18059
Počet přihlášených týmů: 21
regionál Starostovo jarní koulení Pořádá PC Egrensis   9.6.2018 •• dvojice
 
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 1 Síla: 33.063
28050 Miroslav Beránek PC Kolová   102 27.063
28038 Marie Hokešová PC Kolová   281 6.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 2 Síla: 32.628
15033 Jaroslav Lhoták SKP Kulová osma   157 16.314
15034 Hedvika Dušáková SKP Kulová osma   156 16.314
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 3 Síla: 29.128
99590 Ivo Kacerovský PC Kolová   105 17.940
99600 Miroslav Šplíchal PC Kolová   228 11.188
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 4 Síla: 26.344
15065 Pavel Palas UBU - United Balls of Únětice   107 25.219
10031 Jiří Velek PK Mariánské Lázně   629 1.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 5 Síla: 24.565
15074 Martin Pechr PC Egrensis   192 15.720
16145 Josef Smitek PC Egrensis   222 8.845
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 6 Síla: 21.25
21768 Petr Plucar PC Kolová   145 20.172
23072 Lenka Plucarová PC Kolová   557 1.078
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 7 Síla: 19.251
10079 Vladislav Hošek PC Egrensis   313 7.188
10076 Jaroslav Boček PC Egrensis   257 12.063
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 8 Síla: 15.22
24342 Miroslav Janík PPA POZORKA   226 8.095
28027 František Volenec PPA POZORKA   272 7.125
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 9 Síla: 12.002
24236 Jindřich Kubeš PC Kolová   241 8.251
22979 Slavomír Kratochvíl PC Kolová   424 3.751
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 10 Síla: 9.345
18012 Christo Christov SKP Řepy   328 5.751
18013 Irena Christovová SKP Řepy   468 3.594
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 11 Síla: 6.408
10093 Zbyněk Syrovátka PC Egrensis   352 5.970
14095 Adam Kocián "J" PC Egrensis   625 0.438
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 12 Síla: 6.125
18046 Axel Fleischner PC Egrensis   462 3.875
18047 Sandra Fleischner PC Egrensis   530 2.250
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 13 Síla: 5.438
12024 Jiří Vykoukal PC Egrensis   519 1.625
17094 Alice Smitková "J" PC Egrensis   324 3.813
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 14 Síla: 4.313
14037 Jindřich Hůrka Bowle 09 Klatovy   366 2.391
18058 Zdeněk Hulec Bowle 09 Klatovy   390 1.922
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 15 Síla: 4.126
10094 František Šatra PC Egrensis   486 3.094
10095 Veronika Šatrová PC Egrensis   561 1.032
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 16 Síla: 2.844
97291 Petr Končel CP VARY   409 2.844
  Špannerová Zdeňka      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 17 Síla: 2.234
16024 Jindra Hůrková Bowle 09 Klatovy   533 1.000
18059 Karolína Vítovcová Bowle 09 Klatovy   496 1.234
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 18 Síla: 1.562
10092 Ingrid Stephan PC Egrensis   584 0.781
16046 Wilhelm Weinberger PC Egrensis   585 0.781
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 19 Síla: 1
13069 Jiří Michovský Ml. "J" PPA POZORKA   825 0.000
28030 Jiří Michovský PPA POZORKA   644 1.000
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 21 Síla: 0
  Miloš Štantejský      0
  Michal Šnábl      0
Č. licence Příjmení a jméno Odhlásit tým Klub 20 Síla: 0
10033 Ladislav Velek PK Mariánské Lázně   945 0.000
10021 Zdeněk Hanzlík PK Mariánské Lázně   746 0.000