SKP Řepy   332 7.930
18018 Jana Tesařová SKP Řepy   631 0.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 68 Síla: 8.016
98352 Blanka Štechová 1. KPK VRCHLABÍ   602 2.157
96205 Jan Švimberský 1. KPK VRCHLABÍ   454 5.859
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 69 Síla: 6.705
96115 Jan Karbulka ČPK PODĚBRADY   435 3.642
17105 Thomas Roger Petank Club Praha   512 3.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 70 Síla: 5.25
15053 Petra Provazníková "E" PCFT Sokoleč   451 2.625
17020 Vojtěch Pleva "E" PCFT Sokoleč   450 2.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 71 Síla: 4.782
17033 Štěpán Kobr "J" 1. KPK VRCHLABÍ   467 4.782
18074 Jakub Lukeš "J" 1. KPK VRCHLABÍ   800 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 72 Síla: 2.97
17072 Pavel Chuchla PC LEAP   607 1.344
17070 Karel Bruner PC LEAP   547 1.626
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 73 Síla: 2.657
17069 Helena Ečerová PC LEAP   582 1.063
17068 Josef Zeman PC LEAP   554 1.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 74 Síla: 2.469
18055 Pavel Dostál Petank Club Praha   533 2.469
  Martin Veselý      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 75 Síla: 1.563
18010 Petr Gruber SKP Řepy   618 1.063
18011 Jiřina Gruberová SKP Řepy   658 0.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 76 Síla: 1.344
18014 Vlasta Klazarová SKP Řepy   686 0.375
18021 Věra Čapková SKP Řepy   634 0.969
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 77 Síla: 0.781
18041 Hubert Rieger "J" PC Mimo Done Nymburk   635 0.781
  František Rieger - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 85 Síla: 0
  Mirek Šuk - Mimo Done Family      0
  Petr Rafaj - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 86 Síla: 0
  Aneta Kučerová - Mimo Done Family      0
  Alžběta Urbanová - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 87 Síla: 0
  Eliška Říhová - Mimo Done Family      0
  Štěpán Vejvoda - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 88 Síla: 0
  Adam Havlín - Mimo Done Family      0
  Věra Havlínová - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 84 Síla: 0
  Lucie Trejbalová - Mimo Done Family      0
  David Červinka - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 83 Síla: 0
  Dominik Kedlický - Mimo Done Family      0
  Jan Hybler - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 79 Síla: 0
17100 Iveta Zenklová PC Mimo Done Nymburk   945 0.000
17099 Tomáš Friedel PC Mimo Done Nymburk   736 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 80 Síla: 0
  Dan Moos      0
  Irena Soukupová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 81 Síla: 0
  Mašek Milan Vrchlabí      0
  Štverková Renata      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 82 Síla: 0
  Filip Nepimach - Mimo Done Family      0
  Dominika Jakubcová - Mimo Done Family      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 78 Síla: 0
18039 Hana Javůrková PCFT Sokoleč   763 0.000
  František Vejtruba      0