18058
Počet přihlášených týmů: 37
regionál Mozartovy koule Pořádá Kulový blesk Olomouc   11.8.2018 ••• trojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 129.5
14008 David Bačo TOP - ORLOVÁ   74 38.250
15008 Radek Skopal Kulový blesk Olomouc   23 45.000
15007 Jana Rozsypalová "E" Kulový blesk Olomouc   33 46.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 120.813
28007 František Kaplánek HRODE Krumsín   3 52.750
29040 Miroslav Krpec HRODE Krumsín   27 35.625
29039 Jana Krpcová HRODE Krumsín   51 32.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 103.22
24235 Jana Konečná Kulový blesk Olomouc   94 25.345
99555 Martin Pírek HRODE Krumsín   59 35.000
21774 Tomáš Michálek Carreau Brno   18 42.875
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 91.438
16106 Robin Konšel "J" PCBD   113 33.844
24330 Šárka Moosová Carreau Brno   46 36.000
24272 Miroslav Drmola HRODE Krumsín   190 21.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 88.032
18048 Irena Voříšková Kulový blesk Olomouc   229 13.063
21775 Jan Michálek Carreau Brno   17 35.344
15006 Jiří Voňka "E" Kulový blesk Olomouc   26 39.625
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 83.906
12048 Miloslav Pánek HRODE Krumsín   108 28.125
10064 Zbyšek Pořízka HRODE Krumsín   107 30.375
23029 Ladislav Kobza HRODE Krumsín   128 25.406
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 81.252
25061 Tomáš Kutý SKP Hranice VI.-Valšovice   42 37.625
15009 Martin Skopal Kulový blesk Olomouc   58 29.500
18001 Vladimír Matuška Orel Řečkovice   233 14.127
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 76.143
10139 Jiří Karásek HRODE Krumsín   157 29.813
17093 Radomír Žiak PAK Albrechtice   252 16.955
12047 Františka Karásková HRODE Krumsín   146 29.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 75.722
12038 Leoš Krejčín SKP Kulová osma   63 26.064
12037 Lenka Krejčínová SKP Kulová osma   52 27.251
15068 Kamil Žárský POP Praha   103 22.407
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 75.628
16020 Zdeněk Handl FENYX Adamov   223 18.502
12049 Michal Soldán HRODE Krumsín   144 24.813
11046 David Faltýnek HRODE Krumsín   43 32.313
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 70.128
13078 Jiřina Kotová UBU - United Balls of Únětice   158 21.376
13077 Pavel Kot UBU - United Balls of Únětice   149 22.751
11018 Jiří Němec FENYX Adamov   200 26.001
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 66.157
16107 Robert Janeček HRODE Krumsín   48 39.813
18075 Kristýna Krajánková "E" CHRUPEK Chrudim   112 26.344
18086 Alexandr Li CHRUPEK Chrudim   827 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 56.283
15001 Jiří Ulmann TOP - ORLOVÁ   147 27.125
21798 Martin Kotas TOP - ORLOVÁ   346 10.063
17035 Lenka Konšelová HAPEK   181 19.095
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 55.751
21912 Jiří Koreš St. HAVAJ CB   5 52.125
17006 Jan Král "J" HAVAJ CB   573 2.688
17005 Jiří Král "J" HAVAJ CB   658 0.938
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 54.785
29042 Libor Polách PAK Albrechtice   209 21.501
17096 Miroslav Děcký PAK Albrechtice   288 15.126
16018 Jan Csibrei SOKOL STAŘÍČ   243 18.158
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 53.064
96005 Jan Bukovčík PAK Albrechtice   115 25.563
16109 Magda Sjögren SKP Kulová osma   163 19.126
98312 Mariana Konečná Kulový blesk Olomouc   376 8.375
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 50.127
18066 Josef Ondryhal PK Polouvsí   236 19.876
98307 Kamil Jurišta TOP - ORLOVÁ   187 30.251
18132 Vladimír Vašíček PK Polouvsí   960 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 48.625
23060 Jaroslav Ševčík PAK Albrechtice   102 26.750
26034 Kamil Vajčovec PAK Albrechtice   166 21.875
  Biel Boguslaw      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 47.875
21913 Alena Korešová HAVAJ CB   45 34.375
17004 Václav Král "J" HAVAJ CB   569 2.000
13011 Petr Navrátil HAPEK   310 11.500
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 35.974
17023 Jiří Barák Orel Řečkovice   264 13.720
16053 Petr Staněk Orel Řečkovice   314 12.439
16055 David Brdíčko Orel Řečkovice   301 9.815
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 29.815
17062 David Hanák "J" Orel Řečkovice   227 17.673
17060 Petr Bejšovec "J" Orel Řečkovice   321 12.142
  Pavel Hanák      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 22 Síla: 26.722
18065 Radim Valošek PK Polouvsí   284 14.595
18124 Sára Valošková "J" PK Polouvsí   481 3.782
18071 Josef Koudelka PK Polouvsí   415 8.345
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 23 Síla: 20.941
11013 Eva Suková SKP Hranice VI.-Valšovice   275 11.283
11014 Božena Ježíšková SKP Hranice VI.-Valšovice   446 6.814
18053 Radomíra Němečková SKP Hranice VI.-Valšovice   604 2.844
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 24 Síla: 19.564
29023 Miroslav Suk SKP Hranice VI.-Valšovice   213 16.595
18052 Zdeněk Šugar SKP Hranice VI.-Valšovice   588 2.969
  Václav Mimra      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 25 Síla: 19.315
29027 Boleslav Ivanuszek PAK Albrechtice   407 8.939
29024 Dagmar Dujavová PAK Albrechtice   293 10.376
  Dujava Zdeněk      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 26 Síla: 14.064
13021 Jiří Metzker HAPEK   285 13.095
14021 Zbyněk Grepl KLIP Litovel   662 0.969
  Petr Linduška      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 27 Síla: 13.564
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   303 7.298
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   333 6.266
18134 Lucie Hůrková "E" Bowle 09 Klatovy   778 0.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 28 Síla: 13.313
16005 Petr Voňka Kulový blesk Olomouc   246 13.313
  Božo Kodrič (Slovinsko)      0
  Martina Kodrič (Slovinsko)      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 29 Síla: 9.688
18131 Yvonne Marečková Orel Řečkovice   603 0.969
18070 Magdaléna Koudelková PK Polouvsí   352 8.719
  Zora Frantalová      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 30 Síla: 3.75
10065 Adam Pořízka HRODE Krumsín   550 3.750
  Motl Bohuslav      0
  Charvát Jiří      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 31 Síla: 0.938
21861 Petr Škobrtal KLIP Litovel   671 0.938
  Fišr, Vladimír      0
  Klimešová, Martina      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 36 Síla: 0
  Neoral Miroalav      0
  Dokoupil Ladislav      0
  Lankaš Ivo      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 35 Síla: 0
  PL -Szymon Kubiesa      0
  PL -Piotr Us Wąsowicz      0
  PL -Andrzej Śliż      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 37 Síla: 0
  Jan Baník      0
  Světlana Tomková      0
  Jiří Slavík      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 33 Síla: 0
  Dzúrik Michal      0
  Lančarič Dušan      0
  Lampert Martin      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 32 Síla: 0
  Ptáček Luboš      0
  Eliška Ptáčková      0
  Brigita Ptáčková      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 34 Síla: 0
  Libor Lavička      0
  Jiří Sonntag      0
  Milana Lavičková      0